320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kaitz
    replied
    Täna siis... Gibraltar 21.45

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Äärekaitsjate otsingud jätkuvad. Seekord on Löw koondisekutse saatnud FC Kölni vasakkaitsjale Jonas Hectorile. Huvitav fakt on see, et ta pole kunagi ühestki noortekoondisest läbi käinud.
    Ma ei ise ei oska seda mängijat kommenteerida, sest pole Kölni mänge eriti näinud. Ehk keegi teab rohkem.

    Koondises on ka tagasi Reus, Khedira, Höwedes, Volland ja L. bender.

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Mario Götzega pikemas vestlussaates.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Minu meelest võiks koondise teema ka niiöelda stickyks teha, et ta ilusti kõrgel alati oleks.

    Leave a comment:


  • ericbana
    replied
    Algselt postitas jürks Vaata postitust
    Müller kukkus plaanitult.
    No see oli tegelikult algusest peale selge. Nii debiilselt pole võimalik kogemata kukkuda.

    Leave a comment:


  • jürks
    replied


    Müller kukkus plaanitult.

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Järgmised 3 valikmängu 2x Gibraltari ja Gruusia vastu samal ajal kui teised hetkel eespool olevad meeskonnad peavad omavahel mängima. Kui sealt 9 punkti ei tule, siis võib kriisist rääkida.
    Hetkel jah kõik alavormis ja veel vigastatud jne. Aga pole ka ime kui arvestada seda, et Bayernis ja Dortmundis on põhimõteliselt sama olukord.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Aus tulemus, Kroosi individuaalne meisterlikkus viis ette, kuid läks nagu tavaliselt. Päris masendav on üldpilt ja muidugi suutis Götze ühe 100%-lise võimaluse luhata kuskil 80ndate paiku. Pole siin kedagi süüdistada, sellise koosseisu tase ongi iirlastega viik ma pakuks. Müller on hetkel ikka väga kehv, Draxler pole omale pandud lootusi suutnud õigustada, Bellarabilt alles debüütmängud, Götze kohta ma ei viitsi midagi kirjutada, sest ma olen nii faking pettunud temas nii klubi kui koondise särgis. Ginter keskväljal on täielik hädavariant. Podolski teeb oma vähese mängupraktika juures oma asja ära. Kaitseliin veel enamvähem. Oleks võinud ploome ka vabalt saada, sest iirlastel oli veel üks sick võimalus värava ees, kuid selle värava võttis ära Durm, kes hüppas ennastsalgavalt löögile ette, props.

    Leave a comment:


  • kaitz
    replied
    Ikka muidugi laseme 90+4 Iirlastel viigistada.this is shit

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied

    Leave a comment:


  • j6u1uv4n4
    replied
    Kas nüüd võib kriisist rääkida?

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Super viik olemas!

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    Kogu see ründajate punt on lihtsalt masendav. Müller on ilmselgelt alavormis ning muudest meestest ei saa päris täpselt aru. Kahtlen, et Saksamaa täna värava lööb, kuid kui lööb, siis tuleb mingi kokkusattumise läbi.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Kriisi asemel võiks nimetada olukorda pisikeseks suurturniirjärgseks taaskohanemisprotsessiks. Pärast maailmameistriks tulekut on loomulik, et tekib väike alateadvuslik motivatsioonikadu mis väljendub meeskonna vormis. Väga vähe meeskondi, kellel sellist perioodi ei teki. Pealegi on vastastel justnimelt maailmameistriga kohtudes kolmekordne motiveeritus. Poolakatel on see nagunii sakslaste vastu suur ja mõni kuu varem finaalis kotti pandud argentiinal vajas samuti väärikus päästmist.

    Leave a comment:


  • KID
    replied
    Varumeeste pink on päris kesine, ainult neli väljakumängijat:
    Zieler, Weidenfeller - Mustafi, Rudy, Podolski, Kruse

    Leave a comment:

Working...
X