320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Brasiilia maavõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jansa
    ..ma küll portugali keelst muhvigi aru ei saa ent kas siin ei räägita mitte sellest et matsh toimub 29juuli mitte 12august???
    Link Brasiilia JL kodulehelt :http://www.cbf.com.br/xmlnoticias/no...hp?e=1&n=10205
    oma loogikast lähtuvalt saan samamoodi aru nag sinagi Jansa. igatahes asi üpris veider...


    ooot, nüüd paanika... Jansa postitust ma enam ei leia. avalahel on neil ikkagi kuupäev 12. august...

    Kommentaar


      Hingake rahulikult, mäng toimub 12 august. See on pressile suunatud artikkel, et mingi andmed tuleb saata 29. juuliks Brasiilia jalkaliitu..
      FC Flora

      Kommentaar


        Google Translate ütleb, et see toimub siiski 12. augustil.
        Accreditation for x Brazil Estonia vai Registration until July 29 for x vai Estonia Brazil until July 29
        Friendly will be held in Tallinn, on 12 August Friendly
        (
        The Brazilian National Team to face Estonia on August 12 in Tallinn.
        Niipalju saab sellest aru, et 29. juulini on aega millegi registreerimiseks.

        E: Fcfloraforever jõudis ette.

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Hingake rahulikult, mäng toimub 12 august. See on pressile suunatud artikkel, et mingi andmed tuleb saata 29. juuliks Brasiilia jalkaliitu..
          okok Jansa sai ilmselt asjast aru ja mul tekkis paanika kui ta postitus kadunud oli järsku

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
            okok Jansa sai ilmselt asjast aru ja mul tekkis paanika kui ta postitus kadunud oli järsku

            .. nii oli!
            RummaBastards!

            Kommentaar


              kui Levadia või Flora edasi saavad, siis piletimüük kindlasti suureneb
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Kas 12. august on ametlik mängupäev?
                LFC

                Kommentaar


                  Ma olen kuulnud, et on küll.

                  Kommentaar


                    Ametlik sõprusmängude päev, kohustusega mängijad 48h enne klubidest ära lasta.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      eesti saab Brasiilia käest lutti 5-0 umbes aga loodame et vähemalt ühe värava saab eesti siis on ju uhke tunne
                      Iv seen better days

                      Kommentaar


                        Kuule ego trip me räägime muust asjast
                        Iv seen better days

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kurb Vaata postitust
                          Kuule ego trip me räägime muust asjast
                          tahad öelda, et kui Flora või Levadia saavad edasi, siis ei kasva piletimüük?
                          saadakse aru, et pole see jalgpall üldsegi mitte mudas.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                            tahad öelda, et kui Flora või Levadia saavad edasi, siis ei kasva piletimüük?
                            saadakse aru, et pole see jalgpall üldsegi mitte mudas.
                            No kahjuks on korvpall hullemas mudas kui jalka
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Miks peaks keegi üldse arvama, et Eesti jalgpall on mudas? Kes jalgpalli ei vihka ja vähegi mõelda suudab, see ei tohiks niimoodi arvata.

                              Umbes 30 jalgpallurit mängib välismaal, enamuses üpris korralikes klubides. Levadia ja Flora saavad Eurosarjades enam-vähem hakkama (paistab, mis täna-homme juhtub), koondis viigistab võidetava mängu Portugaliga (kes polnud küll päris tipprivistuses), noortekoondiste tulemused üldjuhul paranevad ja korra on isegi edasi pääsetud, milleks varem lootusigi pole tekkinud. Kusjuures edasi pääseti mitte ühe võibolla juhusliku võidu tõttu, vaid võeti 2 võitu kolmest.

                              Kui paneme siia kõrvale ühe teise ala, kus peatreener vähemalt 2 kuud hellitas lootusi, et koondisesse naasevad kaks veterani, kellest üks pole vahepeal üle aasta mänginud ja teine on mitu korda keeldunud koondisesse naasmisest. Kes kujutaks midagi sellist jalgpallis ette.

                              Ma ei püüagi siin midagi jalgpalli ja bowlingut vastanduda.

                              Kommentaar


                                Meil ei ole vaja nuruda, et Reim ja Poom jälle koondise eest mängiksid. Kossukoondisel on vist tõesti Mürkat ja Kullamäed hädasti vaja, et tulemusi saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X