320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008 finaalturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Noh, minu puhul on see just takistuseks. Originaalhinnaga saaks küll. Lihtsalt peale Portugali EMi ja Saksa MMI ei ole enam nii oluline see asi. Ja eriti selle taustal et hinnad on kolm korda kallimad.
    Oot, kas 1 kategooria on odavaim? MMil oli 30,40,60 ja 100 erinevad hinnatasemed, kui ma õieti mäletan. Nüüd oli nagu 140 või 150 see alumine ots. Või ei?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Noh, minu puhul on see just takistuseks. Originaalhinnaga saaks küll. Lihtsalt peale Portugali EMi ja Saksa MMI ei ole enam nii oluline see asi. Ja eriti selle taustal et hinnad on kolm korda kallimad.
      Oot, kas 1 kategooria on odavaim? MMil oli 30,40,60 ja 100 erinevad hinnatasemed, kui ma õieti mäletan. Nüüd oli nagu 140 või 150 see alumine ots. Või ei?
      Ei. Minu mäletamist mööda oli MM-il odavaim pilet 35 euri, EM-il vist oli 40 euri. MM-ile ma isegi sain, aga EM-ile mitte. EMi mõnetine kallim hind tuleb kindlasti mängude vähemast arvust ning väiksematest staadionitest. 140 ja 150 alumise otsana on äkki mustal turul?

      Kommentaar


        #48
        türastunud pederast on kohtunik ja portugali mängijad ka.
        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          türastunud pederast on kohtunik ja portugali mängijad ka.
          http://www.youtube.com/watch?v=J7ORP_Gv5Rs
          Mis seal nagu viga on? Terry laob ilusti väravavahile käe peale ning hoiab teda hüppamast. Viiekasti sees. Mandrijalkas jäetaksegi sellised väravad lugemata.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Mis seal nagu viga on? Terry laob ilusti väravavahile käe peale ning hoiab teda hüppamast. Viiekasti sees. Mandrijalkas jäetaksegi sellised väravad lugemata.
            tra munn väravaht ise hüppas Terryle otsa

            Kommentaar


              #51
              Inglastest on kõigil sügavalt pohhui, eksole.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                Inglastest on kõigil sügavalt pohhui, eksole.
                Jah, nii see on.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Kui ma kuulsin-nägin mängude hindasi, siis loobusin mõttest. Nagu kolm korda kallimad kui eelmine EM ja MM.. Romario, mis su saksa-horvaatia pilet maksis?

                  mõlemad mängud 100 eurot

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas romario Vaata postitust
                    mõlemad mängud 100 eurot
                    Mnjaa, alagrupimängud on 45-80-110 need hinnad. Siis polegi nii hull. Romario, kui sul ei satu sinnapoole asja olema, siis võin sult ka Saksa mängu pileti ära osta 150 euriga.
                    Kuna ma Portugalis ja Saksamaal viibisin , siis nagu kihku pole, ent samas ei näinud ma seal Saksamaad mängimas.

                    Kommentaar


                      #55
                      Minu soosing kuulub igatahes Portugalile.
                      Eks näha ole, mis nad see kord suudavad korda saata

                      Kommentaar


                        #56
                        valitsuse liigse sekkumise t6ttu jalgpalliliidu tegevusse ahvardatakse
                        Hispaania
                        EMilt auti kikkida
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #57
                          materiaalsetel põhjustel ei hakka ise kohale ronima kui läbi televiisori pildi panen küll kõik oma jõu fännamiseks Hollandit.

                          Kommentaar


                            #58
                            GOGO Germany!!!! Hoian ikka ja jälle ja igavesti Saksamaale oma pöidlad.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              #59
                              Piraajad lähevad 7 pealise kambaga kohale. Aga pileteid meil küll pole. Plaan on ringi hängida, vaadata mänge suurte ekraanide pealt, juua koos teiste maade fännidega paar õlut, võibolla isegi rohkem. Ja äkki saab mustalt turult mõne pileti ka.

                              Kui kellegil on pakkuda ükskõik mis mängule pileteid siis palun andke teada siia foorumisse või gsm 56356366!
                              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                              http://www.jkpiraaja.ee/

                              Kommentaar


                                #60
                                Piraajad on rikkad kui mustalt turult tahavad Või noh pärast enam pole rikkad...Aga noh kui juba must turg, siis netis on kõik kohad neid pileteid täis. Oled vaid mees ja köhi papp välja. ebay või googlesse Euro2008 tickets ja edu.
                                Ise põrutame väikese bussiga Lucerni lähedale fännide laagrisse ja oleme mõned ööd seal. Ülejäänud plaanid veel täpsustamisel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X