320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ei suuda mina mõista, miks elevandid lõpus peale ei löönud ning milleks nad nurgalöögi lahti mängisid.

    Kommentaar


      #32
      Kaks tilka:

      Kommentaar


        #33
        Ma jäin teist korda selle turniiri jooksul mängu vaadates tukkuma. Mul on kas väga puhkust vaja või see mm on ikka kohati täielik borefest.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Ma jäin teist korda selle turniiri jooksul mängu vaadates tukkuma. Mul on kas väga puhkust vaja või see mm on ikka kohati täielik borefest.
          Seniste mängudega tuli meelde selline klipp

          Where were you in '62?

          Kommentaar


            #35
            Saksamaa MM-il minu mälu järgi küll sellist algust polnud, et igas grupis need esimesed mängud sellised luuravad jne. Sooviks ikka 3-3 viike, mitte 0-0!

            Kommentaar


              #36
              Ronaldo langes mitmel korral ikka väga kergelt, ja palju ei jäänud tal puudu ka teisest kollasest. Võitluslik mäng, tegi igaljuhul alagrupiseisu huvitavaks.

              Kommentaar


                #37
                Juhtus siis selline inetu asi, et teise poolaja keskel jäin ma teleka taha magama Niipalju kui mäletan oli selleks hetkeks positiivsemat partiid näidanud elevandid, aga ju siis ei oldud piisavalt kvaliteetsed. Nägin ära ka turniiri kõige suurema egoga venna, Kristiina Runaldu. Tema reaktsioon Demeliga kokkupõrkele oli kkak maailmaklass. Brassidel on nüüd elu eriti lihtsaks tehtud
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #38
                  ülejäänud 2 voorus läheb kindlasti paugutamiseks nii elevantide kui ka portude poolt. kui nüüd brassid ei libastu, siis edasi saab see, kes lööb rohkem väravaid korea kommunistidele ja kes laseb vähem lüüa brassidel. lihtne
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #39
                    olgem ausad, brasiilial pole tuumajalgpalli vastu erilisi šansse.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ma jäin teist korda selle turniiri jooksul mängu vaadates tukkuma. Mul on kas väga puhkust vaja või see mm on ikka kohati täielik borefest.
                      Eelmisi turniire muidugi nii eredalt ei mäleta, aga tundub, et siin on rohkem asi sellise "ärme jumala eest esimest mängu kaotame" mentaliteediga.

                      Kommentaar


                        #41
                        Millises vormis Brasiilia mängib? Punases?

                        Kommentaar


                          #42
                          nagu väikesed punased sipelgad. palju ja koos. jaa
                          kardavad vist kodus surma saada.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            #43
                            Nauditav mäng Kim Jong Ili poistelt! Pidage vastu!
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              #44
                              45 minutit veel punastel poistel vastu pidada. Puid ahju!
                              AILTON

                              Kommentaar


                                #45
                                Just, just. Loodetavasti peavad vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X