320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui kaitse välja arvata, siis Taani mängupilt on päris ilus. Aga jah, sellise kaitsega sellises grupis kuigi kaugle ei jõua.

    Kommentaar


      #17
      Päris hea pauk oleks kui Taani suudaks Hollandit võita. Vähemalt ühe ennustuse on Taani juba murdnud-skoorisid (mida arvati, et Taani ei suudagi).
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
        Päris hea pauk oleks kui Taani suudaks Hollandit võita. Vähemalt ühe ennustuse on Taani juba murdnud-skoorisid (mida arvati, et Taani ei suudagi).
        Kui hümnid olid kuulatud hakkasin mõtlema, et äkki Taani üllatab ja võtab võidu. Kõik on lahtine.

        Kommentaar


          #19
          holland 0

          sellise mänguga eurot ei mängita,täiesti nullid vennad,päikest saand või pohmakas,aga vennad ei liigu.Taani tubli!!!

          Kommentaar


            #20
            Täiesti nõus. Holland on nagu mingi narko laksu all. Isegi kaotusseisus olles pole ennast liigutama hakanud mehed. Seni turniiri igavaim mäng. Holland võib oma EM-i võidumõtted sellise mänguga kohe maha matta.

            Kommentaar


              #21
              Sellise mängu puhul oleks isegi Eesti koondis vastu saanud.

              Kommentaar


                #22
                Jess!!! Midagi hingele. Andersen super väravas. Ja kogu Taani keskmine kaitsev nelik vapustavalt hea. Uskumatult hea algus turniirile.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  Oh Holland, mida sa teed, kurat... Täielik, absoluutne feil - ja teenitud kaotus. Isegi taga olles lastakse vastasel sööta ja kiigutada nagu nood ise tahavad, ise tehakse valesööt valesöödu järel. Veel üks selline esitus ja oranjepoisid sõidavad koju. Jälle.

                  Taani sisu, raisk. Taani sisu.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                    Holland on üsnagi easy bet, savi need teie Eriksenid, Taani on tore riik, ent nende koondises mängib minu jaoks üks ebasümpaatsemaid mängijaid üldse, Cristian Poulsen...niiet loodan, et kihlveokontorid mööda ei pane.
                    Portugalile panustamine tundub üliahvatlev, ent eks näis...aga okei, peab mängu vaatama minema, liiga kaua siin vahitud.


                    Järgmiseks Portugal.

                    *Bendtner oli hunnik sitta imo.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                      Holland on üsnagi easy bet, savi need teie Eriksenid, Taani on tore riik, ent nende koondises mängib minu jaoks üks ebasümpaatsemaid mängijaid üldse, Cristian Poulsen...niiet loodan, et kihlveokontorid mööda ei pane.
                      Söö sõnu rsk. Enamus seda Ollandit on ebasümpaatne. Nüüd taanlased pigistage veel kuskilt punkt välja ja saaks isegi surmagrupist edasi. Tublid!
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        #26
                        Hollandi toetajana tuleb nüüd loota Saksamaa ja Portugali viiki. Loodan, et järgmiseks mänguks jalad kõhu alt välja võetud ja hakatakse mehemoodi mängima. Tänane Hollandi esitus oli küll üks nende kõige halvematest, mida minu silmad näinud on.

                        Kommentaar


                          #27
                          Oi kui kena. Soccerneti ennustus läks perse, kuid taanlased see-eest näitasid, et võivad veerandfinaaliski mängida. Viik (või võit) portgaliga peaks nad edasi viima.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            #28
                            Väga hea tulemus. Oligi vaja siin mõnele Hollandi gloory hunterile külma dushi ja tundus et need ahvi häälitsused olid asja eest ette ära. Nii rumalat ja koledat mängu annab ikka mängida. Täielik jalgpalli mõnitamine on selliste meeskondade turniirile laskmine. Nii üle haibitud meeskonda on raske leida. Kaitseliini pole ollagi. Ründes mängivad "maailma parimad" , Huntelaar lõi San Marino vastu 5 väravat EM kvalifikatsioonis - tõeline kõva snaiper ikka, ei suuda ära kiita kui kõva tegelinski. Serie A-st saadeti nii kiiresti minema, et pooled riided olid San Siro riietusruumi jäänud. Ja nüüd kuskil Saksamaa mudaliigas lõi 40 väravat, kus pooled meeskonnad on nõrgemad kui Läti teine liiga. Tõsine tegija. Sama jutt Van Perse kohta. Ainuke mees kogu Arsenali ründes ja tänu sellele sai ka keskmiselt rohkem löögile ja kohe suppper-ime-vend. Tõesti tõeline IME-vend, IMES täna ikka kõvasti. Täielik hunnik paska.
                            Taanilt tubli esitlus ja Holland võib oma kotid pakkida ja koju nutta!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #29
                              Kas ainult mulle tundus, et mingil hetkel oli kuulda tribüünidelt "Rossija" hüüdeid?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas zip Vaata postitust
                                Kas ainult mulle tundus, et mingil hetkel oli kuulda tribüünidelt "Rossija" hüüdeid?
                                Leloffile tundus ka. Ja mulle ka. Aga mingit loogilist seletust sellele ei ole, seega ma pigem usun, et tegu oli mingi flaamikeelse tšändiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X