320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008 finaalturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    Eile jõudsid lõpuks ometi DHL-ga kohale Viinis toimuva poolfinaali piletid
    ei ole vaja meeste ilma tilkuma panna eks? mis kategooria?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Nuno Gomes võib heal päeval päris kõvasti künda seal ees.
      No siin ootaks nt lorenzo kommentaari, aga selle mehe viimased head päevad olid mu teada umbestäpselt 8 aastat tagasi.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Olin ma küll väike poiss 2000 aasta EMi ajal , aga just Nuno Gomes jäi mul sellest EMist meelde, kui noor tõusev täht. Kahjuks nii ei läinud.

        Kommentaar


          EM oli 2000, hinthint.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            98 oli MM väike poiss

            Kommentaar


              Sorry ajasin MM-iga sassi. Mõtlesin siis 2000 aasta EM-i aga mõte jääb samaks.

              Kommentaar


                Nojah parem küsin kus Pauleta on...PSG-s mängib ikka veel? (oli vist seal ju..)

                Kommentaar


                  Käimas hooaeg veel mängib PSG-s. Järgmine hooaeg on juba kahtluse all.
                  Läheb vist pensionile pärast käimas hooaega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Nuno Gomes võib heal päeval päris kõvasti künda seal ees.
                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    No siin ootaks nt lorenzo kommentaari, aga selle mehe viimased head päevad olid mu teada umbestäpselt 8 aastat tagasi.
                    Tõesti on nii, et Portugali nõrkus on nimekate superründajate puudus. Minu arust on hetkel parimas hoos Almeida sellest kolmikust. Nuno Gomezi "parim enne" paistab ka läbi saanud olevat. Sel hooajal on ta igatahes 25 mänguga 7 kolli löönud. Viimase värava lõi ta just nüüd viimases voorus ja enne seda sahistas ta väravavõrku alles detsembri lõpus. Huvitav on fakt, et Benfica võitis iga mängu, kus Nuno lõi värava. Benficas on ta Cardozo järel teine-kolmas valik, jagamas oma minuteid pigem Makukulaga, kes Benficas väga kahvatult esinenud viimasel ajal ja polegi veel Benfica eest liigas väravat löönud. Eks seepärast jäi ka Makukula hetkel välja.

                    Üldiselt paljud portugaallased ootavad, et lõpuks antakse roheline tuli Liedsonile, mis võib olla oleks lahenduseks nende ründeprobleemile ja Liedson on ka ise soovi avaldanud, kuid siiani pole miskit juhtunud...Kardan, et varsti on ka selle mehe aeg möödas, sest vanust tal juba 30.

                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Nojah parem küsin kus Pauleta on...PSG-s mängib ikka veel? (oli vist seal ju..)
                    Pauleta lõpetas koondisekarjääri MM2006 lõpus, peale kaotatud 3. koha kohtumist Saksamaale.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      ei ole vaja meeste ilma tilkuma panna eks? mis kategooria?
                      hinnaklass nr.2
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        Channel4 andmeil ple Don veel lõplikku meeskonda välja valinud: 29 esialgset nime:

                        Goalkeepers: Abbiati, Amelia, Buffon

                        Defenders: Barzagli, Bonera, Cannavaro, Cassetti, Chiellini, Gamberini, Grosso, Materazzi, Oddo, Panucci, Tonetto, Zambrotta

                        Midfielders: Ambrosini, Aquilani, Camoranesi, De Rossi, Gattuso, Montolivo, Perrotta, Pirlo

                        Strikers: Del Piero, Di Natale, Borriello, Quagliarella, Toni, Rocchi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Channel4 andmeil ple Don veel lõplikku meeskonda välja valinud: 29 esialgset nime:
                          Kopi veel Delfist asju, ilma et mujalt asju üle kontrolliks

                          Kommentaar


                            Noh kui kolmas väravavaht välja jätta..siis enamvähem tulebki sama delfi välja ju..Rocchi, Montolivo, Gamberini, Cassetti, Tonetto, Bonera... tunduvad ju nimed kes võiks koju jääda.

                            Kommentaar


                              Ma veel kommenteeriks Porugali - Almeida on tõessti hea. Ta saaks üksi ees hakkama toetatatuna mõlemalt äärelt, kus tõessti asuvad üliohtlikud mehed ja neid on kahe vahetuste jagu olemas. Keskväli saab hakkama, kui Deco vormis on ja kaitse on kogenud - Carvalho--Meira oleks väga tugev paar, aga sama hästi võib seal ka Pepe asuda. Ikka väga kindel sats tundub olevat.

                              Kommentaar


                                Kas on oodata ka soccerneti enda ennustusi?
                                MMi võitja panite päris hästi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X