320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mu arust pole Henry kehvem, kui iga teine topis, kes karistusalas olematust puutest valugrimassides väljakule langeb, et pennalt või muidu karistuslööki saada

    Big Deal, jalgpallurid ongi suures osas draamanäitlejad.
    Nüüd keegi risti lüüa selle eest, et oli ometigi aus. Näe, mis saab, kui aus oled...
    FIFA reaktsioonid(a la Blatter palub pisarsilmi vabandust jne) on ka sellised, et naerma ajab, "Jalgpallurite naised" seriaal oli ka asjalikum.

    Kommentaar


      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
      Big Deal, jalgpallurid ongi suures osas draamanäitlejad.
      Nüüd keegi risti lüüa selle eest, et oli ometigi aus. Näe, mis saab, kui aus oled...
      Ah et Henry oli hoopis aus? Ja ausaks teeb ta see, et ta käega mängimise peale mängu üles tunnistas? Tema ausa ülestunnistuseta ei teaks maailm siiani, et ta käega mängis?

      Kui vargapoiss poes turvamehe nägemata midagi pihta paneb, kuid siiski turvakaamera selle fikseerib ning vargapoiss tabatakse, siis kas varguse tunnistamine teeb varga ausaks? Kas väide, et mul sõber on kah varastanud ja pole vahele jäänud, teeb tema teo kuidagi vastuvõetavamaks?

      Kohtunikku ja FIFAt võib süüdistada palju tahad, kuid see ei muuda fakti, et Henry on petis. Seda nägid kõik, kes mängu vaatasid.

      Kommentaar


        Aga kasutaja tank, kuidas teie oleksite samas olukorras käitunud? Kas te oleksite kohtuniku juurde jooksnud ja tunnistanud käemängu?

        Kommentaar


          Ehk, et homme kell 7 loosimine. Bingoloto numberid mis mind huvitavad on F4, F1, H4, H1, Cgrupi esikoht, Dgrupi teine, Fgrupi esikoht, Egrupi teine (ma muidugi ei tea kas nad gruppide kohad ka välja homme loosivad või mängivad ikka ka).
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas tank Vaata postitust
            Ah et Henry oli hoopis aus? Ja ausaks teeb ta see, et ta käega mängimise peale mängu üles tunnistas? Tema ausa ülestunnistuseta ei teaks maailm siiani, et ta käega mängis?

            Kui vargapoiss poes turvamehe nägemata midagi pihta paneb, kuid siiski turvakaamera selle fikseerib ning vargapoiss tabatakse, siis kas varguse tunnistamine teeb varga ausaks? Kas väide, et mul sõber on kah varastanud ja pole vahele jäänud, teeb tema teo kuidagi vastuvõetavamaks?

            Kohtunikku ja FIFAt võib süüdistada palju tahad, kuid see ei muuda fakti, et Henry on petis. Seda nägid kõik, kes mängu vaatasid.
            Põhimõtteliselt soovitan jalgpalli vaatamisest loobuda, sest 90% mängijaist on petised. Ja kui rääkida suurest väljavilistamisest, siis ma siiralt loodan, et Argentiina alati välja vilistatakse, neil isegi treeneripingil narkar, kes lõi käega värava MM'il. Muide oma süü tunnistamine on juriidiliselt suisa kergendav asjaolu kui ma ei eksi ja kahetsemine veel lisaks

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Aga kasutaja tank, kuidas teie oleksite samas olukorras käitunud? Kas te oleksite kohtuniku juurde jooksnud ja tunnistanud käemängu?
              Ma ise tahaks loota, et ma poleks esiteks käega mänginud Aga need on ju kõik oletused... Räägime faktidest

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Põhimõtteliselt soovitan jalgpalli vaatamisest loobuda, sest 90% mängijaist on petised. Ja kui rääkida suurest väljavilistamisest, siis ma siiralt loodan, et Argentiina alati välja vilistatakse, neil isegi treeneripingil narkar, kes lõi käega värava MM'il. Muide oma süü tunnistamine on juriidiliselt suisa kergendav asjaolu kui ma ei eksi ja kahetsemine veel lisaks
                Mina nii negatiivne ei oleks Ja aeg ajalt on meeliülendav näha tõelist fair playd.

                Diego "jumal käsi" Maradona on loomulikult petis. Argentiina koondise pea kõiki valikmänge näinuna ma teda siiski treeneriks olemises ei süüdista: see laev hulpis puhta omapead ja jõudis randa ainult tänu õnnelikule taganttuulele

                Süü tunnistamine on tõepoolest karistut kergendav asjaolu. Kahetsust Henry poolt pole tähendanud. Süüd raskendav asjaolu on aga jälle teo
                toimepanemine erilise julmusega või kannatanut alandades. Meenutagem siin Henry võidujoovastuses karglemist.

                Kommentaar




                  Raha pole maailmas otsa lõppenud. On hoopis juurde tekkinud.

                  Kommentaar


                    R 4. detsember kell 19.40 ETV2 ja kell 22.40 ETV-1
                    oskab keegi öelda, millal loosimine toimub?

                    Kommentaar


                      meil hakkab siin eesti aja järgi kell 19
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tank Vaata postitust
                        Kohtunikku ja FIFAt võib süüdistada palju tahad, kuid see ei muuda fakti, et Henry on petis. Seda nägid kõik, kes mängu vaatasid.
                        Kallis mees, või naine, kes iganes Sa oled, küsimus ei ole selles, kas keegi ja kuipalju aus on vaid selles, et petmine, näitlemine ja muu säärane estraadilavadele kuuluv jalgpalli igapäevaseks osaks on saanud. Henry'd, kes on kahtlemata väga hea jalgpallur, miski tühise käe eest nuhelda on mõttetu.
                        Kui Henry on petis, siis on kogu jalpallimaailm üks petturite kamp.

                        Kui vaadata seda asja mängija seisukohast, siis oleks väga, või ehk ülimalt väike arv, kes mängijatest ei oleks sellises situatsioonis käega mänginud. Teoreetiliselt oleme me kõik ideaalsed, eriti kui on vaja kedagi hukka mõista, reaalselt pole aga keegi pühak. See on nagu lugeda kommentaare, mis järgnevad uudisele, kui keegi pehme peaga liiklusõnnetuse teeb. Kommentaariumist selguks nagu maailm oleks üks kuradi õiglane koht ja antud hetkel saadi kätte see üks "valge vares", kes oli sattunud maale kuskilt muust dimensioonist. Reaalselt võttes on aga nii, et väga vähe on inimesi, kes pole kas pehme peaga sõitnud või istunud autos, olles seejuures teadlik, et juht on joobes.

                        Ühesõnaga, Henry, on antud juhul ohver, mitte süüdlane, sest Henry kõrvale on seatud kogu muu jalpall, kui sündsuse etalon, kui Neitsi Maarja ja Henry'd kujutatakse saatanana või verepilastajana. Rumal, ajakirjanduslik, emotsioonidele tuginev, kaalutlemata jne.
                        Keegi ei paneks seda tähelegi, kui kaalul ei oleks olnud nii palju.

                        P.S. Selgituseks, et ma ei ole absoluutselt Prantslaste fänn ja ma näinuks finaalturniiril pigem Iirimaad.

                        Kokkuvõtteks: Vahet pole, kes seal mängivad, Aafrika mandrilt seda võidukarikat ära ei viida!

                        Kommentaar


                          Infoks olgu märgitud, et loosimise-asja on täies mahus (ajaliselt siis kell 19:00-20:30) võimalik vaadata CNN-i pealt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kasparov Vaata postitust
                            Infoks olgu märgitud, et loosimise-asja on täies mahus (ajaliselt siis kell 19:00-20:30) võimalik vaadata CNN-i pealt.
                            Mycket bra. Mingi värdjas ETV on asja teisele kanalile nihutanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Mycket bra. Mingi värdjas ETV on asja teisele kanalile nihutanud.
                              Mingi värdjas kasutab rahvusringhäälingut totaalselt mõttetu asja näitmiseks. Nagu see muudaks midagi, kas neid palle vahtida otse või pärast lugeda alagruppide koosseise. Lotokolmapäev on sama põnev, seal viskab Debelakk vähemalt kildu...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Mycket bra. Mingi värdjas ETV on asja teisele kanalile nihutanud.
                                Mina vaataks hoopis paremameelega Rakvere-Tartu kossu lives ETV-st sellel ajal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X