320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008 finaalturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võib-olla on sellest siin juba juttu olnud, aga kas Soccernetis EM-i ennustusmäng ka tulemas?
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      Võib-olla on sellest siin juba juttu olnud, aga kas Soccernetis EM-i ennustusmäng ka tulemas?
      Ennusta EM-i ja võida auhindu!

      Andke tuld!

      Kommentaar


        Kas asi on minus või ei saa teised ka oma ennustatavaid tulemusi salvestada?

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Kas asi on minus või ei saa teised ka oma ennustatavaid tulemusi salvestada?
          Nagu ma juba mitmes teemas rääkinud olen. Tee linnukesed ennustavate kastide ette ning vajuta sealt alt sellele lingile, kus on kirjas, et ennusta järgmisi mänge mugavalt vmt. Seal saad ka salvestada.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            ok, tänud

            Kommentaar


              olen hispaania meeskonna poolt! Ootan ka horvaatialt suuri tegusid üllatusi!

              Kommentaar


                pakun et suurima külastajatearvuga alagrupimänguks kujuneb Shveits-Portugal
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Baseli staadion on suurim? kas eile polnud seal siis täismaja?

                  Kommentaar


                    Viinis on suurim 50 000, Baselis on 42 500. Ma pakun siis et ikka nendel mängudel on rohkem mis Viinis toimuvad.
                    If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later.

                    Kommentaar


                      Arutasime poistega ka natuke huumori poolest kogu tiitlivõistlust. Kes viitsib, võib veel ennustusvõistlusest ka osa võtta, esilehel on infot selle kohta:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ekul Vaata postitust
                        siia kirjutada kõike euroopa meistrivõistluste 2008 aasta võistlusest kõige suurem üllatus oli minu jaoks see et inglismaa ei saanud finaalturniirile
                        Natuke kahju oli jah et Inglismaa ei saanud EM-ile.

                        Kommentaar


                          Kas kusagilt saab vaadata netist kui palju keegi väljakul jooksis kilomeetreid maha? Oleks lihtsalt huvitav näha tagantjärgi.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            Kas kusagilt saab vaadata netist kui palju keegi väljakul jooksis kilomeetreid maha? Oleks lihtsalt huvitav näha tagantjärgi.

                            Klikka mehele ja näed.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Kuna Eestis on jalgpalli vaatamine ohtlikuks muutunud siis tõmbame Seni ja Vosjemiga neljapäeva hommikul Shweitsi poole jehat. Lugege siis värskeid live uudiseid otse lahinguväljalt.
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                päris hea turniir siiani. 8 mängu järel vaid 1 viik ning viimased 3 mängu parendasid keskmiselt löödud väravate arvu ikka jõudsalt. 1,2 värava pealt 2le väravale ning loodetavasti läheb paremaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X