320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kroos ka totaaludu täna.
    Proves you wrong 👍

    Kommentaar


      Algselt postitas KID Vaata postitust
      Tänase mängu põhjal tahaks ma Korea vastu näha äärtel Wernerit ja Reusi. Nad on sellel positsioonil selgelt paremad kui kõik teised. Brandti ma jätaks selliseks vahetuseks nagu 4 aastat tagasi oli Schürrle.
      Rudyl pidi ninaluu puruks olema muidu.

      Ehk siis selline võiks algkoosseis olla:

      -----------Gomez---------------
      Werner ---Müller ---- Reus----
      -------Kroos-Goretzka---------
      Hector-Süle-Hummels-Kimmich
      ------------Neuer---------------

      Werner nagu öeldud oli vasakul äärel väga hea. Süle sellepärast, et ta on juba nagunii pooled hooaja mängud Hummelsiga koos mänginud. Goretzkat võiks ka ära proovida, kuigi vist Rudy või Gündo oleks ka OK. Mülleri jätsin sellepärast, et Löw teda nagunii pingile ei jäta.
      +1

      See oleks täiuslik
      Aga kardan, et meile teadmata põhjustel seda siiski ei juhtu.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
        Proves you wrong ��
        Kroos päästis selle väravaga üsna kahvatu mängu (mitmed valesöödud, millest üks päädis ka väravaga) aga see värav oli tõeline maasikas

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Eks ma jah esimese kommentaariga tegin Mülleri liiga ja see oli emotsiooni pealt, sest oli Saksamaa võitu vaja ja Müller häiris lihtsalt kuidagi ja riivas korduvalt oma lahenduse ja otsustega silma. Ma ka ise varasemalt ikkagi olen suur Mülleri talendi austaja, aga lihtsalt minu arvamus on see, et hetkel ei toimi tema see paremal äärel mängitamine ja koondises peaks tema olema tipus ja tal on olemas see miski, et täita Klose suured saapad.
          Täna mängis Müller rohkem ründaja all aga Werner-Müller duo ei tööta, sest pole neid teisi palle mida talle meeldib rünnata. Gomezega koos oli pilt oluliselt parem juba.

          Kommentaar


            Saksamaa saab läbi ussika edasi koos Argentiinaga ja ajalugu kordub.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Saksamaa saab läbi ussika edasi koos Argentiinaga ja ajalugu kordub.
              Mängivad finaalis? Krt ja mina arvasin, et mina olen optimist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Mängivad finaalis? Krt ja mina arvasin, et mina olen optimist.
                Muidugi olukord on huvitav, kas all in or all out, kehtib siis mõlema tiimi puhul. Kuid miskipärast on ajalugu näidanud, et tiimid kes alustavad jube sitalt, tüürivad üldjuhul kaugele. Argentiina oli samuti raskustes eelmine MM, Portugal EM ajal ja neid näiteid võib veelgi tuua. Tark ei torma.

                Kommentaar


                  Ei mõista Pints su Rudy lembust. Ma tema asemel mängitaks sada prossa Goretzkat. Viimane on juba jõulisem, mis poolkaitses on argument. Aga eilne mäng oli selline, et naabrid kolisid mu pärast välja. Sõimasin Gomeze korralikult läbi, kui ta viimastel minutitel 5m pealt peaga keskele suutis lüüa. Mäng on etem, kui Gomez ees ja Werner äärepool. Eks näe, mis kilidega saab. Peame neil puuri täis lööma ja punkt!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Kroos sai päris palju kriitikat jah oma esimese poolaja mängu eest, aga no tuleb mõista, et on suur vahe, kas su taga mängib Casemiro või Rudy/Gündogan. Kroos mängis ikka ülisügaval olude sunnil ning korra lõikas sööduviga sealt korralikult näppu. Teeks rõvedaid asju, et Saksamaal oleks selline DM nagu on Prantsusmaa Kante.
                    Ka mulle jäi silma, et Werner oli äärel väga terav ja mõistlikum on teda kindlasti seal kasutada. Gomez tippu, sest ta külvab seal juba oma kohalolekuga meeletult probleeme ja küll ühe õhust ka ära lööb. See Toni vasakuga lastud krooss oli ideaalne, kuid kahjuks jäi väravavaht ette.
                    Brandt on minu arust ennast kahes esimeses mängus piisavalt tõestanud, et näiteks 10 peal alustada.

                    Kommentaar


                      Hea, et saksa vôitis. See kuda Kroos seal lôpus läks ja lôi. Gotta have some balls. Ründajatest rääkides siis sama keiss prantslastel. 1 mäng ligadi-logadi, 2 mäng ratsu Giroudiga palju parem. Siin MMil tundub nö targetman on must. Kel pole v ei mängita siis on raske. Gomez pole fläshy aga avab vôimalusi teistele ja saab ka kasti riputada. Turniiri hilisemas faasis vôib hea koll ees see difference olla. See mu isiklik arvamus ja ei pretendeeri tôele.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Ei mõista Pints su Rudy lembust. Ma tema asemel mängitaks sada prossa Goretzkat. Viimane on juba jõulisem, mis poolkaitses on argument.
                        Löwi plaanides jäi Rudy selgelt kaitsvaks valikuks ning tema ülesanne oli Boatengi-Kimmichi tõusmisi lappida. Seda tegi ta tegelikult ju üsna hästi kuniks tal nina peast üritati lüüa. Võrreldes Khedirat ja Rudyt, siis eelistan kindlalt viimast. Goretzka peaks olema kõige lähedasem variant sellisele box to box mängijale nagu Vidal, niiet kohati üllatav jah, et nii vähe on Löwi plaanidesse mahtunud. Võimalik samas, et rünnakufaasis jätaks sarnaselt Khedirale selja taha liialt ruumi.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            “Vôtke välja” 🙂

                            Kommentaar


                              Tuntud ässad Roy Keane ja Gary Neville võtsid täiega eile Boatengi kallal. Gary julges isegi öelda:"Boateng arvab, et ta on Beckenbauer, et ta on mängija. Arvab end olevat tippmängija, kuna Pepi all treeninud." Tõsi, eile oli Boateng sitt aga väita nagu ta poleks tippmees on lollus. Aga noh loogiline ka, suuremaid debiilikuid kui need kaks koos Garragheriga annab otsida. Jubedad spetsid enda meelest, aga olgem ausad, Gary polnud eales samakõva vend kui on Boa viimased aastad olnud. Ja samuti on ta enda spetsialiteeti Valencia treeneritoolil tõestanud. Roy oli omal ajal kõva keskväljur aga kõik, mida mees teeb ja räägib pärast karjääri lõppu, on lihtsalt käsitlematu jura.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Tuntud ässad Roy Keane ja Gary Neville võtsid täiega eile Boatengi kallal. Gary julges isegi öelda:"Boateng arvab, et ta on Beckenbauer, et ta on mängija. Arvab end olevat tippmängija, kuna Pepi all treeninud." Tõsi, eile oli Boateng sitt aga väita nagu ta poleks tippmees on lollus. Aga noh loogiline ka, suuremaid debiilikuid kui need kaks koos Garragheriga annab otsida. Jubedad spetsid enda meelest, aga olgem ausad, Gary polnud eales samakõva vend kui on Boa viimased aastad olnud. Ja samuti on ta enda spetsialiteeti Valencia treeneritoolil tõestanud. Roy oli omal ajal kõva keskväljur aga kõik, mida mees teeb ja räägib pärast karjääri lõppu, on lihtsalt käsitlematu jura.
                                Tal on üsna tihti Xanax võtmata jah.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X