320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ..huvitav kas keegi ära ka luges mitu korda Järvela Ott terve mängu ülekande jooksul jõudis mainida et : 12augustil on see sama Brasiilia mängimas Eestiga vms.
    Varjatud reklaam?
    RummaBastards!

    Kommentaar


      Algselt postitas jansa Vaata postitust
      ..huvitav kas keegi ära ka luges mitu korda Järvela Ott terve mängu ülekande jooksul jõudis mainida et : 12augustil on see sama Brasiilia mängimas Eestiga vms.
      Varjatud reklaam?
      Arvata oli, et Pohlaku käsul tuli reklaamida, et mängu näha. Aga igal võimalik juhusel tuli tõesti sellest juttu.

      Kommentaar


        ta ise mainis ka ju et ei väsi korrutamast
        www.ehrakennus.ee
        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

        Kommentaar


          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
          Sellisel kultuurheinamaal, nagu seda on Alekok Arena palliplats, on raske trikitada
          Siin sa küll eksid rängalt . Pets ,kui teemat ei valda siis ära platsi laida. Arena muru on väga hea. Mitte küll varakevadel aga augustis parim. Seda kiitsid isegi inglased ,kui siin mängisid. Ja ma tunnen neid inimesi ,kes selle muru eest on aastaid hoolt kandnud, nad tunnevad oma tööd.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Midagi oli ju vaja öelda
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Aga muidu hea mäng oli ja sõprusest päris kaugel pandi ikka päris valusalt.
              Mis varjatud reklaamist te siin räägite. Reklaam oli otsene ja õigustatud igati. Ma arvan ,et väga paljud täna seda mängu nähes said julgust juurde ja lähevad homme pileteid ostma. Tõesti , sellist taset tahaks kodus näha ja loodame ,et meie omad kuulsa vastase ees juba enne mängu läbi ei põle.
              Kui veel värava ka lööks siis oleks super-lux, Eesti kogu maailma tähelepanu keskmes . Raske on selle mängu tähtsust kogu riigile ülehinnata.
              FCF Forever

              Kommentaar


                palju täna ka vaatajaid telerite ees oli ??
                vist sajad ja sajad miljonid ...

                Kommentaar


                  mulle meeldis täitsa brasside mäng.
                  ei ole see ronaldinho nii sitt midagi. veidi paksuks on tõesti läinud. pole seda venda mitu aastat jälginud ka.

                  aga sõpradega jalka elamusega jäin rahule

                  Kommentaar


                    Pohlak Subbotejas

                    Saate alguses, umbes 15 minutit, räägib Pohlak natuke mängu kohta.

                    Kommentaar


                      Aivar, palju pileteid maha oled lükata saanud?

                      Kommentaar


                        Tšillisin foorumites ringi ja leidsin ühe "anekdoodi", võibolla siit läbi läinud aga keegi oskab ette kujutada kes sellise välja mõtles :

                        Brasiilia jalka koondis tuli Eestisse. Vaatasid mehed, et Tallinn ilus linn, lõbutseme veidi. Tõmbasid loosi, kes jääb meestest Eesti vastu mängima, ülejäänud lähevad linna peale. Liisk langes Ronaldinhole.

                        Tulevad teised brasiillased linna pealt tagasi, mäng läbi ja seis 1:1. Jooksevad siis meeletus raevus riietusruumi Ronaldinho juurde - "Mida sa tegid mees, nüüd läheme näod häbi täis koju, Eesti vastu viik?!!"

                        Ronaldinho vastu: "Läks nihu jah, ma sain üheksandal minutil punase kaardi"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Tšillisin foorumites ringi ja leidsin ühe "anekdoodi", võibolla siit läbi läinud aga keegi oskab ette kujutada kes sellise välja mõtles :

                          Brasiilia jalka koondis tuli Eestisse. Vaatasid mehed, et Tallinn ilus linn, lõbutseme veidi. Tõmbasid loosi, kes jääb meestest Eesti vastu mängima, ülejäänud lähevad linna peale. Liisk langes Ronaldinhole.

                          Tulevad teised brasiillased linna pealt tagasi, mäng läbi ja seis 1:1. Jooksevad siis meeletus raevus riietusruumi Ronaldinho juurde - "Mida sa tegid mees, nüüd läheme näod häbi täis koju, Eesti vastu viik?!!"

                          Ronaldinho vastu: "Läks nihu jah, ma sain üheksandal minutil punase kaardi"
                          See oli küll juba siin foorumis, Esimest korda oli see Eesti Ekspressis. Aga anekdoot on küll tasemel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                            See oli küll juba siin foorumis, Esimest korda oli see Eesti Ekspressis. Aga anekdoot on küll tasemel
                            üldiselt vilets anekdoot, selle erinevaid variante olen juba varemgi kuulnud. Küsimuseks jääb, miks Ronaldino 9 minutiga vaid 1 värava lõi ja kuna alla 7 mängijaga jalkat mängida ei tohi, siis pigem mängis Ronni üksinda ja sai imelikul kombel punase kaardi ja lasi ka ühe värava endale lüüa. Küllap oli tegu omaväravaga.

                            jee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
                              üldiselt vilets anekdoot, selle erinevaid variante olen juba varemgi kuulnud. Küsimuseks jääb, miks Ronaldino 9 minutiga vaid 1 värava lõi ja kuna alla 7 mängijaga jalkat mängida ei tohi, siis pigem mängis Ronni üksinda ja sai imelikul kombel punase kaardi ja lasi ka ühe värava endale lüüa. Küllap oli tegu omaväravaga.

                              jee
                              Anekdootide puhul ei tohi liiga täpselt asja võtta ) Siis oleks enamus anekdooti "viletsad". Tegelt väga hea anekdoot küll, aga jah kurat ärgu suhtugu nii halvalt koondisesse )

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Anekdootide puhul ei tohi liiga täpselt asja võtta ) Siis oleks enamus anekdooti "viletsad". Tegelt väga hea anekdoot küll, aga jah kurat ärgu suhtugu nii halvalt koondisesse )
                                Vaadake Eesti võidab veel selle mängu 2-1!!!!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X