320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO 2008 finaalturniir

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Loe see teema ilusti läbi.
    Hahahaa, ManU fänn ja lugemine. Kas paneme panuseid ka, kui kaugele ta jõudis? Ma pakun, et sinu vastuse esimese sõnani, siis jooksis juhe kokku.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #92
      Davai,
      Luges läbi kogu threadi 15,00
      Luges läbi minu lause 1,45
      Juhe läks kokku esimese sõna peale 1,10

      Kommentaar


        #93
        poolakad võiksid juba ette olla euroopa meistrid ühes kategoorias ja need on väravavahid.
        Ühtlane koosseis, aga kas sakslaste ja horvaatide vastu saab. Arvan ise et jäädakse napilt kolmandaks.

        Poola koondis:

        Väravavahid: Artur Boruc (Celtic), Lukasz Fabianski (Arsenal), Tomasz Kuszczak (Manchester United).

        Kaitsjad: Jacek Bak (Austria Viin), Grzegorz Bronowicki (Crvena zvezda Belgrad), Pawel Golanski (Steaua Bukarest), Mariusz Jop (FK Moskva), Adam Kokoszka (Wisla Krakow), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Wawrzyniak (Legia Warsaw), Michal Zewlakow (Olympiakos).

        Poolkaitsjad: Jakub Blaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (Wisla Krakow), Lukasz Gargula (GKS Belchatow), Roger Guereirro (Legia Warsaw), Jacek Krzynowek (VfL Wolfsburg), Mariusz Lewandowski (Šahtar Donetsk), Radoslaw Majewski (Groclin Grodzisk), Rafal Murawski (Lech Poznan), Michal Pazdan (Gornik Zabrze).

        Ründajad: Wojciech Lobodzinski (Wisla Krakow), Radoslaw Matusiak (Wisla Krakow), Marek Saganowski (Southampton), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Tomasz Zahorski (Gornik Zabrze), Maciej Zurawski (AE Larissa).

        Kommentaar


          #94
          Itaalia koondis EM`il. Ei midagi üllatavat.

          Väravavahid:
          Gianluigi Buffon (Torino Juventus)
          Marco Amelia (Livorno)
          Francesco Toldo (Milano Inter)

          Kaitsjad:
          Cristian Panucci (AS Roma)
          Massimo Oddo (AC Milan)
          Fabio Cannavaro (Madridi Real)
          Marco Materazzi (Inter)
          Andrea Barzagli (Palermo)
          Giorgio Chiellini (Juventus)
          Gianluca Zambrotta (Barcelona)
          Fabio Grosso (Lyoni Olympique)

          Poolkaitsjad:
          Gennaro Gattuso (Milan)
          Andrea Pirlo (Milan)
          Massimo Ambrosini (Milan)
          Daniele De Rossi (Roma)
          Simone Perrotta (Roma)
          Alberto Aquilani (Roma)
          Mauro Camoranesi (Juventus)

          Ründajad:
          Antonio Di Natale (Udinese)
          Fabio Quagliarella (Udinese)
          Alessandro Del Piero (Juventus)
          Marco Borriello (Genoa)
          Luca Toni (Müncheni Bayern)

          (delfi.ee andmetel)

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Itaalia koondis EM`il. Ei midagi üllatavat.

            Väravavahid:
            Gianluigi Buffon (Torino Juventus)
            Marco Amelia (Livorno)
            Francesco Toldo (Milano Inter)

            Kaitsjad:
            Cristian Panucci (AS Roma)
            Massimo Oddo (AC Milan)
            Fabio Cannavaro (Madridi Real)
            Marco Materazzi (Inter)
            Andrea Barzagli (Palermo)
            Giorgio Chiellini (Juventus)
            Gianluca Zambrotta (Barcelona)
            Fabio Grosso (Lyoni Olympique)

            Poolkaitsjad:
            Gennaro Gattuso (Milan)
            Andrea Pirlo (Milan)
            Massimo Ambrosini (Milan)
            Daniele De Rossi (Roma)
            Simone Perrotta (Roma)
            Alberto Aquilani (Roma)
            Mauro Camoranesi (Juventus)

            Ründajad:
            Antonio Di Natale (Udinese)
            Fabio Quagliarella (Udinese)
            Alessandro Del Piero (Juventus)
            Marco Borriello (Genoa)
            Luca Toni (Müncheni Bayern)
            Kas keegi asjatundjam viitsiks teha võrdluse maailmameistriks tulnud koondisega? Palju on samu nägusid, mida lisandunud uued mehed suudavad muuta jne?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #96
              Rünnaku kohta:
              Toni, DelPiero olid siis MM-il (lisaks Totti, Inzaghi, Iaquinta, Gilardino)
              Boriello, DiNatale, Quagliarella on uued näod

              Keskväljal on uus mees Aquilani. Ambrosini ka vist ei käinud MM-il

              Kaitsjatest on "uued" Chiellini ja Panucci. MM-il oli Nesta ja Zaccardo...

              Kõigepealt siis kes välja jäid minu jaoks headest meestest ja niisama kuulsatest.

              *Gilardino - lihtsalt pask olnud see hooaeg

              *Cassano - Treener ei julge võtta teda tema käitumise pärast. Või siis sellepärast, et meedia sööks ta ära kui võtaks sellise paha poisi, kes on tegelikult suurim talent üldse kes Donil hetkel võtta oleks.

              *Iaquinta - vigastas ennast hooaja lõpus, muidu suure tõenäosusega oleks isegi sõitnud ma usun

              *Rossi, Pazzini, Palladino - kolm noort talenti kelle aeg veel äkki tuleb.

              ja siis veel igasugu Montolivod ja Rosinad kellest inglise vutifännid ilmselt kuulnud pole...aga saavad kuulma 2010 MMil äkki...

              Mida suudavad uued mehed?

              -Boriello suudab pingil istuda ilmselt.
              -DiNatale peaks olema algrivistuses ja mängib pmst vaskul äärel. Kiire, tehniline viitsib joosta ja rabeldea. Minu arust väga super vend.
              -Quagliarella on seekordne jokker minu hinnangul. Noor ettearvamatu, mägib isuga ja lööb igasugu kauneid väravaid lähedalt ja kaguelt.

              Chiellini - tugev võitleja võib mängida nii pareml ääres kui keskkaitses. Ilmselt ka ootab teda suur tulevik koondises kui Cannavaro ära lõpetab ja Matrixile reloadi ei tehta ruttu.

              Panucci on siis üle pika aja uuesti tiimis. Lippiga olid tal isiklikud jamad kes veel ei tea. Suudab mängida vasakul ääres ja keskkaitses. Kogenud, kuid võib aeglaseks jääda.

              Suurim tugevus minu meelst: Rünnak ja Buffon
              Suurim nõrkus: Kui Camoranesi vigastada saab, siis pole loovat poolkaitsjat. Tuleb DelPiero sinna panna

              üldiselt on algkoosseisu väga keeruline ennustada, aga päris kindlad vennad peaks olema seal: Toni, DiNatale, Camoranesi, DeRossi, Pirlo!?, Cannavaro, Materazzi, Buffon. Suurimad küsimused on äärekaitsjate kohapealt. Õnneks on vanerdamisruumi palju ja 1-2 vigastust ei ole määravad.

              EDIT:

              Ja Don-i valikute kohta niipalju, et minu poolest oleks võinud näiteks Boriello ja Perrotta (ja olen Roma fänn) kuupeale saata. Oleksin tahtnud näha Pippot ja/või Cassanot

              EDIT2:
              Amauri jäi ka välja. Ei tea kas paberid korras? Minu arust oleks super olnud kui ta tiimis. Igati mitmekülgne sell. Selle suve kuumim kaup serie A turul

              Kommentaar


                #97
                Suurim küsimärk on ikkagi Donadoni. Mees, kelle varasemad kogumused treeneripingil istumisest piirduvad Genoa ja Livorno klubidega, pole veel leidnud töötavat taktikat ja koosseisu. Ja ega mängudes tipptiimide vastu pole suudetud midagi korralikku luua (va sõprusmäng Portugali vastu, kus hoiti mäng korralikult kontrolli all).

                Kaitseliin on põhitegijate osas sama, mis MM`il. Siiski on üks suur küsimärk- nimelt tegid kõik kogenud mängijad (Cannavaro, Panucci, Oddo, Zambrotta) oma viimaste aastate viletsaima hooaja. Meestel on arvatavasti oma karjääri parimad aastad juba seljataga. Nagu Cannuman eelpool ütles, siis algkooseisu pääsejate ennustamine on peaaegu võimatu. Arvatavasti jagavad Panucci ja Oddo paremkaitsja koha ning Grosso ja Zambrotta vasakkaitsja koha. Keskkaitses võtavad koha sisse Cannavaro ja Materazzi, sest vaevalt on Don`il julgust Barzaglit või Chiellinit mängitada.

                Poolkaitseski usaldatakse samu mehi, kes tegid ilma kaks aastat tagasi. Kogemusi peaks olema küllaga, samas loovust ja korralikku mängutegijat pole. Eks palju oleneb sellest, kas Pirlo suudab mängida omal tasemel või mitte. Kui ta teeb selliseid mänge, nagu sellel hooajal Milani eest, siis läheb väga raskeks tugevate vastaste vastu.

                Kui Toni koht algkoosseisus on kindel, siis teise ründaja koha peal pole enam Tottit. Ja see on ikka üsna suur löök, sest korralikku asendajat talle pole. Nimed Di Natale, Quagliarella ja Boriello ei ütle arvatavasti Itaalia jalgpallist kaugel seisvatele inimestele palju. Ja ega ei saa teid süüdistada. Di Natale ja Quagliarella puhul on tegu Udinese ründajatega, kes Serie A`s lammutavad, aga kõrgeimal tasemel pole veel end tõestanud. 28. aasta vanusest Di Natalest võib vabalt tulla turniiri üks suurimaid üllatajaid. Ja samamoodi võib ta ka täielikult kõrbeda. Borriello jagab koos Trezeguetiga parima väravalööja tiitlit. Hea väravavaistuga AC Milanist kunagi välja praagitud ründaja, kes nüüd, 26-aastasena, on tegemas ülivõimsalt parimat hooaega enda karjääris. Ja siis on muidugi veel valikus suurepärases hoos olev vanameister Del Piero, keda Donadoni eriti pole tahtnud usaldada.

                Niisiis raskeid valikuid mitmetele positsioonidele ja meeskond tundub ise ka mitme kraadi võrra viletsam olevat kui 2 aastat tagasi.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                  Chiellini - tugev võitleja võib mängida nii pareml ääres kui keskkaitses. Ilmselt ka ootab teda suur tulevik koondises kui Cannavaro ära lõpetab ja Matrixile reloadi ei tehta ruttu.

                  Panucci on siis üle pika aja uuesti tiimis. Lippiga olid tal isiklikud jamad kes veel ei tea. Suudab mängida vasakul ääres ja keskkaitses. Kogenud, kuid võib aeglaseks jääda.
                  Kas mitte pole vastupidi ! ?
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    #99
                    jah Põnn minu paha. Võta rekspekti, mul oli väljak valetpidi ees

                    Eikale niipalju äärekaitsjate kohta, et ma ei imestaks, kui Zambrotta oleks PAREMAL ja Grosso VASAKUL (seekord läks õigesti). Oddo kohapealt on mul suured kahtlused. Kui vormis on siis on (Y)

                    Quagliakoll pole jah veel eriti tõestanud ennast (vist 3 väravat koondises äkki?) aga DiNatale on 2 aastat olnud oluline tegija ja ma ei nimetaks seda üllatuseks kui ta eurol ruulib.

                    Meeskond viletsam kui 2 aastat tagasi? Ainult Totti ja Lippi võrra

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ekul Vaata postitust
                      Loodan, et portugal võidab.
                      kahju siis

                      Kommentaar


                        Väravavahid: Ricardo (Real Betis Balompié), Quim (SL Benfica), Rui Patrício (Sporting Clube de Portugal).

                        Kaitsjad: Paulo Ferreira (Chelsea FC), Ricardo Carvalho (Chelsea FC), Bosingwa (FC Porto), Bruno Alves (FC Porto), Jorge Ribeiro (Boavista FC), Miguel (Valencia CF), Fernando Meira (VfB Stuttgart), Pepe (Real Madrid CF).

                        Poolkaitsjad: Petit (SL Benfica), Deco (FC Barcelona), Raul Meireles (FC Porto), Miguel Veloso (Sporting Clube de Portugal), João Moutinho (Sporting Clube de Portugal).

                        Ründajad: Nuno Gomes (SL Benfica), Simão Sabrosa (Club Atlético de Madrid), Cristiano Ronaldo (Manchester United FC), Nani (Manchester United FC), Hugo Almeida (Werder Bremen), Ricardo Quaresma (FC Porto), Hélder Postiga (Panathinaikos FC).

                        Kommentaar


                          minu jaoks on poolik nagu poolik sats. Poolik võib vist jääda nõrgaks? Samas vastaste karistusala lähistel tahaks küll tule värki näha ja nagu kombeks, siis ilmselt lähevad suvel, pärast korda läinud EM-i, vähemalt 4 portugali klubide meest laia maailma suuri tegusid tegema.

                          Kommentaar


                            Eile jõudsid lõpuks ometi DHL-ga kohale Viinis toimuva poolfinaali piletid
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                              Poolik võib vist jääda nõrgaks?
                              Portugali keskväli minu meelest on just nende kõige hirmuäratavam jõud, lihtsalt osad ründavad poolikud on sääl listis forvardide alla pandud - Nani, Ronaldo, Simao, Quaresma. Pigem on mu meelest ründeliin Gomes-Almeida-Postiga selline, noh, nigelavõitu.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Nuno Gomes võib heal päeval päris kõvasti künda seal ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X