320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    ...ja olid ajad kus küsiti , et misk ma arvan et Dunga pole eriline taktik...
    Ja vaadake milline motivaator on ikkagi see, kui riigi pealik on sinu perekonna pantvangi võtnud ja hoiavad nugasid kõridel Siit on palju lääne ühiskonnal õppida!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ja vaadake milline motivaator on ikkagi see, kui riigi pealik on sinu perekonna pantvangi võtnud ja hoiavad nugasid kõridel Siit on palju lääne ühiskonnal õppida!
      ärgem siiski ironiseerigem. Täna õnne, et saad rahulikult mängu vaadata, netis passida ja kui tahad, siis ka öösel porri vaadata. Sellest ei ole liiga palju aega möödas kui lõuna eesti inimesed ei teadnud Ritari Ässast essugi ning kauneim unistus oli uue punase siksi ostuõigus.

      Kommentaar


        #48
        Krt nägin vaid esimest poolaega kuna siis oli Tallinki Superfast Eesti levis aga teine poolaeg pilti ei ole.kuidas siis pisikesed hakkama ka on saanud ja mis seis hetkel?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #49
          2-0 Brassid ees. Väikesed väsisid ära.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas CD7 Vaata postitust
            2-0 Brassid ees. Väikesed väsisid ära.
            mul brassides kahju ,sest homme seda riiki arvatavasti ei eksisteeri.vaevalt väikeste poiste jumal seda asja nii jätab aga kui asjast rääkida siis esimese poolajal põhjal tõestasid poisid,et kellegil ei saa nendega kerge olema.väike tüdruk kristiina lahkub peale nendega mängu üldse pisarates
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              mul brassides kahju ,sest homme seda riiki arvatavasti ei eksisteeri.
              kavatsed homme paar big-boomi teele lasta?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                #52
                Brasiilia kaitsjad kohvile.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #53
                  Muide see Põhja-Korea väravavaht oli veel mõned aastad tagasi veel ründaja.
                  Eks sealt ka vb see esimese posti tühjaks jätmise viga.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Peale sellist mängu soovin ma kõigilt, kes ennem turniiri minu peale pahasid olid, et ma ei arvanud Dunga treenerioskustest midagi, suuri vabandusi! Kes peale sellist partiid veel Dungat masterclass peatreeneriks peab, võiks jalga puhata!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Peale sellist mängu soovin ma kõigilt, kes ennem turniiri minu peale pahasid olid, et ma ei arvanud Dunga treenerioskustest midagi, suuri vabandusi! Kes peale sellist partiid veel Dungat masterclass peatreeneriks peab, võiks jalga puhata!
                      Dunga on ilmselt selles ka süüdi, et näiteks imeline Kaka toodab ainult praaki nagu torulukksepp nädal peale palgapäeva ja ülejäänud peale äärekaitsjate jalutavad niisama.

                      Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #56
                        No tuli vähemalt see auvärav ära. Millegipärast ei usu, et Portugalil ja Elevantidel raskusi nendega tekib.

                        Kommentaar


                          #57
                          Haha, miks ei teki. Korea puhkab nii natuke. Ja alustavad samasuguse kaitsega nagu täna 1 poolaeg. Eriti portugalil läheb raskeks kui näidatakse sellist mängu nagu täna, kus Ronaldo piirati nii ära et.

                          Kommentaar


                            #58
                            tänane mäng toimus siis 3 kraadises "palavuses". mis see min. temperatuur muide on MM-i ajaloos?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #59
                              põhja-korea tegi küll väga hea mängu, kuid väga tahaks näha mida nad suudavad füüsiliselt väga võimsate neegerite vastu. sealt on küll suurt sauna oodata elevandiluu poistelt.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.
                                Korea tänasest koondisest 3 mängijat mängivad - 2 Jaapanis ja 1 Venemaal. Esimesed 2 on Jaapanis sündinud, kasvanud ja klubijalgpalli mänginud seega Venemaa ongi ilmselt ainus koht kuhu põliseid korealasi vabalt lubatakse.

                                Igasugune iroonia ja huumor korealaste pihta on aga lubamatu, arvestades meie endi ajalugu.


                                Positiivsetel teemadel, antud mäng suutis tuua meieni koguni 3!!! väravat. Saksamaa mäng v.a. on see senini highscoring mäng.

                                Ahjaa, kas CIV-PRT mängiti Wembley'l või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X