320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    6:1 Iirlasi võõrsil võita, no peab meeldima !

    Kommentaar


      ainuke asi, mis pildi väheke ära rikub on see piirlaste auvärav cornerist, pärast imelist tõrjet Neuerilt oleks ju võinud 0:6 lõpetada, aga mis seal ikka, kuus väravat võõrsil lüüa on ikka kuradima hea .

      Kommentaar


        Algselt postitas arx20 Vaata postitust
        piirlaste auvärav cornerist
        no tõesti,kamoon. Saksamaa mängis Iirimaaga eile, mitte Põhja-Iirimaaga.Olgem täpsed siiski.

        Kommentaar


          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Reus krt võttis Kloselt 66. värava ära
          nu vanameister lõi siiski oma kolli ära
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            nu vanameister lõi siiski oma kolli ära
            65. värav 125. mängus ja lõppu ei paista veel tulevat niipea.

            Kommentaar


              Muidugi lõi vanameister oma 65. aga Reus oleks ikka oma vaimsele isale pidanud selle finishi jätma Ning tõesti Mirol on hetkel mõlemal rindel superhoog sees. Peaasi, et nüüd mingit lolli knocki ülesse ei korja...Laziol Milaniga mäng kohe tulemas.
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Muidugi lõi vanameister oma 65. aga Reus oleks ikka oma vaimsele isale pidanud selle finishi jätma Ning tõesti Mirol on hetkel mõlemal rindel superhoog sees. Peaasi, et nüüd mingit lolli knocki ülesse ei korja...Laziol Milaniga mäng kohe tulemas.
                Tere Uuu. Kas pagesid poliitilise tagakiusamise eest saksa foorumi ja valmistad siin ette suurejoonelist revolutsiooni naasmiseks?
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Sakslased tõepoolest võtsid väikese lustireisi ette, näikse. Minus röögib muidugi kibestunud töllakas, aga miskipärast mulle meeldib väga vaadata, kuidas iirlasi lüpstakse, nüüd ja edaspidi...
                  Täheldasin, et hr Keane'i ei olnud koosseisus. Ma usun, et kui tema oleks väljakul olnud, siis oleks ta oma nutueelse beibifeisi ette teinud, kuus korda käsi laiutanud ja mäng olnuks päästetud...

                  Aga tõsiselt - miks Keane'i ei olnud?

                  Okei, uurisin - vigane ja mitte ainsana.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Tere Uuu. Kas pagesid poliitilise tagakiusamise eest saksa foorumi ja valmistad siin ette suurejoonelist revolutsiooni naasmiseks?
                    Tere tere! Mina ja tagakiusatud? Ma lahkusin omal heal soovil ja tore on vahel kiigata ja vaadata teie monotoonset, igavat monoloogi seal.
                    Mis puutub Saksa koondisesse siis nad on mu eelistus number 2 peale Eesti koondist, aga Miroslav on suur põhjus siia postitamisel.
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Nationalmannschafti rekordiomanik on hetkel veel Gerd Müller oma 68 väravaga, Mirol vaja siis veel 3 et viigistada
                      tõsi - Mülleril läks vaja ainult 62 mängu selleks, keskmine mängu kohta ~1,1 väravat - müstiline koondise kohta

                      aga Klose võib tõusta liidriks ka koondisemängude osas - hekel liider Matthäus 150 mänguga, Klosel kirjas 125

                      aga loodame et virutab ka Milanile järgmine nädal paar tükki

                      Kommentaar


                        25 mängu veel... ei usu.

                        Kommentaar


                          Mis puutub Mülleri 68 väravasse siis on ta need löönud tõesti hea suhtega, aga samas tolle ajastu jalgpall oli ründajatele "kergem". Tänapäeva jalgpallis on ründajatel aina raskem skoorida.
                          Olen kindel, et 68. piir saab teenitult ületatud, kuid vähem kindel 150 mängu pidamises.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Klose puhul arvan, et ta saab karjääri lõpuks parimal juhul 140 mängu või paar vähem kokku. Praeguse seisuga on koondisel 11 mängu kuni MM-i alguseni kokkulepitud. Tõenäoliselt 1-2 mängu tuleb juurde sõprusmängude näol ja kui MM-il hästi läheb, siis max 7 mängu seal. See teeb siis kokku 18-20 mängu kuni MM-i lõpuni, mis on samuti Klose karjääri lõpp.

                            Samas ma kujutan ette, et Podolski võib kunagi Matthäusi rekordit ohustama hakata. Praegu ta 27 ja 104 mängu kirjas. Samuti Schweinsteiger 28/96 ja Lahm 28/93.

                            Kommentaar


                              Poldi vaevalt, sinna tulevad kiirelt uued härrad ette, juba praegu teevad ju Reus/Götze/Schürrle ilma...

                              Kommentaar


                                pigem saab Poldi kõigi aegade koondise kolmandaks väravakütiks
                                hetkel jagavad seda Klinsmann ja Völler 47 kolliga, Poldil kirjas 44
                                aga jah, mees vist alustab viimasel ajal mänge varumeeste pingil

                                Kommentaar

                                Working...
                                X