320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kusjuures täitsa tore koosseis, iseasi kuidas Boateng vasakul hakkama saab. Lahmi ja Khedira paar on päris võimas ja kui Kroos suudaks seal 10ne kohal luua, siis oleks päris hea. Reus ja Schürrle hetkel kindlasti parimad ääred, kes meil võtta ja tipus Toomast eelistaks ka Götzele/Klosele.

    Kommentaar


      Mis värk sellega on, et keegi peale Kloppi Götzet nr 10 peal ei mängita? Ja siis ütlete, et mees ei tooda.. Kui peab koguaeg mingitel kahtlastel positsioonidel mängima.

      Kommentaar


        Raske näha, kes neid väravaid lööma hakkab, kui teravusi pm polegi, väga nutune..
        Esimest poolaega pidin striimiga vaatama, poole silmaga jälgisin, suurt midagi luua ei suudetud, teine tuleb õnneks VSB pealt, siis focus to the max yo.

        Kommentaar


          Kui nüüd Reus peaks katki olema, siis oleks see ikka väga valus löök Löwile. Tõenäoliselt oli just tema praegu ründavatest mängijatest parimas vormis.

          Kommentaar


            Ai ai https://vine.co/v/MDJLaUKa6wB



            Esmapilgul tundub, et tegu võib olla päris karmi vigastusega. Loodame, et midagi hullu siiski pole. Reusi eemalejäämine MMilt oleks ikka korralik pauk kogu koondisele ja nende fännidele.
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Kui Reus eemale jääb, siis on täiesti ptsis. Kahetsusega tõden, et niigi olen suht pessimistlik MMi eel, aga kui Reus ka eemale jääb, siis ma ei tea, mis saab. Hetkel ainus vend, kes suudaks üksi ka mängu ära teha vist. Trademaaa küll, ca 2 aastat tagasi olin nii põnevil koosseisu üle ja ootasin suuri tegusi, kuid nüüd ei tea, mis saab. Lihtsalt ei ole, mida väga oodata. Kindlasti favoriidid, aga mitte ehk suurfavoriidid.

              Kommentaar


                BT spordi stuudios öeldi, et Reus viidi haiglasse.

                Kommentaar


                  Podolski hoos...

                  Kommentaar


                    Klose lõi 69nda, ajalugu on tehtud. #Legend

                    Kommentaar


                      Keegi saksa liiga fännidest oskab öelda kui hästi Mkhitaryan saksa keelt räägib?

                      Kommentaar


                        KLOSE 69!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Armeenia oli küll nõrk, aga Klosel nagu hakkab särts tagasi tulema ehk siis nüüd vaja paksu Ronaldo rekord üle lüüa.

                        Mõni pädevam fänn võiks Reusi diagnoosi ka siia postitada, kui selle kuskilt välja koogib. Kommentaator ütles jah, et viidi haiglasse...olukord ei näinud, kuigi positiivne välja.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Miro Klose 69 Võimas.

                          Väga segatised tunded on üldiselt tänase mänguga. Reusi kaotus oleks väga kõva tagasilöök. Ma arvan, et nüüd tulevad ärevad 24 h. Lennuk Brasiiliasse väljub homme õhtul.
                          - Kaitse kärises ikka nii palju kui armeenlased ründasid. Ikka on probleeme markeerimisega ning piisavalt kiiresti ei jõuta tagasi.
                          - Poldi on viimased 2 mängu olnud täielik härg. Mina pole varem nii näljast Lukast näinud. 1 värav + 3 söötu.
                          - Müller oli ees õnnetu. Tavaliselt on ta olnud tuntud, kui imelikest asenditest palli tabaja. Seekord siis 3 korda lõi pallist mööda
                          - Schürrle on minu jaoks meeldiv üllatus.
                          - Klose tuli nägi ja tagus. No kohe teist nägu oli mäng, kui ehtne ründaja platsil.
                          - Loodetavasti saadi nüüd kaan pealt ära ning suudetakse näidata WM-il samasugust mängu nagu täna viimase poole tunni jooksul. Portugal on sellise Saksamaa vastu kaputt.
                          - Kahju, et Özil posti tabas. Temale oleks enesekindlust meeletult vaja olnud juurde.
                          - Höwedes polegi nii kehv äärel kui mulle tundunud on. Paneks ta kaitses ka juurde veel.

                          Kommentaar


                            Ametlikku teadet Reusi kohta pole veel tulnud, tuleb oodata. Lähtudes aga enda kogemustest(iga aasta hüppeliiges umbes 2-3x), ei usu ma, et Reus on võimeline MMil meeskonda aitama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ametlikku teadet Reusi kohta pole veel tulnud, tuleb oodata. Lähtudes aga enda kogemustest(iga aasta hüppeliiges umbes 2-3x), ei usu ma, et Reus on võimeline MMil meeskonda aitama.
                              Videost tundus, et päris korralikult paindus hüppeliiges läbi. Ainus info mis tulnud on visuaalne + see, et mees viidi otse haiglasse.
                              Ei ole arst, aga jalkasõbrana pakuks ka tema eemalejäämise tõenäolsust sinna 90% lähedale. Pärast viga jäi kohe maha lamama ja reaktsioon oli karm, väljakult ära minnes olid pisarad silmis ka. Aga fingers crossed, et nii ei läheks. Reus on väga oluline lüli Löwi tiimis praegu.

                              Kommentaar


                                According to https://twitter.com/MBermeitinger, Reus has a tear on his anterior tibiofibular ligament and will miss the World Cup.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X