320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panen siis ise tänase koosseisu pildi Inglismaa vastu:

    Kommentaar


      Kas täna on esimene kord, kui kaksikud Saksa koondises koos algkoosseisus alustavad? Ehk siis võib kuulda kommentaatoritelt: "Bender kaotab palli ära ning Bender paikab Benderi eksimuse kohe" Üldiselt võinuks Bayerni vaatevinklist Götze ja Boateng pingilt alustada. Löw ikka ei tahtnud Bayernile kaarte kätte mängida laupäevaks.

      E: Jõuti ette 1 sek.

      Kommentaar


        Ilus võit Inglismaa üle v6etud ja seda Inglismaa pinnal
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Võit, mille õiglane tulemus olnuks viik. Inglaste kõige ohtlikum vana oli Townsend kuid post päästis ning Weidenfelleri puur jäi kuivale. Nii head kaitsemängu koondiselt pole juba ammu näinud. Õhuvõitlused võideti praktiliselt kõik ära. Merte muidugi õhus oli vägev ning ülejäänud, kes ka sekkusid olid head. Nagu Löwi intekast selgus, siis poolaja vahetused Boateng ning Schmelzer ei olnud planeeritud vaid sunnitud kuna mingid kerged vigastused vaevasid mehi. Benderid olid kaitsed kobedad, kuid rünnakud pole nende ala. Ilmselt selle tõttu kannatas ka rünnak. Mängu parim kindlasti Kroos, 2 mängu 2 assisti - Özil who? Kindel mängu aju oli ta täna. Mängu suurim pettumus, aga Reus - no mitte midagi ei õnnestunud.


          Selleks aastaks koondisega ühelpool.

          Kommentaar


            Jälgisin ka aga mulle absull ründetegevus ei meeldinud, liiga kaua hoitakse palli, eriti jäi meelde see Kruse olukord kus oleks pidanud söötma vabale mehele aga lajatas hoopis tihnu. Eks arusaadav, koondis teeb katseid ja koostöö ei saagi nii sujuda sõprusmängus. Kaitsest lähtuvalt ja targalt mängitud jällegi, Inglismaa muidugi surus aga midagi väga ohtliku nad ka ei suutnud peale selle posti. Tänase päevaga olen ülimalt rahul, kui välja arvata rootslaste kukkumine.

            Kommentaar


              DFB leppis täna kokku preemiate maksmise korra järgmise aasta MM-i jaoks:

              Alagrupis või kaheksandikfinaalis väljalangemine 0 €
              Veerandifinaali pääsemine 50000 € (kõigile 23 mängijale)
              Poolfinaali pääs 100000 €
              Finaali pääs 150000 €
              Finaali võit 300000 €

              Kommentaar


                Saksamaa, Ghana, USA, Portugal - tuleb korralik andmine
                sigpic

                Kommentaar


                  Normaalne grupp. Saab korralikke mänge juba alagrupis, aga midagi ületamatut pole.

                  Kommentaar


                    Täitsa tore grupp. Mulle meeldib, et USA ja Ghanaga on seoseid. Löw ka naeris selle peale kui USA välja võeti, saab Klinsmanni vastu mängida. Ning Ghanaga vendade Boatengide vastasseis. Portugaliga on igav, EM-il olid alagrupis 2012. Ega midagi keerulist ei tohiks olla, üks mees kinni ja korras.

                    Need kuupäevad võib kohe rasvaselt ära märkida kalendrisse. Eesti aja järgi peaks tunni juurde lisama sellele ajale.

                    Kommentaar


                      Tore grupp,ei tohiks probleeme tulla
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Sama siin, kui mitte esimesena(minu jaoks vähetõenäoline), siis kindlasti teisena edasi...
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Kolm võitu. Muud loogikat selles grupis pole.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            2016 EM valiksari loosimine oli ka mahe,pole probleeme.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Grupp siis järgmine:
                              1. Saksamaa
                              2. Iirimaa
                              3. Poola
                              4. Šotimaa
                              5. Gruusia
                              6. Gibraltar

                              7. sept 14 kodus Šotimaa
                              11. okt 14 võõrsil Poola
                              14. okt 14 kodus Iirimaa
                              14. nov 14 kodus Gibraltar
                              29. mär 15 võõrsil Gruusia
                              13. juun 15 võõrsil Gibraltar
                              4. sept 15 kodus Poola
                              7. sept 15 võõrsil Šotimaa
                              8. okt 15 võõrsil Iirimaa
                              11. okt 15 kodus Gruusia

                              Die Weltis ilmus täna üpris kriitiline artikkel uue formaadi kohta ja selle kohta võttis teravalt sõna DFL-i tegevjuht. Christian Seifert, Saksa jalgpalliliiga tegevjuht, süüdistatab Michel Platinid ülbuses. UEFA president hurjutas Joachim Löw'i ja Oliver Bierhoffi kui need kritiseerisid uut EM formaati. "Kellele ei meeldi, ei pea kaasa mängima. Enamus UEFA liikmetest tahtsid muutust ja nii ka läks. Tegemist on demokraatiaga," rääkis Platini enne loosimist. Seifert ütles selle peale, et Platini on liiga ülbe ja võib-olla suurriigid nagu Saksamaa, Inglismaa ja Hispaania peaksid korra loobuma EMist. "Eks siis ole näha, mis see turniir väärt on." Samuti käsitleti veel teemasid nagu "finantsdoping" (PSG, ManCity jne), Bayerni ülemvõim BLis ja Katar 2022.

                              DFL-Geschäftsführer Seifert greift die Uefa an und spricht von EM-Boykott. Er kritisiert die Aufblähung des Turniers und zweifelt am Sinn von Qualifikationsspielen wie jenen gegen Gibraltar.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Löw teatas sõprusmänguks 5. märtsil Stuttgartis Tšiili vastu koosseisu. Seekord on kogunisti 4 debütanti: Andre Hahn (Augsburg), Matthias Ginter (Freiburg), Pierre-Michel Lasogga (HSV) ja Shkodran Mustafi (Sampdoria). Viimane neist on minu jaoks täiesti tundmatu nimi.

                                Väravavahid
                                Manuel Neuer 44/0
                                Roman Weidenfeller 1/0

                                Kaitsjad
                                Jérome Boateng 36/0
                                Matthias Ginter 0/0
                                Kevin Großkreutz 3/0
                                Marcell Jansen 44/3
                                Philipp Lahm 104/5
                                Per Mertesacker 95/4
                                Shkodran Mustafi 0/0
                                Marcel Schmelzer 15/0

                                Poolkaitsjad
                                Lars Bender 17/4
                                Mario Götze 26/6
                                André Hahn 0/0
                                Toni Kroos 41/5
                                Mesut Özil 52/17
                                Lukas Podolski 111/46
                                Sidney Sam 5/0
                                André Schürrle 30/11
                                Bastian Schweinsteiger 100/23

                                Ründajad
                                Pierre-Michel Lasogga 0/0
                                Miroslav Klose 130/68

                                Kommentaar

                                Working...
                                X