320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas fitti Vaata postitust

    Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.
    Lubadust siiski ei täida, et lööb igas mängus värava.

    Aga täitsa tubli oli küll. Oleks kaitses ka müranud, siis vaat olekski Korea Wayne Rooney.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      tänane mäng toimus siis 3 kraadises "palavuses". mis see min. temperatuur muide on MM-i ajaloos?
      kas tõesti oli selline kuumus?krt siis varsti võiks ju grööinimaal ka seda asjandust korraldada
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        kavatsed homme paar big-boomi teele lasta?
        mina mitte aga minu suur sõber Kim Jong Il arvas,et võiks ju väikse vimka visata
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          imeline Kaka
          kui silm ei petnud, siis praagi kõrval tootis ta millalgi esimese poolaja keskpaiku kastis ka ühe täiesti imelise daivi. muus osas oli täitsa ilus, aga nii umbes napp sekund-kaks jäi puutele reageerimisega hiljaks. õudne, miskseks see Ronaldoga ühes meeskonnas mängimine ikka inimese teha võib.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas coco Vaata postitust
            Korea tänasest koondisest 3 mängijat mängivad - 2 Jaapanis ja 1 Venemaal. Esimesed 2 on Jaapanis sündinud, kasvanud ja klubijalgpalli mänginud seega Venemaa ongi ilmselt ainus koht kuhu põliseid korealasi vabalt lubatakse.
            Jaapanis mängimine ja elamine ei tohiks küll kedagi takistada edasi liikumast, kuigi see "demokraatlik rahvavabariigi" reziim võib raskelt saadud kodakondsuse küll ära võtta! JONG Tae Se ise on vist mingi veidra maailmavaatega, et Lõuna-Koread esindada ei tahtnud ja hümni ajal nutta lahistas.
            Muidu jättis väga hea mulje ja loodetavasti lööb geelipededel puuri täis järgmises voorus.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              #66
              päeva parimad hetked siis:

              1. jaapanlase nutmine põhja-korea hümni ajal.
              2. elevandiluuranniklaste mediteerimine peale lõpuvilet. kusjuures 35-40% on seal maal islamlased ja umbes 20% katoliiklased. ja huvitav oli näha et üks meestest oli keskel palvesõnu ütlemas
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #67
                Kaka = kõige halvem brass eile väljakul. Täiesti mõtetu. Eriti esimesel poolajal - kõik natukenegi raskemad söödud kraavis.
                Nilmar oli kohe teine asi kui platsile sai !

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Huvitav, kes selle koreakate nummer 9 Euroopasse ära toob nüüd? Tegi omale reklaami küll.
                  Pean nõustuma. Talenti palli peal ja väljakunägemist (mitmed söödud, kaasa arvatud see väravale eelnenu) oli küll piisavalt, et isegi mõnes Euroopa tippklubis mängida, rääkimata mõnest Premier League'i või Hispaania liiga keskmikust rääkida. Tõsi - pea tundus küll tal veidi sassis olevat (pisarad silmas pool mängu, see kuidas ta tiimist eraldi kippus olema kui mehed kogunesid), aga võib-olla olid siis nii toredad emotsioonid MM-il mängimiselt.

                  Suhtun nendesse MM-ide ja EM-ide üllatustähtedesse skeptiliselt, aga nii palju kui ma videoid sellest mängijast olen näinud (pluss tänane mäng), siis oleks isegi päris lahe teda Interis proovimas näha (ongi uut ründajat vaja vist) - tundub üsna complete package ja tehnika on võimas ning eneseusku temas on.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #69
                    Arvad ka, et Kim-Jong seda lubaks? Hah
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #70
                      Kui Brasiilia jäänuks eile selle neli kuud drillitud umbkaitse vastu nullile, oleksin vist küll jalgpalli vaatamisest loobunud.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Esimene poolaeg olid korealased super! Parem kaitse kui Interil. Teine poolaeg olid mõned valearvestused ja kaotusseisus mu lemmikud olidki. Värav oli ilus, aga seal tuleb laita just seda interi kaitsjat. Tae-Sa Jong saab välismaale, kui just suur juht ei otsusta saata Brasiiliasse, et seal väike märul teha.

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          1. jaapanlase nutmine põhja-korea hümni ajal.
                          Nikita Andrejevil on mõlemad vanemad venelased, sündinud ja mänginud oli Eestis. Kui vene koondise eest mängides pisaraid valab siis öeldakse- eestlane valas vene hümni ajal pisaraid?
                          Yongil ju mõlemad vanemad koreakad-üks lõunast, teine põhjast ja Põhja korea kodakondsust ajas hirmsasti taga. Läbi ja lõhki korealane, pealegi tundub, et ajupesu ka juba piisavalt saanud, muidu nii nutta ei lahmaks selle armsa reziimi eest

                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kui Brasiilia jäänuks eile selle neli kuud drillitud umbkaitse vastu nullile, oleksin vist küll jalgpalli vaatamisest loobunud.
                          Samas oli lahe näha kuidas korea omad puhtalt staare edestasid, esimene poolaeg oli kolm viga ainult, kokku 10, kusjuures kordused näitasid mitmelgi korral, et ungarlane hoidis kakat nagu sitta pilpa peal
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kui Brasiilia jäänuks eile selle neli kuud drillitud umbkaitse vastu nullile, oleksin vist küll jalgpalli vaatamisest loobunud.
                            Ärme lasku äärmuslike väidete meelevalda. Korea Rahvademokraatlik Vabariik* (kõhkõh) mängis oluliselt paremini kui nende edetabelikoht näitab ja mina eeldasin. Kaitsest lähtuvalt, seda küll, kuid puhtalt ja enamikel juhtudel üllatavalt osavalt ja kiirelt kaitsest rünnakule liikudes. Meestel on oskusi küll, distsipliini ja ordnungit antijalgpalliks kutsuda pole ka just suurt mõtet



                            *Peatreener Kim: "Pole olemas riiki nimega Põhja-Korea. Oleme Korea Rahvademokraatlik Vabariik ning muud nime meie kohta kasutada ei tohi," teatas ta vastuseks küsimusele, kuidas on Põhja-Korea leeris lood vigastustega.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #74
                              Sorri kui loll küsimus on, aga miks pepet pole portugali koondises?

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                                Ärme lasku äärmuslike väidete meelevalda. Korea Rahvademokraatlik Vabariik* (kõhkõh) mängis oluliselt paremini kui nende edetabelikoht näitab ja mina eeldasin. Kaitsest lähtuvalt, seda küll, kuid puhtalt ja enamikel juhtudel üllatavalt osavalt ja kiirelt kaitsest rünnakule liikudes. Meestel on oskusi küll, distsipliini ja ordnungit antijalgpalliks kutsuda pole ka just suurt mõtet
                                Kui lubad, siis jään oma arvamusele. Asi vist selles ka, et olen selle turniiri käigus aru saanud, et ma seda umbkaitsest lähtuvat jalgpalli ikkagi ei taha enam taluda. Võib-olla vanadus jälle torgib. See on juba liiga edukas ja liiga palju kasutatud tee. Umbes samamoodi nagu ma tennises ei talu Nadali mängustiili.
                                Mõistan asja täiuslikkust küll, aga siiski eelistan ründavama stiili võitu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X