320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 - alagupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
    Sorri kui loll küsimus on, aga miks pepet pole portugali koondises?
    on täiesti olemas ja meeskonnaga MM-il ka. miks ta eile ei mänginud peaksid uurima peatreeneri käest. arvata on et ta pole veel vormis. äkki järgmistes mängudes sekkub vahetusest
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #77
      Korea RDV teenis eile minu poolehoiu ja süvendas veelgi minu negatiivsust Brasiilia suhtes. Kaitset mängisid jube südilt ja veel pealegi väga puhtalt. Just distsiplineeritud kaitse on nende trump. Rünnakul oli näha, et nappis ideid. Samas sai korralikult juubeldada kui auvärav lüüa suudeti.
      Kas mulle paistis õieti, et Dunga ei käinud vastaste treeneri kätt surumas vaid lahkus otse riietusruumi?
      AILTON

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
        Kas mulle paistis õieti, et Dunga ei käinud vastaste treeneri kätt surumas vaid lahkus otse riietusruumi?
        Ka mulle jäis see silma, et Dunga jooksis kohe keldrisse ära.
        Ja Kaka kohta, ma ei tea, kas Real suudabki pallureid persse keerata, või talle endale seal ei meeldi, aga see mees oli ikka suhteliselt nullilähedane eile.

        Kommentaar


          #79
          Ootan juba Põhja-Korea järgmisi mänge ja seda kuidas CR ja co. nutma pannakse. "Peoples Wayne Rooney" on parim

          Kommentaar


            #80
            http://www.stumbleupon.com/su/6bjKE0...gy-skills//r:t eeh, mis sa oskad kosta selliste avalduste peale

            Kommentaar


              #81
              ..jah..pean raske südemega tunnistama - ei ole see enam see Brasiilia keda kaudselt juba 1978a. Argentiiina MMist YLE TV vahendusel läbi mustvalge teleka fännama ja austama hakkasin tänu lõbusale, loovale ja ründavale jalgpallile... Seda jalgpalli ei ole lihtsalt nende poolt enam viimastel aastatel (tänu treenerile)..mängivad juba nagu itaallased, kreeklased, sakslased, prantslased - kaitse korda ja distsipliin.... ..fakk. Samas... olen lõpuni alati truu fänn (nagu 100% EEstile) ja parem kole võit ja maailmameitritiitel kui ilus kaotus...

              P.S. Loodan et Dunga peale LAV MMi (ja võitu) väljavahetatakse... Zagalo?
              Sambafootball rules!
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #82
                Ma ei tea kas naerda või nutta:

                "Kim shrugs off pressure
                President Kim Jong-il will not hand out punishments if Korea DPR fail to qualify from Group G, insists manager Kim Jong-hun"
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #83
                  Kaks korda käega...

                  Kommentaar


                    #84
                    Põhja-Korea enam head mängu teha ei jaksanud, teine poolaeg lagunes nende mäng täielikult, Ronaldo sai ka koba peale lõpuks oma värava kirja.

                    Kommentaar


                      #85
                      klassivahe tuli välja
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #86
                        Wow!
                        7-0

                        Kommentaar


                          #87
                          Midagi sellist võiks ka Brasiilia vastu tulla aga ilmselt jäävad seal väravad löömata. Selline kuri kahtlus on.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Põhja-Korea enam head mängu teha ei jaksanud, teine poolaeg lagunes nende mäng täielikult, Ronaldo sai ka koba peale lõpuks oma värava kirja.
                            kuigi ma pole ei portugali koondise ega ronaldo fänn, siis olgem ausad, ta oli seda väravat täna ka väärt.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas American Vaata postitust
                              Midagi sellist võiks ka Brasiilia vastu tulla aga ilmselt jäävad seal väravad löömata. Selline kuri kahtlus on.
                              mul on selline kuri kahtlus, et brasside vastu on Kim Jongi pojad juba mänginud..

                              Kommentaar


                                #90
                                7-0 päris hea jah, ei tea mis karistuse need Korea mängijad saavad
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X