320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2010 Kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
    Inglismaa - Sloveenia kohtunik tegi ka päris halva partii. Soosis selgelt inglasi ja kaarte andis neile ka minimaalselt.
    Näiteid konkreetsetest olukordadest või subjektiivne lahmimine jätta, palun. Vigu muide 19 vs 20 ja kollaste osas meenub esimesena Johnsoni oma, mis oli paras naerukoht.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      võib olla loll küsimus, kuid mille alusel on määratud kohtunikud MM-ile? on mingi edetabel vms? või võeti kohtunike nimekiri ette ja visati kulli ja kirja?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        võib olla loll küsimus, kuid mille alusel on määratud kohtunikud MM-ile? on mingi edetabel vms? või võeti kohtunike nimekiri ette ja visati kulli ja kirja?
        pidid räppima natuke:

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Olen sakslaste poolt, aga MIDA KOHTUNIKKU!!!!!!!!

          Kommentaar


            Sellist kala pole tõesti ammu näinud.
            Isegi ilma korduseta oli selgelt näha, et pall käis see.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Õiglus strikes again from 66.

              Kommentaar


                worst officiating ever!
                Where were you in '62?

                Kommentaar


                  sama keiss. täie pasaga see mäng sakslaste poolt, aga praegu on küll m***imaitse suus. häbi. häbi. ma loodan, et nüüd peale seda usa ja inglaste pulli sõidetakse korralikult maailma meedia ja rahva poolt FIFA'le sisse oma "ei me ei vaja videokorduseid" jutuga...

                  kommentaatoritelt ka senise MM 'i parim lause: "ei mina olen jätkuvalt selle poolt, et videokorduseid ei ole vaja" - 21. saj. WTFWTFWTFWTFWTFWTF!!

                  ilmselt on ka õigustatult nüüd oodata legendaarseid inglise pissed off jalgpallifänne
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    see nüüd küll värav ei olnud! väravajoont pall kohe kindlasti ei ületanud! Saksamaa on nii palju parem, et see oleks olnud ebaõiglane ja punase kaardi vääriline kui inglased oleks viigistanud! Niiet kohtunikult igati õige otsus ja jättis nõrgemale meeskonna olematu värava andmata! Pärast ise youtubest saate vaadata , et tegelikult see ei pall ei ületanud mitte midagi ja kuna mul on 1300 krooni vahel, siis see kohe kindlasti ei ületanud üldse mitte midagi! Pall ei ületanud!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      ärge toitke trolli, vabariigi valitsus palub
                      Algselt postitas Iceman
                      Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Pall ei ületanud!
                        SA teed vahest head huumorit, aga käi putsi nüüd.

                        Kordusest oli näha veel, et kohtunik polnud värava ajal veel kaitsjatega samal joonelgi.

                        E. Abikohtunik
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          SA teed vahest head huumorit, aga käi putsi nüüd.

                          Kordusest oli näha veel, et kohtunik polnud värava ajal veel kaitsjatega samal joonelgi.

                          E. Abikohtunik
                          Abikohtunik oli mees õiges kohas ja nägi väga selgelt , kuidas pall ei ületanud joont. Mis kanali pealt sina sedam ägnu vaatad? Minu telekas igaltahel näitab selgelt inglaste pealelööki mis läheb üle otsajoone , mitte väravasse ja isegi seda joont ei saanud ületada, sest Neuer oli Berliini müürina ees ja üleüldse kõik inglased ei oska mängida ja pall ei saandu ületada, vaata korralikult uuesti!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            cmon, ma olen kohtuniku peale sama vihane kui iga teine, aga count'i postituse tõsiselt võtmine on ka üks suur rumalus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Sellist kala pole tõesti ammu näinud.
                              Isegi ilma korduseta oli selgelt näha, et pall käis see.
                              Tuleb tõdeda,et nii ta oli,aga eks siis tehti tasa 66ndal kui Inglastele värav loeti,mis tõepoolest polnud sees.
                              Aga see eest jätkub huvitav jalgpall.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Käimasoleva mängu kohtunikud on idikad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X