320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänane algkoosseis sõprusmängus Paraguay vastu 21:45 @ VSB kui jälle mingi ootamatult "tähtis" tennisematš tulemas ei ole.

    Kommentaar


      Meeldib!

      Kommentaar


        0-2.Mis??!?

        Kommentaar


          Kus Saksa kaitse on? tundub, et kõik ründavad...

          Kommentaar


            Algselt postitas RistoT Vaata postitust
            Kus Saksa kaitse on? tundub, et kõik ründavad...
            See on Saksa probleem juba aastast 2010 olnud. Mis sellest, et praegu on praktiliselt põhikoosseis väljakul.

            Minu jaoks oleks hetkel parim koosseis kui Merte asendada Boatengiga ja Khedira Schweinsteigeriga. sellega võiks MM-l mängida.

            Kommentaar


              Boatengiga kohe paranes kaitse. Schweini & Gündogan koos võiks isegi toimida, kui nüüd esimene hakkab just üksinda seda positsiooni mängima Münchenis ehk siis olla kaitsvama suunitlusega, mida just Khedira, Martinez on olnud.

              Kommentaar


                Stefan Kiessling teatas, et teda enam koondises ei näe, isegi kutse korral. Vähemalt mitte Löw´i ametiajal.

                Algselt postitas S. Kiessling
                "I've said before I'm done with the topic. I'll repeat it: I am not going to play under Joachim Löw."

                Kommentaar


                  Jogi on nimetanud koosseisu Austria ja Fääride vastu. Koondisse on kaasatud eelmine hooaeg Freiburgis mänginud Max Kruse ning Leverkusenis hästi hooaega alustanud Sidney Sam. Eemale jäävad vigastuste tõttu Poldi, Gündogan, Badstuber. Koosseis igatähes võimas.

                  Kommentaar


                    Kas Lewis Holtby on koondisekaardilt kadunud hetkel?

                    Kommentaar


                      Tundub küll, pole temast pärast Spursiga liitumist midagi väga kuulda olnud, mängib sealgi vist periooditi.

                      Kommentaar


                        Paar sõna Saksa koondise kohta ka.

                        Täna täitub Saksa koondise Kapitän Philipp Lahmil sajas kord, kui ta tõmbab selga Saksa koondise särgi. Ilus number.

                        Austria vastu võiks näha umbes taolist algkoosseisu: Neuer; Lahm, Boateng, Hummels, Schmelzer; Khedira, Kroos, Reus, Özil, Müller; Klose

                        Welt.de on avaldanud artikli praegusest kõige väärtuslikumast Saksa koondisest. Alg 11 väärtus on 322 miljonit eurot. Kogu Saksa koondis maksab kokku 471,5 miljonit €. Samas jääb mulle arusaamatuks kuidas on jäänud välja sealt Müller. Sellist koosseisu sooviks muidu isegi Brasiilias näha.



                        Artikkel:

                        Kommentaar


                          Täna Klosel võimalus Gerd Mülleri rekord purustada. 1 värav lahutab teda siis Mülleri 68-st ja ühtlasi rekordit tähistavast väravast.
                          Edu talle selle löömisel
                          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                          Kommentaar


                            Phh, minu varasem postituses olnud alg-11 osutus mingiks spekulatsiooniks. Tänane koosseis vs Austria. Minu prognoos osutus üsna täpseks. Ainuke muudatus on selline, et Hummelsi asemel alustab Mertesacker. Dortmundis viimases mängus väristanud Hummels jäetud pingile. Mäng nähtav kanalil ZDF.

                            Kommentaar


                              Jaa Klose, 33. minut ning Gerd Mülleriga on mees samal pulgal. 68. koondisevärav, võimas!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Jaa Klose, 33. minut ning Gerd Mülleriga on mees samal pulgal. 68. koondisevärav, võimas!
                                Lõppseis 3-0 ja pilet taskus ja Kroosi 25m pomm oli v6imas,lisaks skooris veel Müller. Super.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X