320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2012 alagrupp B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
    avamängus Taani vastu oldi kogu esimese vooru mängude kokkuvõttes kõige enam pealelööke teinud sats ja seda ülekaalukalt. 28 lööki
    jah tõesti löödi väga-väga palju mööda
    reaalselt väravat ohustanud löökide poolest, mis vastaste vv-i ka tõrjuma sunniks,
    oli mäng peaaegu võrdne


    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      jah tõesti löödi väga-väga palju mööda
      reaalselt väravat ohustanud löökide poolest, mis vastaste vv-i ka tõrjuma sunniks,
      oli mäng peaaegu võrdne


      Ohtlikumad löögid olid minu arust just need mis läksid võib olla palli jagu üle lati (van Persie peaga) vasakust postist mööda alla nurka (Afellay avapoolajal). Nende löökide puhul oleks Andersenil väga keeruline olnud päästa. Väravaraamidesse löödud löögid ei kujutanud pooltki nii suurt ohtu va Robbeni post ja Huntelaari puterdamine. Värava kaugemasse nurka või teravalt alla või alanurka suunatud löögid,mis väga posti lähedale suunatud on kordades ohtlikumad kui otse värava keskel suunatud löögid, mis kiiprile väga kerged saagid. Taanil oli vist vaid üks võimalus teisel poolajal kus Stekelenburg pidi ohtlikult sekkuma ülejäänud üritused ei olnud väravaohtlikudki mitte ja lendasid ikka rohkem kui palli jagu väravaraamidest mööda.

      EDIT: Vaatasin veel kindluse mõttes üle ITV mängu highlightsid ja pean end parandama. Kogu kokkuvõtte baasil oli Hollandil 8 võimalust ja Taanil 2, neist peale väravaepisoodi oli teine olukord selline kus anti ohtlik sööt värava ette kus Afellay selle puhtaks lõi ennetades taanlast. Seega peale väravaepisoodi reaalseid väravalööke mis ohtu Steki väravale kujutaksid polnudki. Seevastu kõik Hollandi momendid olid löögid nii raamidesse kui napilt üle või posti kõrvalt max meeter.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        #63
        Huvitav fakt - Ronaldo lõi Taani vastu mõlemas kvalifikatsioonimängus värava. Ennustusgurud saaksid raha tagasi kahe ja poole kordselt.

        Ronaldo poolt meeskonna vedamist oleks Portugalil nüüd hädasti vaja. Iseenesest katki pole veel midagi, kuid isegi kui vaid punkt saadakse on seis juba üpriski hapu. Kihinad-kahinad räägivad ka Ronaltsi ja Bento vahelisest hõõrdumisest. Eks ole näha, kas see ka homses mängus välja paistab.

        Kommentaar


          #64
          Oleme ausad. Minu jaoks polnud sellel Hollandi esitusel mitte midagi viga. Pigem oli lihtsalt probleem selles, et palli ei saadetud väravasse. Mõni teine päev oleks see kohtumine juba antud mängupildiga 3:1, 4:1 lõppenud (rääkimata sellest, mis mõju paar sisselöödud väravat oleks avaldanud Hollandi mängupildile) ning siis räägiks kõik, kui tugev Holland välja nägi.
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Oleme ausad. Minu jaoks polnud sellel Hollandi esitusel mitte midagi viga. Pigem oli lihtsalt probleem selles, et palli ei saadetud väravasse. Mõni teine päev oleks see kohtumine juba antud mängupildiga 3:1, 4:1 lõppenud (rääkimata sellest, mis mõju paar sisselöödud väravat oleks avaldanud Hollandi mängupildile) ning siis räägiks kõik, kui tugev Holland välja nägi.
            Jah, täpselt. Ma lihtsalt ei suuda mõista, kui "spetsialistid" igal võimalusel kuulutavad, et oi kui suur pettumus Holland oli. Oluline on võimaluste loomine ning sellega said nad edukalt hakkama, tõsi realiseerimine jättis väga soovida, aga Hollandi koondise tase on teada väga selgelt ja kui ulmevaldkonda käiva näitena paneks samad meeskonnad veel 9x mängima, siis julgen väita, et nendest samadest võimalustest enamus mängudes võrk sahiseks.

            Teadatuntud värk, et jalgpall on nii result oriented, aga see on kummaline, parim näide on vast Chelsea - Barca, tõsi Chelsea tegi vahva kaitsesoorituse, aga pärast mänge räägiti mingist imelisest taktikast ja fantastilise mängu teinud Chelsea palluritest jne, kas sama oleks ka tehtud, kui Barca oleks oma võimalustele vastavad 3 kolli ära löönud, vaevalt? Pisiasjades on see mäng kinni ja see on fakt.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Teadatuntud värk, et jalgpall on nii result oriented, aga see on kummaline, parim näide on vast Chelsea - Barca, tõsi Chelsea tegi vahva kaitsesoorituse, aga pärast mänge räägiti mingist imelisest taktikast ja fantastilise mängu teinud Chelsea palluritest jne, kas sama oleks ka tehtud, kui Barca oleks oma võimalustele vastavad 3 kolli ära löönud, vaevalt? Pisiasjades on see mäng kinni ja see on fakt.
              Barca ei suutnud Chelseat murda kahes järjestikkuses mängus, millest ühes mängiti ka arvulises ülekaalus. Kui ütled et Chelsea ei seisnud kaitses korralikult, siis palju õnne sulle.
              Aga jalgpall ongi result oriented, see ka mõni üllatus
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Barca ei suutnud Chelseat murda kahes järjestikkuses mängus, millest ühes mängiti ka arvulises ülekaalus. Kui ütled et Chelsea ei seisnud kaitses korralikult, siis palju õnne sulle.
                Aga jalgpall ongi result oriented, see ka mõni üllatus
                Muidugi seisti korralikult ja mängiti ainuvõimalikku mängu, millega kiiremat, tehnilisemat, täpsemat ja kvaliteedilt paremat meeskonda võimalik võita on. Küsimus ei olnud ju selles, vaid selles, et olenemata müürist tekkis Barcelonal ja ka Bayernil ikkagi väga palju häid võimalusi. Oleks nad need realiseerinud, oleks Inglise ja kogu maailma meedia rääkinud, a.la et Chelsea mängupildiga ei olegi võimalik võita ja miks tehti nii ja nii. Nüüd aga lisaks heale kaitsetööle kui ka vastaste kehvale realiseerimisoskusele ning ka olulisele õnnele, räägitakse sellest jalgpallisurmast kui ideaalsest mängust, fantastilisest treeneritööst ja millest iganes veel. See kõik oleks aga olemata, kui superstaarid oleks oma oskustele vastavalt olukorrad lahendanud.

                See on küll oleks-poleks mäng, aga sentimeetrid siia ja sinna mõjutavad kogu maailma pilti mängust. Sesmõttes on näiteks korvpall palju objektiivsem mäng, aga jalgpalli võlu ongi ju selles, et ka nõrgemal võistkonnal on alati võimalus. Aga selliste suurturniiride võlu ja valu ongi selles, et alati ei võida sellel hetkel parim meeskond, sest eksimisruumi pole. Eks ole näha, kas Holland üldse suudab grupist edasi saada, kui suudavad on nad minu jaoks jätkuvalt favoriit number üks.

                Kommentaar


                  #68
                  kui Bayern ja Barca olnuks täpsemad, siis nad ju oleks ikka nood rohked momendid väravateks pööranud
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #69
                    Kibestunud Hollandi fännid on naljakad, aga see selleks. Ruligaanidel on täna suurepärane võimalus Ronaldo piinad taas kaheks aastaks lõpetada. Hoian pöialt. Hopp!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Kibestunud Hollandi fännid on naljakad, aga see selleks. Ruligaanidel on täna suurepärane võimalus Ronaldo piinad taas kaheks aastaks lõpetada. Hoian pöialt. Hopp!
                      Kui see oli mulle, siis ääremärkusena mainiks, et ma olen Inglismaa poolt

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Kibestunud Hollandi fännid on naljakad, aga see selleks. Ruligaanidel on täna suurepärane võimalus Ronaldo piinad taas kaheks aastaks lõpetada. Hoian pöialt. Hopp!
                        Ja mina olen Itaalia poolt... kuigi: Sneijder finaali!

                        Lihtsalt ei tasu ju nii pinnapealseid hinnanguid olukorrale anda. Hollandi puhtmänguline esitus jätab ruumi arenguks aga see oli vaatamata kaotusele parem kui umbes 10-12 tiimi oma, kellest nii mõnedki võidud kirja said. Iseasi, kas nad suudavad sellest august ennast välja kaevata nüüd, sest Saksa vastu on vaja nõks paremini mängida.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #72
                          Elus esimest korda Portugali poolt!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            Elus esimest korda Portugali poolt!
                            sest Taani on nii ebasümpaatne sats?

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              sest Taani on nii ebasümpaatne sats?
                              Mitte seda,lihtsalt olen muidu Hollandi poolt! Portugali võit lihtsalt annaks lootust
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                #75
                                Kas Pepe lõuga saanud kuskil? Meirelese kollase gif'i tahaks näha. Tundus puhas punane olevat. Ülejäänud mäng võiks olla sama nagu poolaja lõpp ehk siis lüüakse veel portugaallastele paar tükki.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X