320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aaa, kas maksti ette ära tõesti? Seda ma ei teadnud, või olin jätnud kahe silma vahele.

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      Aaa, kas maksti ette ära tõesti? Seda ma ei teadnud, või olin jätnud kahe silma vahele.
      Ma tegelikult lahmisin suvalt, aga selline variant on täitsa tõenäoline.

      Kommentaar


        Algselt postitas SDK Vaata postitust
        Sitta neist soodukatest. Mind huvitab hoopis palju hetkel pileteid müüdud on ja kas mäng ikkagi toimub raudpolt? Kui statkat välja ei müüda kas siis jalkaliit plekib omast taskust kinni kogu loo? Kas pooltühjade tribüünide ees on jalkaliidul mõtet sellist "promoüritust" teha? Et mida see siis näitaks hetkel, kusmaal me oma jalkakultuuriga oleme? Nagu üks sõber ütles, siis mängu ärajätmiseks ei ole vaja muud kui teatada Kaka ja veel paari mängija "vigastusest" ning kõik on JOKK. Ise ma veel ei usu, et Pohlak hakkab viimasel minutil poole hinnaga vms pileteid müüma, sellega lööks ta endale järgmiseid suurprojekte silmas pidades kirve selga. Lihtsam on mäng vist ära jätta, viidata JOKK-ile ja piletid tagasi osta. Aga näis, kõike võib juhtuda.
        Iseenesest rahas pole ilmselt küsimus, kuna müües 1500 krooni eest nt pool väljakut või 500 krooni eest terve väljak, ollakse 1500 krooniga pool väljakut välja müüdes ikkagi kasumis + kulud on ehk veel ka väiksemad, kuna pealtvaatajaid vähem. Aga jah, teine asi on jalgpallikultuur, millest on tõesti kahju.

        Kommentaar


          Algselt postitas allarn Vaata postitust
          Iseenesest rahas pole ilmselt küsimus
          Ja kas 7000x1500 annab kokku +20 miljonit, mida Brasiilia mängu eest küsib? Või isegi 12 000x1500?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ja kas 7000x1500 annab kokku +20 miljonit, mida Brasiilia mängu eest küsib? Või isegi 12 000x1500?
            Polegi arvanud, et annab, niiet ilmselt arvestasid nad nagunii juba alguses sellega, et raha tuleb ka mujalt. Pealegi on see kindel, et küsitakse just 20 miljonit?

            Kommentaar


              Kusagilt jäi meelde et see summa oli umbes 10 miljonit.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ja kas 7000x1500 annab kokku +20 miljonit, mida Brasiilia mängu eest küsib? Või isegi 12 000x1500?
                Aga miks 1500?
                Ca pooleks on ju piletid 1500 vs 2500 hindadega.
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  Minuteada pole veel piletimüük Lätis & Leedus alanudki. Seal pidi ju ka müügile tulema pileteid.

                  Kommentaar


                    Ja ärgem unustage, et 1500 krooniseid pileteid on alla poole statkast. Enamus on ikkagi ju 2500 kroonised...

                    E: Teised olid kiiremad, jäin liiga kauaks telekat passima. :P
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Minuteada pole veel piletimüük Lätis & Leedus alanudki. Seal pidi ju ka müügile tulema pileteid.
                      Igal pool peaks müük alanud olema..Pohlak ju alguses ütles, et kui Lätis ja Leedus müük liiga suureks kisub, siis seal see peatatakse aga senini on seal ka müük suht kesine olnud.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Brassid tahtis 2M taala, isegi kui see raha pole veelmakstud, siis leping on tehtud ning lepingust taganemise trahvid pole ka kindlasti just väikesed.
                        Samas ei saa arvestada ainult 2M taalaga, sest kulusid on mängu korraldamise juures teisigi.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          [QUOTE=kesa;104780
                          Palju õnne kõigile Eesti koondise tublimatele toetajatele, kes pileti varakult soetasid.
                          Tolad olete, soodukad pole esimestele vaid viimastele.
                          Kes teab, mis lahedad viimase hetke pakkumised veel tulemas on?
                          Kaks ühe hinnaga, võtad kaks, saad kolmanda pealekauba. Särki, värki, nänni kamaluga kaasa.
                          Tagurpidi Antsla.[/QUOTE]

                          Minu mäletamist mööda said kõik varasemad 2500-kroonise pileti omanikud 2 tasuta piletit Portugali mängule ehk 2x400 krooni = 800 krooni. Ehk siis samas väärtuses kingituse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas antoniodiaz Vaata postitust
                            Minu mäletamist mööda said kõik varasemad 2500-kroonise pileti omanikud 2 tasuta piletit Portugali mängule ehk 2x400 krooni = 800 krooni. Ehk siis samas väärtuses kingituse.

                            Praegu ostes saad osta 5 krooniga pileti kas Bosnia või Belgia vastu. Seega antud argument ei müü.



                            Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Palju õnne kõigile Eesti koondise tublimatele toetajatele, kes pileti varakult soetasid.
                              Tolad olete, soodukad pole esimestele vaid viimastele.
                              Kes teab, mis lahedad viimase hetke pakkumised veel tulemas on?
                              Kaks ühe hinnaga, võtad kaks, saad kolmanda pealekauba. Särki, värki, nänni kamaluga kaasa.
                              Tagurpidi Antsla.
                              Jah, kes teab, äkki tuleb mängib Kaka isegi viimaste ostjatega Arena väikestel väljakutel kolme sotti.

                              Kommentaar


                                mina olen kindel, et mäng toimub.
                                sellist jama ei saa keegi endale lubada, et brassidega mängu ära jätab.
                                seda ei juhtu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X