320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-17 koondis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas inspektor Vaata postitust
    Tundub mullegi nii aga võib ette kujutada horvaatide nägusid kui kuulsid ESTONIA!
    Ma paku, et nad oli väga rahul kuuldes ESTONIA.
    Mind väga häirib, kui eestlastel mingi asi läheb korraks hästi, siis kõik lähevad sellest õhku täis, paljud vaatavad ainult ühest vaatenurgast. Kui Eesti meestekoondis peaks korra Andorra koondisele kaotama, siis me ei usu ju, et Andorra tegelikult hea on vaid, et Eesti tegi väga sita mängu.
    Sama moodi arvavad ka horvaadid, et Eesti on ylisitt jalkariik ja see üks 4:1 oli väga suur lakk.

    Kommentaar


      Ma tahtsin lihtsalt üle kontrollida, et kas sa pedro ise tead, et sinu pidev U19 koondise ülistus on sama häiriv kui satsi musta nimekirja vöi ballacki politsei pideva ülekohtu jutt?

      Kommentaar


        Vabandust häiriv oli vale söna, tahtsin öelda häirivalt naljakad ja ikka loen, sest nalja peab ju saama Ja maruhea on norida sellise sügavusklike kallal, sest üldjuhul nad (te) ei saa aru, et teid keegi tösiselt ei vöta ja nokitakse niisama. Aga jätkatagu

        Kommentaar


          Mind isiklikult häirib, et mäng on A le coqil. Võiks olla ju kasvõi Kuusalus või kuskil Rakveres, kus on samuti ilusad staadionid. Põhjenduseks see, et Arena on meil ju hiigelsuur, ja vaatajaid tuleb nagunii kuskil 500 kanti, ja siis ei ole eriti hea. Aga kuskil väiksemal staadionil, kus tribüünid lähemal, see tooks rohkem meeleolu, ja poisid teaksid et me oleme lähedal ja toetame neid.
          Kadriorg on ok.

          Kommentaar


            Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
            Mind isiklikult häirib, et mäng on A le coqil. Võiks olla ju kasvõi Kuusalus või kuskil Rakveres, kus on samuti ilusad staadionid. Põhjenduseks see, et Arena on meil ju hiigelsuur, ja vaatajaid tuleb nagunii kuskil 500 kanti, ja siis ei ole eriti hea. Aga kuskil väiksemal staadionil, kus tribüünid lähemal, see tooks rohkem meeleolu, ja poisid teaksid et me oleme lähedal ja toetame neid.
            Kadriorg on ok.
            Kadriorg ei ole hea ,sest see pole mingi vutistaadion.Ta on lihtsalt ILUS parkstaadion aga jooksurajad viivad mängu publikust liiga kaugele ja see rikub asja ära. Selles mõttes Lilleküla parem aga muidugi oleks hea ,kui saaks mõnel väiksemal ja mugavamal staadionil mängida. Publiku koha pealt paned sa mees väga mööda.Ma ei imesta ,kui nendele mängudele tuleb 1000-1500 inimest .Kõik sõltub kellaaegadest. U-19 on siin juba piisavalt kõlapinda leidnud ja inimesed ootavad nende mänge .
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas molbert Vaata postitust
              Ma paku, et nad oli väga rahul kuuldes ESTONIA.
              Mind väga häirib, kui eestlastel mingi asi läheb korraks hästi, siis kõik lähevad sellest õhku täis, paljud vaatavad ainult ühest vaatenurgast. Kui Eesti meestekoondis peaks korra Andorra koondisele kaotama, siis me ei usu ju, et Andorra tegelikult hea on vaid, et Eesti tegi väga sita mängu.
              Sama moodi arvavad ka horvaadid, et Eesti on ylisitt jalkariik ja see üks 4:1 oli väga suur lakk.
              Inimestel on aeg-ajalt vajadus õhku täis minna ja see võit ning alagrupist edasipääs on ilmselt kõikide eri vanuses noortekoondiste läbi aegade parim tulemus, mille sarnast me võime vabalt veel mingi 10 aastat oodata. Nii et ära lase end horvatide arvamusest häirida ja võta ka üks korralik sõõm õhku
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                Inimestel on aeg-ajalt vajadus õhku täis minna ja see võit ning alagrupist edasipääs on ilmselt kõikide eri vanuses noortekoondiste läbi aegade parim tulemus, mille sarnast me võime vabalt veel mingi 10 aastat oodata. Nii et ära lase end horvatide arvamusest häirida ja võta ka üks korralik sõõm õhku
                No kümmet aastat ehk ei pea ootama, loodame vähemalt.

                Kommentaar


                  Postimees kirjutas siis nii:

                  "Koos korraldajamaa Ukrainaga osaleb EMil kaheksa riiki. Lisaks loositi Eesti noortekoondistele vastaseid 2010. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. Kuni 17-aastaste noormeeste koondis kohtub järgmisel aastal 17.–23. oktoobril kodusel murul Prantsusmaa, Ukraina ja Sloveeniaga."

                  Nimelt tahaksin teada, et millal järgmise aasta U19 valikturniiri vastased meile loositakse. Nendele poistele siis, kes olid sellel aastal U18 ehk 1991 ja hiljem sündinud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
                    Postimees kirjutas siis nii:

                    "Koos korraldajamaa Ukrainaga osaleb EMil kaheksa riiki. Lisaks loositi Eesti noortekoondistele vastaseid 2010. aasta Euroopa meistrivõistluste valikmängudeks. Kuni 17-aastaste noormeeste koondis kohtub järgmisel aastal 17.–23. oktoobril kodusel murul Prantsusmaa, Ukraina ja Sloveeniaga."

                    Nimelt tahaksin teada, et millal järgmise aasta U19 valikturniiri vastased meile loositakse. Nendele poistele siis, kes olid sellel aastal U18 ehk 1991 ja hiljem sündinud.
                    Aga ära loe siis sealt, kust on raske aru saada, vaata sealt http://jalgpall.struktuur.ee/4452

                    Kommentaar


                      Tänud Urmar.

                      Kommentaar


                        Ma pole küll urmar, aga jalgpalliliidu lehele minna ei tohiks olla ju nii raske.

                        U-19 koondise treeningkogunemine 12. - 14. jaanuarini.

                        E: Näe imet, soccerneti esilehele oleks veel raskem olnud minna - U19-koondis mängib jaanuaris Soomega

                        Kommentaar


                          artiklis ju kirjas, et valitakse 18 mängijat. kuskil polnud kirjas, et valitakse ainult nende hulgast, kes kogunemisele on kutsutud.
                          mulle meeldib, et Meerits on lisatud nimekirja, see suurendab ehk VV konkurents ja paneb vanemad poisid end rohkem pingutama.

                          Kommentaar


                            No sellisel juhul antagu andeks eksju. Oleks ma urmar, siis ma ei vastaks sellele sinu poolt esitatud küsimusele - see rohkem nagu peatreeneri asi. Eriti tobe on sellist asja üldse foorumis küsida

                            Kommentaar


                              Mulle jääb küll mulje, et valik tehkse sellest nimekirjast, kes kohale kutsutakse, eks see nimekiri võib muidugi muutuda, kuna ligi kuu aega on veel ees ja vigastused ei hüüa enne tulekut.

                              Seekord arvan ma, et Ojamaa kutsumine võiks talle väga kurvalt lõppeda, pole küll kursis sellega, kui palju ta Inglismaal kunstmurul mängib ja treenib. Meil on kõik harjunud palju kunstmurul mängima, aga Inglismaal on siiski natukene soojem kliima.

                              Kommentaar


                                Läti oma tahaks küll näha, need said ka ju alagrupist edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X