320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aiai poolaja lisaminutil omavärav Khediralt.

    Kommentaar


      Streami II poolajaks? Esimesed 20 min toimis normilt ja siis ütles minu stream üles, mingit talutavat pole ka leidnud...

      Kommentaar



        0-2 vahepeal Messilt.

        Kommentaar


          Kuni punase kaardini oli mäng täiesti kontrolli all. Isegi pärast punast kuni omaväravani suudeti enamvähem vastu hakata, aga teine poolaeg oli ikka halb. Tundub, et suur roll sellel et pall ei jõudnud Zielerini oli ühel konarusel murul, mis pidurdas palli. Ebaõnn oli ka Hummelsi vigastus. Vähemalt üks värav löödi vastu ka. Huvitav oli see, et mängu lõpuks oli kapten Boateng. Rohkem kommentaare nagu pole tänasele mängule. Seda ka, et Oli Kahn praegu ZDF-is andis väga hukkamõistva hinde tervele mängule ja õigus tal on.

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            Kuni punase kaardini oli mäng täiesti kontrolli all. Isegi pärast punast kuni omaväravani suudeti enamvähem vastu hakata, aga teine poolaeg oli ikka halb. Tundub, et suur roll sellel et pall ei jõudnud Zielerini oli ühel konarusel murul, mis pidurdas palli. Huvitav oli see, et mängu lõpuks oli kapten Boateng. Rohkem kommentaare nagu pole tänasele mängule. Seda ka, et Oli Kahn praegu ZDF-is andis väga hukkamõistva hinde tervele mängule ja õigus tal on.
            Nõus.
            Eriti vastuoluline oli täna Khedira, kes lõi omavärava ning eksis lubamatult palju + pettis ühe korra karistusalajoonel kaitsja suurepäraselt pikali ja lõi täiesti vabalt ca 1,5m väravast mööda.. Tavaliselt üks väga kindel mees, aga täna minu jaoks üks nõrgimaid.

            Kommentaar


              Peatreener Joachim Löw ei kutsunud poolkaitsjat Bastian Schweinsteigerit esimesteks MM-valikmängudeks koondisesse.

              Löwi sõnul pole Müncheni Bayerni mängumees teda seganud vigastustest veel piisavalt taastunud ning pole piisavalt mängukorras.

              "Ma olen Bastianiga rääkinud ja jõudsime kokkuleppele, et ta vajab veel aega," sõnas Löw.

              Saksamaa võõrustab 7. septembril Fääri Saari ja mängib neli päeva hiljem võõrsil Austriaga.

              Kommentaar


                Täna siis mängib Saksamaa koondis Fääri Saarte vastu kodus. Löw on pannud üsna huvitava algkoosseisu. Fääride vastu võib ju katsetada.

                Lisatud failid

                Kommentaar


                  60min 2:0 g6tze ja özil aga naljakas on vaadata kuidas mängime fääride 16 kastis söötu

                  Olen see kes olen

                  Kommentaar




                    Dortmundi meestelt 1 sööt ja 1 värav seekord.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Täna siis mängib Saksamaa koondis Fääri Saarte vastu kodus. Löw on pannud üsna huvitava algkoosseisu. Fääride vastu võib ju katsetada.

                      Ütleme nii, et Fääride vastu kahe kaitsva poolikuga mängimine oleks natuke ülepingutamine olnud. Sellessuhtes oli kõik õige ja Kroos oli samuti väikse vigastusega väljas. Samuti nagu mainitud oli see ka katsetamise mõttes hea. Aga nagu aru sain, siis Austria vastu mängib jälle teada-tuntud 4-2-3-1 formatsioon.

                      Kommentaar


                        Väääga nutune mängupilt I poolajal aga Reus tegi oma t66 perfekselt tehes 44 min 1:0 meile,aga kodus mängivad Austerlased olid päris head. Teisel poolajal tahaks ikka mängu ka näha.

                        Mängulink mille ma leidsin http://atdhenet.tv/50729/watch-austria-vs-germany
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Schmelzer ikka jube pask ju, igakord kui Arnautovic palli saab on midagi tulemas.

                          Kommentaar


                            Aogo? Ei ole kedagi panna lihtsalt... Lahm praegu õigel kohal.

                            Kommentaar


                              Uhuhu jube mäng,aga hea et nii läks,sellist mängu näha kyll ei taha enam,aga v66rsilt 3p ja kahest pelast täisedu.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Schmelzer oli ikka täis udu tõesti, kasvõi Boateng tema asemele panna.
                                II poolaega nägin, kuni pendlani oli täielik kontroll, peale seda domineeris Austria. Õnn, et austerlased ära ei löönud teist, võimalusi oli päris mitu...kuid eelmine valiksari võideti ka Austriat võõrsil 2-1, siis tuli see võidukoll vist 90+1, kui mälu ei peta. Kodus omakorda said austerlased 6-2. Ehk ilmselt kodus tuleb kergem mäng. Kommentaator lõpus midagi mainis veel, et kaheksas järjestikune võit oli Austra üle, täitsa tore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X