320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Tegi üsna mitu head törjet.
    Kasvõi see kuidas ta ühes olukorras halvasti pörganud palli randmega eemale suunas või mitmel korral hästi ajastatud jooksudega võttis vastaselt võimaluse pääseda kontrast 1:1 olukorda.

    Uskumatu, kui tugevalt alahinnatakse väravavahtide tööd (sellest oli kuskil ka hea artikel aastakene tagasi).
    Kasvõi eile de Gea näitel, kus kodus diivanil on tore jälgida ja tänitada aga ei saada aru, et need pallid liiguvad seal 100 km/h tihti ja kui keeruline on reageerida löögile 3-4 m kauguselt, kui sinu vaateväli on veel piiratud, pall märg või muudab õhus suunda.
    No Gea vähemalt ühel korral ikka eksis ka rämedalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      No Gea vähemalt ühel korral ikka eksis ka rämedalt.
      Eksis tõesti aga see materdamine mis praegu netis toimub on juba liig (teistes foorumites)
      Väravavaht võib teha 10 head törjet või olla 6-9 kuud järjest kindlus ise ja tassida tervet meeskonda aga piisab ühest eksimusest, et kõik ära käkkida fännide silmis.
      Ma pole kunagi mõistnud, miks keegi tahab vabatahtlikult väravas olla

      Mulle väga meeldis kui Pareiko oli ERRi stuudios ja selgitas hästi erinevaid olukordi väravavahi seisukohast.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Eksis tõesti aga see materdamine mis praegu netis toimub on juba liig (teistes foorumites)
        Väravavaht võib teha 10 head törjet või olla 6-9 kuud järjest kindlus ise ja tassida tervet meeskonda aga piisab ühest eksimusest, et kõik ära käkkida fännide silmis.
        Ma pole kunagi mõistnud, miks keegi tahab vabatahtlikult väravas olla

        Mulle väga meeldis kui Pareiko oli ERRi stuudios ja selgitas hästi erinevaid olukordi väravavahi seisukohast.
        DDG puhul pole muidugi teemaks üks eksimus. Küll aga võiks vaadata, hinnata väravatele eelnenut - kui sa oled ikkagi suht nr 1-2-3 maailmas ja võtad 7-st löögist 6 võrgust välja, siis see on juba ebatavaline (huvitav), kuna DDG on mitmekülgne (s.t saab hakkama madala ja kõrge kaitseliiniga ning suudab erinevatest tsoonidest tulevate pallidega toime tulla - pole vaja kaitseliinil palli/mängijat kuhugi väga suunata).
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          DDG puhul pole muidugi teemaks üks eksimus. Küll aga võiks vaadata, hinnata väravatele eelnenut - kui sa oled ikkagi suht nr 1-2-3 maailmas ja võtad 7-st löögist 6 võrgust välja, siis see on juba ebatavaline (huvitav), kuna DDG on mitmekülgne (s.t saab hakkama madala ja kõrge kaitseliiniga ning suudab erinevatest tsoonidest tulevate pallidega toime tulla - pole vaja kaitseliinil palli/mängijat kuhugi väga suunata).
          +1
          Tulebki hinnata väravale eelnenut ja seda ka arvestada.

          Mind näiteks hämmastab kuidas ka siin foorumis mõni väidab, et jälgis mingis mängus 6-8 meest. Uskumatud talendid koos.
          Miks see mind hämmastab? Sest et hinnangutel oleks mingigi väärtus, siis ka skaudid ei suuda korraga rohkem, kui 2-3 mängijat jälgida ühes mängus ja selle tingib suuresti see, et sa ei jälgi ainult palliga meest, vaid seda kuidas liiguvad teised tema ümber, kas ta märkab tekkinud tsoone/olukordi jne, nii vähemalt mulle õpetas üks tuttav, kes elatis skautimisega teenib Hollandis.

          Sane näitel: Sakslane saab palli, võtab hoo ülesse, driblab ühest mööda, konksutab teisest mõõda, võtab korraga kaks ette ja siis kaotab palli. Fännid plaksutavad ja rökkavad telekate ees, et oi-oi-oi, kui kiire ja osav.

          Mida mina nägin: Sai palli, võttis hoo ülesse, ei märganud vabasse tsooni liikunud kaaslast, kes oleks kasti lähistel ülekaalu tekitanud, konksutas teisest mõõda aga ei tõstnud pead et näha kahte kaaslast kes olid valmis palli jooskupeale küsima jne x 10

          Ehk siis kõik näib väga efekte ja uhke aga meeskondlikult tolku suuremat pole.

          Kommentaar


            Pints, et sa viitsid... Arst haigega ei pahanda, las tegelt lõksutavad Noijeri kallal lõugu. Aru ju kohe saada, et teema rohkem selles, et Noijer lihtsalt ei meeldi neile ja tahetakse näha seda ühte (ei meenu hetkel) bläkki kogu tassimise asemel.

            Endale meenub kehv tõrje vist Rootsi vastu, mille enda ette puterdas aga kohe ise olukorra paikas. Ja ei, Linnupoja, me ei tea ja ei saagi kunagi teada, kuidas Stegen OLEKS selles situatsioonis tegutsenud.

            Noijeri kolm mängu ja tegevus neis oli nagu poleks vigastuspausi olnudki. Olin ise rohkem kui skeptiline tema mängitamise osas Stegeni asemel aga mees näitas taas, et on kõigele vaatamata superkiiper.

            Soccerneti foorum nagu kõik teised jalkafoorumid on suuri spetse täis. Teatakse kindla veendumusega öelda, kes oleks mida millalgi kusagil teisiti teinud.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Tõesti naljakas Neuerit laits. Poiss pole aasta aega mänginud ja heidetakse ette ühte esiposti? Saksamaa oleks edasi saanud kui oleks jäetud välja võtmata? Naljakas. Saksamaa poleks edasi saanud isegi siis kui Neuer oleks iga mäng 5x ristist välja toonud. Palliga oli meeskond halb. Tahe puudus. Kirg puudus. Saksamaa rahvuslik tunne ongi multikulti keskkonnas maha surutud. Ei saagi oodata kirge kui saksa lipu näitamine isegi taunitav. Rääkimata keskvälja fotosessioonidest isehakanud diktaatoritega. Kõik on mäda hoopis sügavamal. Kui rahvust ei tule taha siis polegi soovi võidelda vereni. Saksa meediagi näiteks. Uskumatu kuidas pommitatakse kõiki juba enne MMi. Tundub et minagi olen kolmanda generatsiooni fännina rohkem sakslane kui teised nende kodakondsusega.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tuletan meelde, et ei jäänud palju puudu, et Neuer oleks Lõuna-Korea mängus Kariust teinud, kui oli kauglöögi tõrjumisel tõstistes raskustes.
                watch-buffon-crying-after-italy-480x300.jpg

                *****
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Sane näitel: Sakslane saab palli, võtab hoo ülesse, driblab ühest mööda, konksutab teisest mõõda, võtab korraga kaks ette ja siis kaotab palli. Fännid plaksutavad ja rökkavad telekate ees, et oi-oi-oi, kui kiire ja osav.

                  Mida mina nägin: Sai palli, võttis hoo ülesse, ei märganud vabasse tsooni liikunud kaaslast, kes oleks kasti lähistel ülekaalu tekitanud, konksutas teisest mõõda aga ei tõstnud pead et näha kahte kaaslast kes olid valmis palli jooskupeale küsima jne x 10

                  Ehk siis kõik näib väga efekte ja uhke aga meeskondlikult tolku suuremat pole.
                  Ma hästi ei taha uskuda, et Pep sellist venda enda satsis hoiaks, kes pole võistkondlik, ettenägelik. Isepäine on Sane aga küll ja koondises pole lihtsalt sellist aega ja võimalusi (kui klubis), et mängijat/mängijaid mugandada. Sakslased ja kontroll 'n' shieet.
                  Samas - Sane "isetsemisest" pigem nagu puudu just oligi. Tagantjärgi või nii.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ma hästi ei taha uskuda, et Pep sellist venda enda satsis hoiaks, kes pole võistkondlik, ettenägelik. Isepäine on Sane aga küll ja koondises pole lihtsalt sellist aega ja võimalusi (kui klubis), et mängijat/mängijaid mugandada. Sakslased ja kontroll 'n' shieet.
                    Samas - Sane "isetsemisest" pigem nagu puudu just oligi. Tagantjärgi või nii.
                    See ongi müstika, et Sane vähemalt klubi eest on hoopis teine mängija seni olnud.
                    Ise vaatasin ka City mänge ja ila tilkus suunurgast, et vägev kui selline mängija võtta on aga koondise eest tuli platsile hoopis tema saamatu ning isekas kaksikvend. Siia veel lisada kõlakas, et trennides ei viitsinud piisavalt pingutada (väidetavalt) ja minu jaoks on üsna mõistetav, et teda ei kaasatud.

                    Kommentaar


                      AMETLIK: Löw jätkab.
                      Ees on huvitavad ajad.

                      Kommentaar


                        Isiklikult olen rahul Löwi jätkamisega. Generatsiooni vahetus 2020 EMiks?

                        TER STEGEN
                        SÜLE - HUMMELS - TAH
                        KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
                        SANE - BRANDT
                        WERNER

                        Kommentaar


                          Algselt postitas feedme Vaata postitust
                          Isiklikult olen rahul Löwi jätkamisega. Generatsiooni vahetus 2020 EMiks?

                          TER STEGEN
                          SÜLE - HUMMELS - TAH
                          KIMMICH - GORETZKA - KROOS - MAX
                          SANE - BRANDT
                          WERNER
                          +1
                          Olen isiklikult ka rahul ja sinu pakutud alg11 oleks mõnus näljane sats.
                          Pingilt tooksid kogemusi Müller ja Reus vajadusel. Ühte noort ja näljast klassikalist targetit oleks ka tarvis.

                          Kommentaar


                            Olen laias laastus ka päri. Ainult Neueri paneks postide vahele ja Ter Stegeni aeg oleks 2022 MM. Manuel on ära teeninud veel ühe suurturniiri.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                              Olen laias laastus ka päri. Ainult Neueri paneks postide vahele ja Ter Stegeni aeg oleks 2022 MM. Manuel on ära teeninud veel ühe suurturniiri.
                              Ma olen väga suur Neueri fänn aga aastal 2022 oleks ta juba 36-37.
                              Lisaks tundub ta olevat oma iseloomult sarnane Lahmile, kes õigel ajal oskas/suutis kõrvale astuda.
                              Neueri viimaseks suureks turniiriks koondisega jääb ilmselt ikka saabuv EM.

                              Huvitav oleks näha, et kas Mario Götze suudab oma kunagise vormi/sära nüüd peale haiguse seljatamist taastada ning uuesti koondisese murda. Vanust kõigest 26 aastat ja kevad oli juba väga paljulubav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Ma olen väga suur Neueri fänn aga aastal 2022 oleks ta juba 36-37.
                                Lisaks tundub ta olevat oma iseloomult sarnane Lahmile, kes õigel ajal oskas/suutis kõrvale astuda.
                                Neueri viimaseks suureks turniiriks koondisega jääb ilmselt ikka saabuv EM.

                                Huvitav oleks näha, et kas Mario Götze suudab oma kunagise vormi/sära nüüd peale haiguse seljatamist taastada ning uuesti koondisese murda. Vanust kõigest 26 aastat ja kevad oli juba väga paljulubav.
                                Seda ma ütlesingi ju. Et annaks Neuerile selle 2020 EM veel ja siis Ter Stegen platsile.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X