320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Keegi saksa liiga fännidest oskab öelda kui hästi Mkhitaryan saksa keelt räägib?
    Dortmundi fännid oskavad ehk paremini kommenteerida, aga ma arvan eeldades, et tal varasemalt kokkupuudet Saksamaaga olnud pole, siis ta räägib minimaalselt.

    Schon jetzt steht aber fest: Reus muss nicht operiert werden! - Hea seegi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Kui Reus eemale jääb, siis on täiesti ptsis. Kahetsusega tõden, et niigi olen suht pessimistlik MMi eel, aga kui Reus ka eemale jääb, siis ma ei tea, mis saab. Hetkel ainus vend, kes suudaks üksi ka mängu ära teha vist. Trademaaa küll, ca 2 aastat tagasi olin nii põnevil koosseisu üle ja ootasin suuri tegusi, kuid nüüd ei tea, mis saab. Lihtsalt ei ole, mida väga oodata. Kindlasti favoriidid, aga mitte ehk suurfavoriidid.
      Ja ongi ptsis. Ja korralikult.

      Kommentaar


        Jah, ametlik teadaanne ütleb, et vigastas hüppeliigese sidemeid, mul oli täpselt sama vigastus ca 3 kuud tagasi, taastusin sellest üle 2 kuu. 2 kuud ei saanud palli puudutada ning nüüd(üle 3 kuu möödas) on enamvähem normaalne, kuid valu on endiselt sees kui haige jalaga löön vms. Mul neid hüppeka vigastusi palju olnud, sp ka aeglane taastumine, aga olen 99%, et ta MMil ei mängi, kui mängib, siis on diagnoos vale. Kahju

        Kommentaar


          Korralik setback Saksamaale, aga igal negatiivselt asjal on omad positiivsed küljed...see võib justkui vastupidise mõju anda meeskonnale...kaotati tähtis lüli....tuntakse end nõrgemana, püütakse rohkem.
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            DFB-Team confirm Marco Reus is officially out from the World Cup and will be replaced by Shkodran Mustafi. Reus will get treated in Dortmund now and could return to training in 6 to 7 weeks.

            http://www.dfb.de/news/de/d-fifa-wm/...ach/59263.html
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Reus ongi väljas ametlikult. Tema asemel lendab nüüd Brasiiliasse õhtul Mustafi. Ründava mängija asemel kaitsja. Võinuks siis vähemalt Vollandi tuua...

              Mina küll siin vastupidist mõju hetkel ei näe. Selles mõttes, et Reus ei ole jõudnud veel kasvada koondise asendamatuks lüliks ning tema kaotus teab mis maailmalõpp ei olegi. Aga kaotasime parimas vormis ründemängija + ohtlike standardolukordade lööja. Ääretult kahju ikka, sa ootad ühte sündmust mitu aastat ning viimasel katsumuskivil saad nii õnnetult vigastada. Tolles olukorras ei saa kellegi peale näpuga ka näidata, ju oli saatus selline.

              Kommentaar


                Ma ei ole jõudnud süveneda teemasse, aga miks Draxlerit ei kasutata MM-l?

                Kommentaar


                  ei saa ka aru, miks Vollandit ei kaasatud

                  Kommentaar


                    Pole koondise eest ju pm mänginud, noor mees, ju ei usuta, et ta välja veaks. Ainult 1 mäng siiani. Draxleri kohta niipalju, et viimasel ajal kõvasti kriitikat saanud, Schalke eest pole ka väga säranud, ju siis ei ole hetkevorm/üldine tase piisavalt hea, et algkoosseisu mahtuda ning isegi rotatsiooni jaoks leidub paremaid mängijaid.


                    MMil prooviks ma nii.

                    --------------Neuer-----------------
                    Lahm---Merte--Hummels-----Höwedes
                    ---------Kroos---Sami---------------
                    Schürrle--------Özil----------Podolski
                    -------------Götze------------------


                    Mis mind räigelt häirib, on see, et meil pole äärtel sellist härrat, kes ise suudaks oma äärel kaitsjale terve mängu kotti pähe tirida. Podolski pole eriline tehnikavirtuoos, kuid oma kiiruse ja poweriga ehk natuke suudab. Schürrle ei võta üldse väga ette või kui võtab, siis suht ebaõnnestunult.. Reus oli sesmõttes ikka hädavajalik..Klose tipus ei vea vast välja, ta oskab küll kaitsjaid positsioonilt välja tirida ja õhus hea, aga ma kardan, et kiirus ja mängutempo on tema jaoks liiast. Tippu võib Mülleri ka panna, aga viimasel ajal ei ole temaga rahul olnud, Götze f9na ja peaks olema liikuvam ja teravam kui Müller. Kaitseliin on nagu on, Höwedes ma usun, et saaks hakkama, võib ka Grosskreutzi sinna LBsse panna. Loodan, et Lahm on ikka paremkaitses.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Draxleri kohta niipalju, et viimasel ajal kõvasti kriitikat saanud, Schalke eest pole ka väga säranud, ju siis ei ole hetkevorm/üldine tase piisavalt hea, et algkoosseisu mahtuda ning isegi rotatsiooni jaoks leidub paremaid mängijaid.
                      Ootamidanüüd ? Draxlerist saab ju superhüpermegatäht, kelle kõrval Pele on KESSE ? Ronnidest ja Messiatest rääkimata. Fenomenaalne ja ideaalne ja 400 miljardit eurot väärt ja mida iganes veel.

                      P.S Schalkes tundus isegi Holtby megatäht no.

                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      MMil prooviks ma nii.

                      --------------Neuer-----------------
                      Lahm---Merte--Hummels-----Höwedes
                      ---------Kroos---Sami---------------
                      Schürrle--------Özil----------Podolski
                      -------------Götze------------------


                      Mis mind räigelt häirib, on see, et meil pole äärtel sellist härrat, kes ise suudaks oma äärel kaitsjale terve mängu kotti pähe tirida. Podolski pole eriline tehnikavirtuoos, kuid oma kiiruse ja poweriga ehk natuke suudab. Schürrle ei võta üldse väga ette või kui võtab, siis suht ebaõnnestunult.. Reus oli sesmõttes ikka hädavajalik..Klose tipus ei vea vast välja, ta oskab küll kaitsjaid positsioonilt välja tirida ja õhus hea, aga ma kardan, et kiirus ja mängutempo on tema jaoks liiast. Tippu võib Mülleri ka panna, aga viimasel ajal ei ole temaga rahul olnud, Götze f9na ja peaks olema liikuvam ja teravam kui Müller. Kaitseliin on nagu on, Höwedes ma usun, et saaks hakkama, võib ka Grosskreutzi sinna LBsse panna. Loodan, et Lahm on ikka paremkaitses.
                      See on jah probleem, et äärtel keegi ei võta ette ega murra läbi. Sellist kiiret ja tehnilist, ütleme Bale'i tüüpi tegelasest on tõepoolest puudus. Kes võtaks ja teeks. Muidu olen koosseisuga üsna nõus, aga ei näe põhjust, miks peaks Götze ründajana alustama. Ma täpselt ei taju, mis mõttes rahul pole olnud - mees tegi klubi eest oma resultatiivseima hooaja karjääri jooksul (26 kolli) ja koondises on tema panus ka igati soliidne ja resultatiivne - 49 mängu ja 17 väravat. Pealegi - isegi kui ta tipuründaja kohalt välja jätta, siis peaks ta alustama ääres Schürrle asemel.
                      Üldiselt Kloset ma ka maha ei kannaks - ega ta ilmselt nii palju tööd ei raba tõesti nagu Olic oma parimatel aegadel, aga kui paneb pea õigel ajal õigesse kohta, ega siis väga palju rohkem vaja polegi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        See on jah probleem, et äärtel keegi ei võta ette ega murra läbi. Sellist kiiret ja tehnilist, ütleme Bale'i tüüpi tegelasest on tõepoolest puudus. Kes võtaks ja teeks. Muidu olen koosseisuga üsna nõus, aga ei näe põhjust, miks peaks Götze ründajana alustama. Ma täpselt ei taju, mis mõttes rahul pole olnud - mees tegi klubi eest oma resultatiivseima hooaja karjääri jooksul (26 kolli) ja koondises on tema panus ka igati soliidne ja resultatiivne - 49 mängu ja 17 väravat. Pealegi - isegi kui ta tipuründaja kohalt välja jätta, siis peaks ta alustama ääres Schürrle asemel.
                        Üldiselt Kloset ma ka maha ei kannaks - ega ta ilmselt nii palju tööd ei raba tõesti nagu Olic oma parimatel aegadel, aga kui paneb pea õigel ajal õigesse kohta, ega siis väga palju rohkem vaja polegi.
                        Kahjuks vaatasid sa siinkohal Mülleri statistikat. 22 aastaga pea 50 mängu oleks päris hull. Mõelda vaid, mis numbrid 10 aasta pärast veel oleks. Götze on A-koondise eest pidanud siiski 29 mängu, mille jooksul on löönud pärast eilset 9 väravat = pea iga kolmas mäng värav.
                        Ma arvan, et Kloset tuleks kasutada ratsionaalselt ja kavalalt. Sellises eas härrale anda Brasiilias täisminuteid oleks piin, kui play-offides veel kaugele jõutakse. Hoida tähtsateks hetkedeks. Eile oli ka näha, et Klosel hokikepp päris viltu, aga peanupp on ikka surmav. Selle jooksmise peaks tegema ära teised. Head realiseerijat on ette vaja.
                        Ma arvan, et Poldi ja Schürrle koos äärtel ei ole kõige parem lahendus.

                        Kommentaar


                          Ründajad roteerivad ka, eile oli suht tihti Schürrle tipus ja Müller paremal ääres. Ma ei näe selles midagi halba ning Poldi-Schürrle kombo töötas teist mängu järjest, oleks patt seda mitte kasutada.
                          Klose osas nõus, tervet mängu ta ei suuda elusees pidada, aga mingi supersub vabalt

                          Kommentaar


                            Kas Sami Khedira kasutamine Schweinsteigeri asemel on ikka kõige mõtekam? Schweinsteigeril kõvasti rohkem mängupraktikat see hooaeg ja väga hea mängujuht
                            With a *pinch* of salt

                            Kommentaar


                              Schweinsteiger oli ka katki ja mingit "vormi" ta küll ei saavutanud ning enne MMi oli just tema vigastusega hädas, Khedira on juba ca. kuu mängida saanud.
                              On mitut tüüpi poolkaitsjaid, Khedira ja Schweinsteiger on kui öö ja päev, keegi ei ootagi, et Khedira hakkab seal rünnakuid dirigeerima. Selle jaoks on Kroos.

                              Kommentaar


                                Selles suhtes, on vast vendadest Benderitest teie koondises ka veidi puudu, et näiteks kui Khedira poleks terveks saanud, kes siis teine alumine poolik oleks olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X