320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Sa võid seda narratiivi suunata misiganes suunas sa tahad, fakt on see, et inimlikust vaatevinklist tõmmati talle igatepidi vesi peale. Aga jah, las ta siis jääb sinu silmis ise süüdi, et ei selgitanud. Las ta jääb süüdi, et nüüd ise süüdistas "alusetult".
    Kordan: Talle tehti tõesti liiga aga ise oli rumal, et tagajärgi ei suutnud aduda ja suur osa tema süüdistustest ongi alusetud või temale sobivalt tõlgendatud, nõrk katse enda rolli pisendada tagudes rassismi-trummi.

    Vähemalt sina jäid uskuma, et pisikesele Mesutile tehakse liiga ainult tema juurte pärast. Ole hea saada talle kiri, siis ta saab selle külmikule kleepida ja oma mõlema toetaja mõtteid lugeda, kui olukord päris raskeks läheb.

    Rassism pole naljaasi, eriti Saksamaal ning selliseid süüdistusi ei tohiks nii kergelt pilduda, eriti kui pole alust.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Kordan: Talle tehti tõesti liiga aga ise oli rumal, et tagajärgi ei suutnud aduda ja suur osa tema süüdistustest ongi alusetud või temale sobivalt tõlgendatud, nõrk katse enda rolli pisendada tagudes rassismi-trummi.

      Vähemalt sina jäid uskuma, et pisikesele Mesutile tehakse liiga ainult tema juurte pärast. Ole hea saada talle kiri, siis ta saab selle külmikule kleepida ja oma mõlema toetaja mõtteid lugeda, kui olukord päris raskeks läheb.

      Rassism pole naljaasi, eriti Saksamaal ning selliseid süüdistusi ei tohiks nii kergelt pilduda, eriti kui pole alust.
      Özil süüdistas paari tonti ikka üsna konkreetselt ju. Küllap siis ikka oli alust. Vähemalt nende tsitaatide järgi küll, mis ära olid toodud Özilia avalduses

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Keegi mõni leht tagasi mainis vist tõsimeeli, et sõna "neeger" ei sobi enam öelda, mis sellest, et vanasti tohtis. Neeger oli, on ja jääb täiesti normaalseks sõnaks ning ei ole mingil juhul rassistlik. Miks? Sest neeger teist neegrit neegriks nimetades pole rassistlik, valge suust aga nagu on? Ärge ajage naerma. Neeger on neeger.

        Özili teemal ütleks, et pildistagu kellega tahes, mees on väljakul aastaid kunn olnud. 10a pärast mäletan tema tegusid platsil aga mitte fotoalbumit pidudelt.
        Mina tõin selle näite, sest keel on orgaaniline ja ajas muutuv.
        Näiteks sõnal lehk (tänapäeval negatiivne) oli ka kunagi positiivne või neutraalne tähendus.
        Sõne neeger on omandanud solvava alatooni ja seda pole viisakas enam kasutada, õnneks paljud seda ka mõistavad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kordan: Talle tehti tõesti liiga
          Minu ainuke point algusest peale.

          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          aga ise oli rumal, et tagajärgi ei suutnud aduda ja suur osa tema süüdistustest ongi alusetud või temale sobivalt tõlgendatud, nõrk katse enda rolli pisendada tagudes rassismi-trummi.

          Vähemalt sina jäid uskuma, et pisikesele Mesutile tehakse liiga ainult tema juurte pärast. Ole hea saada talle kiri, siis ta saab selle külmikule kleepida ja oma mõlema toetaja mõtteid lugeda, kui olukord päris raskeks läheb.

          Rassism pole naljaasi, eriti Saksamaal ning selliseid süüdistusi ei tohiks nii kergelt pilduda, eriti kui pole alust.
          Sinu tõlgendus/nägemus olukorrast + niisama fantaasiat otsa ka veel. Kuidas see oligi, et loomad lähevad ikka peremeeste nägu vms?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Özil süüdistas paari tonti ikka üsna konkreetselt ju. Küllap siis ikka oli alust. Vähemalt nende tsitaatide järgi küll, mis ära olid toodud Özilia avalduses
            See, et ta nimeliselt kedagi esile tõi, ei muuda tema süüdistusi tõeks.
            Kui keegi, kedagi vägistamises/ahistamises nimeliselt süüdistab (ka karm teema), kas see muudab õeldu automaatselt tõeks?
            Hetkel sa lähtud ainult Mesuti avaldatud tõlgendusest ja katsest ennast õigustada, kuigi see pada on podisenud juba mitmeid kuid.

            Minu silmis jääb ta endiselt suurepäraseks mängijaks aga keeruline on mõista, mida ta saavutada püüdis.
            Isiklikult on kõrini sellest massilisest ohvrimentaliteedist, mis tegelikult lörtsib ja naeruvääristab tõsiseid probleeme ning murekohti ühiskonnas.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Minu ainuke point algusest peale.



              Sinu tõlgendus/nägemus olukorrast + niisama fantaasiat otsa ka veel. Kuidas see oligi, et loomad lähevad ikka peremeeste nägu vms?
              Mis siin on fantaasia? Minu paremad teadmised Saksamaa ja Türgi suhetest või huvi nende riikide poliitilise maastiku vastu?
              Kes siis minu peremees on? Ooo tark ja nõrkade eest võitleja Don Marv valgusta mind, pimeduses ekslevat

              Tont.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Mis siin on fantaasia? Minu paremad teadmised Saksamaa ja Türgi suhetest või huvi nende riikide poliitilise maastiku vastu?
                Kes siis minu peremees on? Ooo tark ja nõrkade eest võitleja Don Marv valgusta mind, pimeduses ekslevat

                Tont.
                Ilmselgelt sa ei vaja valgustamist, sest sul on kõik selge - paremad teadmised, "isiklikest huvidest" lähtuv vaatepunkt jne. Kõik kes on praegu sinu maailmavaate vastaselt esinenud siin threadis, on saanud kuulda mida sa asjast arvad ja kuidas asjad "tegelikult" on. Diagnoos: parandamatu.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Sa võid seda narratiivi suunata misiganes suunas sa tahad, fakt on see, et inimlikust vaatevinklist tõmmati talle igatepidi vesi peale. Aga jah, las ta siis jääb sinu silmis ise süüdi, et ei selgitanud. Las ta jääb süüdi, et nüüd ise süüdistas "alusetult".
                  Klassika.

                  Kui millestki aru ei saa, ei taha või tööl oli maru kehv päev, siis käivitada plaan "Netihiiro 2.0"

                  1. Kutsu vastast nimedega, just vastast, sest netis oleme me kõik ju vastased.
                  2. Toonita korduvalt, et sul on piinlik, sest noh nii on kombeks.
                  3. Mine isiklikuks ja püüa ebamääraste terminitega enda seisukohta (mis on ainuõige) tsementeerida: taju, mõju jne, sest seda pole võimalik mõõta (suht kuulikindel).
                  4. Rõhu korduvalt sellele, et massid toetavad just SIND: Näita mulle üks.... Enamus.... Mitte keegi.... jne.
                  5. Nori grammatika kallal (see kaart on sul veel kasutamata).
                  6. Vihja sellele, et vastasel puuduvad teadmised või ta ei oska veel lugeda.
                  7. Mõtle erakonnale/liikumisele mida kõige vähem sallid ja püüa seda kasutada vastase vastu, sest nii suudad oma viha paremini aktiveerida ja põlgus kajastub veel tugevamalt sinu vastustest.

                  Näide: Özili ise oli rumal, et tagajärgi ei suutnud aduda ja asjal vinduda lasi.
                  Vastus: Sa krdi EKRE rajakas, et siis kõik türklased on süüdi oma juurte pärast ja peaksid iga päev vabandama.(instant kill, võid auringile ümber prügikastide minna)

                  8. Kisu lauseid kontekstis välja ja moonuta (fantaasia on nagu lind, las ta lendab vabalt)
                  Näide: See, et temast kaugeneti/eemalduti poliitilistel põhjustel pole rassism, olgu selleks see kool või sponsorid. Sündmusi tuleb vaadelda tervikuna, ei saa jätta kõrvale taustsüsteemi või ajastust.

                  Vastus: Aaaaaaa sa võid seda narratiivi suunata misiganes suunas sa tahad, fakt on see, et inimlikust vaatevinklist tõmmati talle igatepidi vesi peale. Aga jah, las ta siis jääb sinu silmis ise süüdi, et ei selgitanud. Las ta jääb süüdi, et nüüd ise süüdistas "alusetult". (Profit ja kaks grammi raskemad netimunad + ekstra boonus sõna "fakt" kasutamise eest)

                  Suht kindel win ja skilli ning respekti tuleb kamaluga. Täna võid võidukalt ja rahulikult uinuda, oled andud panuse, et muuta maailma paremaks ja kes teab äkki juba järgmisel aastal potsatab mõni orden või koguni kaks postkasti. Pigem kaks, sest sa oled lihtsalt nii äge mees. Mjäu!

                  * Nüüd natukene tõsisemalt kah.
                  See on juba mitmes kord kui ma Marvi hambusse jään, isegi kui meil on sama arvamus või kattub osaliselt. Kas ma olen kunagi sulle liiga teinud? Üldse mitte norivalt vaid päris-päris siiralt.

                  Eks see ole ka loomulik, et Arsenali toetaja vagiina hakkab Bayerni nime kuuldes magnetina liiva endasse imema ja tagumik peale kõiki neid jõuga rammimisi krampi läheb paugust.
                  Samas natukene võiks ka ise suuta mõelda või pole Arsenali toetaja olla valik vaid diagnoos?

                  "Netihiiro 2.0" ilmumist ja levitamist toetas Tervise Arengu Instituut (TAI)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Klassika.

                    Kui millestki aru ei saa, ei taha või tööl oli maru kehv päev, siis käivitada plaan "Netihiiro 2.0"

                    1. Kutsu vastast nimedega, just vastast, sest netis oleme me kõik ju vastased.
                    2. Toonita korduvalt, et sul on piinlik, sest noh nii on kombeks.
                    3. Mine isiklikuks ja püüa ebamääraste terminitega enda seisukohta (mis on ainuõige) tsementeerida: taju, mõju jne, sest seda pole võimalik mõõta (suht kuulikindel).
                    4. Rõhu korduvalt sellele, et massid toetavad just SIND: Näita mulle üks.... Enamus.... Mitte keegi.... jne.
                    5. Nori grammatika kallal (see kaart on sul veel kasutamata).
                    6. Vihja sellele, et vastasel puuduvad teadmised või ta ei oska veel lugeda.
                    7. Mõtle erakonnale/liikumisele mida kõige vähem sallid ja püüa seda kasutada vastase vastu, sest nii suudad oma viha paremini aktiveerida ja põlgus kajastub veel tugevamalt sinu vastustest.

                    Näide: Özili ise oli rumal, et tagajärgi ei suutnud aduda ja asjal vinduda lasi.
                    Vastus: Sa krdi EKRE rajakas, et siis kõik türklased on süüdi oma juurte pärast ja peaksid iga päev vabandama.(instant kill, võid auringile ümber prügikastide minna)

                    8. Kisu lauseid kontekstis välja ja moonuta (fantaasia on nagu lind, las ta lendab vabalt)
                    Näide: See, et temast kaugeneti/eemalduti poliitilistel põhjustel pole rassism, olgu selleks see kool või sponsorid. Sündmusi tuleb vaadelda tervikuna, ei saa jätta kõrvale taustsüsteemi või ajastust.

                    Vastus: Aaaaaaa sa võid seda narratiivi suunata misiganes suunas sa tahad, fakt on see, et inimlikust vaatevinklist tõmmati talle igatepidi vesi peale. Aga jah, las ta siis jääb sinu silmis ise süüdi, et ei selgitanud. Las ta jääb süüdi, et nüüd ise süüdistas "alusetult". (Profit ja kaks grammi raskemad netimunad + ekstra boonus sõna "fakt" kasutamise eest)

                    Suht kindel win ja skilli ning respekti tuleb kamaluga. Täna võid võidukalt ja rahulikult uinuda, oled andud panuse, et muuta maailma paremaks ja kes teab äkki juba järgmisel aastal potsatab mõni orden või koguni kaks postkasti. Pigem kaks, sest sa oled lihtsalt nii äge mees. Mjäu!

                    * Nüüd natukene tõsisemalt kah.
                    See on juba mitmes kord kui ma Marvi hambusse jään, isegi kui meil on sama arvamus või kattub osaliselt. Kas ma olen kunagi sulle liiga teinud? Üldse mitte norivalt vaid päris-päris siiralt.

                    Eks see ole ka loomulik, et Arsenali toetaja vagiina hakkab Bayerni nime kuuldes magnetina liiva endasse imema ja tagumik peale kõiki neid jõuga rammimisi krampi läheb paugust.
                    Samas natukene võiks ka ise suuta mõelda või pole Arsenali toetaja olla valik vaid diagnoos?

                    "Netihiiro 2.0" ilmumist ja levitamist toetas Tervise Arengu Instituut (TAI)
                    Päris korralik meltdown on sul terve selle teemaga olnud kokkuvõttes.

                    Viimane Arsenal vs Bayern vist võtab kokku terve mõttemaailma suuruse ilusti.

                    Davai, aitab.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Päris korralik meltdown on sul terve selle teemaga olnud kokkuvõttes.

                      Viimane Arsenal vs Bayern vist võtab kokku terve mõttemaailma suuruse ilusti.

                      Davai, aitab.
                      Mõttemaailm, vaated ja boonuseks kiire diagnoos, mida veel hing oskaks tahta.
                      Ma lähtusin sellest sinu poolt viidatud ütlusest, et loom läheb ikka peremehe (Wengeri) nägu või kuidas see nüüd oligi.

                      Kokkuvõte:
                      Mõlemad leiame, et inimlikult tehti Mesutile liiga.
                      Mina arvan, et ta reageeris selle rassismi teemaga üle, sest põhjused olid poliitilised.
                      Sina arvad, et tal oli selleks õigus ja poleks ta nii käitnud, oleks ta pere laagrisse saadetud.

                      Näed, ma ei tunne piinlikust, et sa nii arvad, võime vast tõesti selle vestluse lukku panna.
                      Mina pikka viha ei pea ja see arutelu jääb kenasti siia foorumi nurka.

                      Kommentaar


                        Vähemalt on midagi lugeda. Minu poolest jätkake
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Vähemalt on midagi lugeda. Minu poolest jätkake
                          Ei tasu ka liiale minna ja mul pole Marvi vastu midagi, seega las see jääda (paistan ka ise ehk targem, kui rohkem ei jaura)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            See, et ta nimeliselt kedagi esile tõi, ei muuda tema süüdistusi tõeks.
                            Kui keegi, kedagi vägistamises/ahistamises nimeliselt süüdistab (ka karm teema), kas see muudab õeldu automaatselt tõeks?
                            Hetkel sa lähtud ainult Mesuti avaldatud tõlgendusest ja katsest ennast õigustada, kuigi see pada on podisenud juba mitmeid kuid.

                            Minu silmis jääb ta endiselt suurepäraseks mängijaks aga keeruline on mõista, mida ta saavutada püüdis.
                            Isiklikult on kõrini sellest massilisest ohvrimentaliteedist, mis tegelikult lörtsib ja naeruvääristab tõsiseid probleeme ning murekohti ühiskonnas.
                            Ma ootaks mida Grindel enda kaitseks ütleb. Kui on puhas poiss, eks andku Mesut kohtusse laimamise eest. Nii räige süüdistamise puhul see oleks vist normaalne teguviis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas malagar Vaata postitust
                              Ma ootaks mida Grindel enda kaitseks ütleb. Kui on puhas poiss, eks andku Mesut kohtusse laimamise eest. Nii räige süüdistamise puhul see oleks vist normaalne teguviis?
                              Reinhard võiks küll ja ilmselt ka saab õnneks kinga, sest nii ebakompetentset juhti annab ikka otsida.
                              Usun, et päris mitu süüdistust jõuabki kohtusse välja õnneks/kahjuks, kiskudes haavad veel rohkem lahti ning põhjustades Mesutile oluliselt raskema stressi, mis loodetavasti platsil kuidagi ei kajastu.

                              DFB vastus on juba eilsest avalikult loetav.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Keegi mõni leht tagasi mainis vist tõsimeeli, et sõna "neeger" ei sobi enam öelda, mis sellest, et vanasti tohtis. Neeger oli, on ja jääb täiesti normaalseks sõnaks ning ei ole mingil juhul rassistlik.
                                Mul on paar mustanahalisest tuttavat ja olen neilt küsinud selle sõna kohta.

                                Ühe vastus oli, et kui ta oli väike laps, siis iga päev seoti ta nööriga iga päev mitmeks tunniks ühe toika külge keset aasa ja siis teised (valged) lapsed käisid teda löömas, kividega viskamas ja veega pritsimas ja terve aeg karjusid “nigger nigger nigger”

                                Mina selle seletuse pärast ei kasuta enam seda sõna. Ahja, kui teine mustanahaline seda ütleb, siis ei ole see sellepärast nii hull, sest mustanahalised pole teistele mustanahalistele selles mõttes kunagi midagi teinud, et kuna tema pole saanud selles osaline olla, siis nagu mõjub vähem.

                                See jutt, et üksteisele ikka öeldakse yo nigga on ka lamp, sest võid samamoodi öelda samas seltskonnas kui oled sõpruskonna liige.

                                Neeger sõnana rassistlik ehk tōesti pole, aga ebaviisakas on see küll.

                                Telefonist toksitud ehk ärge pika soniva teksti pärast maha lööge.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X