320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huuh... Jalgpallijumal oli täna sakslane. No nii tujutut ja paanilist Saksamaad pole ma oma silmadega ikka väga pikka aega näinud. Scmelzer näitas täna, miks Löw teda EM-il minutikski platsile ei pannud. Koondises on seni mees ikka sajaga põrunud. Kas täna oli see päev, kus oli näha, mida võib tähendada kasvõi keskmises vormis oleva Schweinsteigeri puudumine. Keskvälja dirigent oli puudu. Palli peksti ikka jubedalt ette, kui oleks võinud rahus maha võtta. Täna võib isegi kiita keskkaitsedandemit Hummels-Badstuber. Hummels küll ühe jämeda koogi tegi, aga muidu kindel mäng. Badstuber oli ka täna väga positiivne. Paikas teiste sitta.

    Kokkuvõttes peab väga rahule jääma selle 2:1 võiduga. Tänada tuleb ka Arnautovici, kes sisuliselt suutis tühjast väravast mööda lüüa.

    Kommentaar


      See oli supermäng. Lihtsalt super. Ja Saksamaa võttis sellest ka osa.

      Kommentaar


        Ükskõik kummale poole Lahm panna tekib teisel pool tühimik, mida piisaval tasemel täita ei suudeta. Oleks vaid Alaba sakslane, siis sellist probleemi poleks. Boateng oleks võib olla tõesti praeguse seisuga parim variant.

        Kommentaar


          Nägin mängu lõppu 77 minutist ja selle ajajooksul küll mõnda head võimalust silma ei jäänud, pigem oli tõesti õnne, et Austrial oli ebaõnne

          väravad:

          Kommentaar


            Iirimaa 12. oktoober Dublinis ja 16. Rootsi Berliinis. Schweinsteiger tagasi, peaks kapten ka olema esimeses mängus.

            Kommentaar


              Täna mängis 1 leg U21 ja kodus 1:1 Sveitsiga,kusjuures 80 min viis Rudi väljakuperemehed penaltist juhtima aga paraku arvulises vähemuses kylalised viigistasid 5 min hiljem. 2 leg peaks toimumuma teisip siis jub a Sveitsis.

              Edit: 45 min pärast k6rvetame Iirlasi
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                (P)Iirimaa vs Saksamaa line-up:

                Lisatud failid

                Kommentaar


                  Reus sai olematu sukeldumise eest kollase, imo oli küll kindel penalti. A no lõi 2 tk. ise ära juba.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Reus sai olematu sukeldumise eest kollase, imo oli küll kindel penalti.
                    Just kohtunik astus päris korralikult ämbrisse ja Iirlane pidanuks olema juba punasega väljas,aga selle eest karistas REUS kahe kena väravaga,ava väravapuhul oli lihtsalt noorema jalad kiiremad ,pean silmas Mirot
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Iirimaa on ikka ilget kesta saamas, hetkel 5-0

                      Kommentaar


                        Nii, kerge treeningmäng piirlaste vastu võõrsil enne, kui Zlatani tiim vastu tuleb (Rootsi). 1:6 on ikka päris korralik saun saada kodus.
                        2x Reus, 2x Kroos, Özil pen ja Klose.

                        Esimest poolaega väga ei vaadanud, ei oska öelda, mis siis toimus. II poolaeg oli, aga puhas sakslaste pidu. Iirlaste koostöö oli nulli lähedane ja ei suutnud nad midagi teha.

                        Show must go on!

                        E:Viskasin streami kinni ja iirlased suusid ühe isegi tagasi lüüa.

                        Kommentaar


                          Lõpuks 6:1 siis tulemuseks. Aga no sellist vastuväravat ei tohi lubada ja Neuer oli õigustatult vihane pärast seda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Nii, kerge treeningmäng piirlaste vastu võõrsil enne, kui Zlatani tiim vastu tuleb (Rootsi). 0:6 on ikka päris korralik saun saada kodus.
                            2x Reus, 2x Kroos, Özil pen ja Klose.

                            Esimest poolaega väga ei vaadanud, ei oska öelda, mis siis toimus. II poolaeg oli, aga puhas sakslaste pidu. Iirlaste koostöö oli nulli lähedane ja ei suutnud nad midagi teha.

                            Show must go on!
                            Super! aga siiski seelikud said auvärava löödud seega 6:1!!! Teisip siis kroonid vastu,kes täna olid raskustes Fääridega v66rsil kuid siiki suluseisust väravaga 2:1 v6idu v6tsid.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Nii, kerge treeningmäng piirlaste vastu võõrsil
                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Super! aga siiski seelikud said auvärava löödud seega 6:1!!!
                              Piirlased, seelikud..
                              durakov unas let na sto hvatajet!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Reus krt võttis Kloselt 66. värava ära
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X