320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    \"Andekaid on mitmeid!\" / c / SILVER

    Palun nimeta viis 16-19 aastat vana noormeest kes on sinu meelest on andekad.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Vennad Purid, Andres Koogas, Rait Kuusk, Kristian Marmor, Mihail Ištšuk, Kauri Siim jne. Viimased kaks on küll vigastustega maadelnud, aga sellegipoolest. Potentsiaali antud mängijatel on!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Silver,

        Sa arvad et Andres Koogas, Rait Kuusk, Kristian Marmor, Mihail Ištšuk, Kauri Siim on hea tehnikaga (oma vanuse kohta) pallurid ?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          ööh? tehnika=andekus?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Andel ja tehnikal on suur vahe, ära aja neid segamini.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Silver,

              Sa arvad et Andres Koogas, Rait Kuusk, Kristian Marmor, Mihail Ischuk, Kauri Siim on hea tehnikaga (oma vanuse kohta) pallurid ?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                siin kajab-kajab-kajab

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Ma juhiks tähelepanu, et keegi pole peale Silveri ja Estoni andel ja tehnika vahele võrdlust tõmmanud.

                  Küsimus oli: kas neil on hea tehnika? On siis vää?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    sa palun vasta mis seos on andel ja tehnikal?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas eston maravilha


                      sa palun vasta mis seos on andel ja tehnikal?
                      Miks peab mingi seos olema? Iseenesest võiks samas 18-aastasel tehnika paigas olla, sest seda mingi 25 aastaselt enam õppida ei tasu.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas Sats1


                        Silver,

                        Sa arvad et Andres Koogas, Rait Kuusk, Kristian Marmor, Mihail Ischuk, Kauri Siim on hea tehnikaga (oma vanuse kohta) pallurid ?
                        ma võin väita, et Rait Kuusk ja Kristian Marmor on väga hea tehnikaga, eriti Kuusk

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Martin


                          Algselt postitas eston maravilha


                          sa palun vasta mis seos on andel ja tehnikal?
                          Miks peab mingi seos olema? Iseenesest võiks samas 18-aastasel tehnika paigas olla, sest seda mingi 25 aastaselt enam õppida ei tasu.
                          Näh, vastasidki ära. Küsimus oli vist Sats1-le mõeldud
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas oku


                            Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

                            Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

                            Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

                            Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
                            Kahjuks pole keegi suutnud midagi tõestada. Kui mina midagi tõestada tahan, siis võtsin kätte ja tõestasingi, et aastal 1989 sellist menumängu, kus Norma-TVMk mängu jälgis kuni 8000 inimest, lihtsalt ei toimunud. Härra Sedini poolt oli tegu kas meelega või ekslikult valitud valeinfo levitamisega.
                            Pigem olen ikka öelnud, et keegi enam vaielda ei suuda, mitte ei viitsi. Laiskust vaidlejatele tavaliselt ette heita ei saa.
                            Teemade lõpetamisest? Ilmselt mõeldi, kui ma enam ei viitsinud jahuda niigi läbivaieldud laenude teemal, mis oli ka loomulik, kuna oponendid ajasid ikka oma joru edasi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas priity


                              Algselt postitas luutik
                              Ja ka 36 milli staadionisse on raha, millele pole teistel midagi vastu panna.
                              36 milliga staadionit ei ehita.

                              P.S. Kui sa numbrid kokku lööd, siis vastavalt lepingule kulutab Levadia kokkuvõttes just niipalju Maarjamäe staadionile.
                              Huvitav oleks endalgi neid Levadia staadioniehituse numbreid kokku lüüa. Näita, kus nad on?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Algselt postitas luutik


                                Algselt postitas oku


                                Olen siin arenenud vestlust nüüd mõnda aega jälginud.

                                Mina teen ettepaneku lugupeetud priity\'l ja lorenzo\'l (ja mõnel veel) närvirakkude hoidmise eesmärgil siin teemas enam mitte luutiku provokatsioonidega kaasa minna. Mis te ikka tühja vaidlete.

                                Luutiku puhul on tegu haigusega (või haiglusega), millesarnast mina enne veel kohanud pole. Demagoogia, kohatud/arusaamatud naljad, meelevaldne järelduste tegemine ja vestlusteemade lõpetamine on ainult mõned sümptomid.

                                Teil ei õnnestu elu sees härra luutikule midagi (siin teemas) selgeks teha. Mitte, et teil nii mõneski õigus ei pruugiks olla. Nimetatud härra lihtsalt ei suvatse teiste jutust aru saada. Las ta pealegi tunneb võidurõõmu, kui keegi enam kaasa jaurata ei viitsi. Lapsikut väidet a\'a \"kuna keegi minuga vaielda ei viitsi, olen ma võitja\" olen siin korra paar juba niigi kohanud.
                                Kahjuks pole keegi suutnud midagi tõestada. Kui mina midagi tõestada tahan, siis võtsin kätte ja tõestasingi, et aastal 1989 sellist menumängu, kus Norma-TVMk mängu jälgis kuni 8000 inimest, lihtsalt ei toimunud. Härra Sedini poolt oli tegu kas meelega või ekslikult valitud valeinfo levitamisega.
                                Pigem olen ikka öelnud, et keegi enam vaielda ei suuda, mitte ei viitsi. Laiskust vaidlejatele tavaliselt ette heita ei saa.
                                Teemade lõpetamisest? Ilmselt mõeldi, kui ma enam ei viitsinud jahuda niigi läbivaieldud laenude teemal, mis oli ka loomulik, kuna oponendid ajasid ikka oma joru edasi.
                                luutik, sa ajad ju samuti oma joru edasi, milles sa parem siis oled?
                                ja paljudele sa mu kusimustele vastasid?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X