320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas luutik
    Kui nüüd ausalt öelda, siis minu arvates on Flora oma tegude ja tulemustega väärinud ka seda, et lihtsalt kasutada EJLi raha.
    Flora 2004: 3.koht
    Flora 2005: 4.koht
    Kuna nüüd Flora tulemused enam seda ei vääri, äkki annaks mõnele teisele meeskonnale, kelle tulemused seda väärivad, võimaluse lihtsalt seda EJL raha kasutada?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas priity


      Algselt postitas luutik
      Kui nüüd ausalt öelda, siis minu arvates on Flora oma tegude ja tulemustega väärinud ka seda, et lihtsalt kasutada EJLi raha.
      Flora 2004: 3.koht
      Flora 2005: 4.koht
      Kuna nüüd Flora tulemused enam seda ei vääri, äkki annaks mõnele teisele meeskonnale, kelle tulemused seda väärivad, võimaluse lihtsalt seda EJL raha kasutada?
      Ärme räägi siin meistrivõistluste tulemustest. Vaatame ka seda, palju on Flora müünud mängijaid nii välismaale, kui ka teistele Eesti klubidele. Ka 7 meistritiitlit on väärtus omaette. Peale esimese on kõik korrektselt saadud. Esimene tiitel on saadud segastel asjaoludel. Tollal oli probleeme, mis meil enam ei esine, kui nüüd Merkuur välja arvata. Lätis tunduvad asjad niimoodi, nagu meil 90date alguses , praegugi käima.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        kas sa saad aru, et probleem ei ole \"laenu\" saamises ejl\'ilt vaid, selle kuidas see \"laen\" saadi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          äkki seletaks siis kuidas see laen saadi..
          mina näiteks olen naiivsel arvamusel, et see saadi samal viisil, kui näiteks Levadia sai omad laenud (kuigi nad võiksid võtta laenu levada käest, tal ju raha küll) või näiteks TVMK, kes olla EJL-ile hetkel 700 000 sees (lugege sporditähte)
          see, et flora vahel laenu võtab on normaalne ja kui ehk on vahel vaja kiiret rahasüsti ja asjaosalised teavad asjaolusid (ja asi on eesti jalgpallile väga oluline), siis eesmärk pühendab abinõu ja võib mõned protseduurireeglid vahele jätta teades, et flora on elujõuline klubi ja makasb kunagi ikka tagasi (eriti teades, et enamuse ajast on hoopis EJL florale sees, mitte vastupidi)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas luutik

            .Ei tegele eestikeelse vuti arendamisega MLi meeskondadest peale Flora süsteemi ja Tammeka keegi. Merkuuri kohta ma andmeid ei oma, kuid vaevalt neil eestikeelseid gruppe on.
            Merkuuris on noortemeeskonnad eestikeelsed, seal kahjuks väga andekaid mängijaid pole, aga mõned ikka on ka, Kallandi (sünd 89) ja Kaio (88) näiteks mängisid Merkuur-Juuniori eest esiliigas. Muidugi on trennides ka palju venelasi, aga nad oskavad eesti keelt ja jõudes vanemasse ikka nad enamasti enam trennis ei viitsi käia ja jäävadki ainult eestlased.
            Tegelikult ei ole tartus eestlaste ja venelaste klubid, mingil määral on ka rahvuslik erinevus, aga merkuuril on oma eestlastest toetajaskond kah, eriti just nende linnaosast.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Algselt postitas ats-wiking


              äkki seletaks siis kuidas see laen saadi..
              mina näiteks olen naiivsel arvamusel, et see saadi samal viisil, kui näiteks Levadia sai omad laenud (kuigi nad võiksid võtta laenu levada käest, tal ju raha küll) või näiteks TVMK, kes olla EJL-ile hetkel 700 000 sees (lugege sporditähte)
              see, et flora vahel laenu võtab on normaalne ja kui ehk on vahel vaja kiiret rahasüsti ja asjaosalised teavad asjaolusid (ja asi on eesti jalgpallile väga oluline), siis eesmärk pühendab abinõu ja võib mõned protseduurireeglid vahele jätta teades, et flora on elujõuline klubi ja makasb kunagi ikka tagasi (eriti teades, et enamuse ajast on hoopis EJL florale sees, mitte vastupidi)
              levadia ja tvmk tegid avalduse laenu saamiseks ning selle laenu andmine otsustati ejl\'i juhatuses nii nagu oõhikrii ette näeb. flora aga võttis aivari isikus laenu siis kui ise tahtis, seda juhatuse ja sireli teadmata, ehk siis aivar kandis raha siis kui vaja ejl\'i arvelt flora arvele

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Kas ära ei tüüta juba nende laenude arutelu. Uusi \"kuritegusid\" ikka veel leitud ei ole või? Siis on asi peris ias seisus.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  jajah.. sel juhul nende rahadega muidugi pahasti..
                  aga igal juhul meeldis mle schwede artikkelsporditähes väga ja ma leian et tema antud faktide valguses ja teades mida pohklak eesti jalgpalli heaks teinud on ja et ta jätkab samas vaimus kui ta võimule jääb, leian ma et kannikul ega kellelgi teisel pole midagi tema vastu panna
                  andes endast kõik, riskides sadade miljonitega, et ehitada staadion.. see mees pole kunagi oma kasu peal väljas olnud...
                  aga ega minapole kontunik ja eks igaüks otsustab ise, mida asjast arvab..
                  lugege schwede artiklit...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Schwede artikkel ei ole suuremas osas mitte Pohlaku kaitsmine, nagu mõned seda siin serveerida üritavad, vaid Kanniku ründamine, aga see selleks. Minul, ja ma usun, et paljudel teistelgi, on kogu sellest vastastikusest s.taloopimisest lihtsalt juba oksendamiseni kõrini. Miks täpselt - sest mõlemalt poolt on tulnud juba nii palju demagoogiat ja põhjendusteta vahtu, et isiklikult ei näe enam küll absoluutset mingit põhjust kummagi osapoole juttu tõsiselt võtta. Kasvõi need \"Schwede toodud faktid\" - no mille poolest need peaksid rohkem faktid (st tõesemad) olema kui Kanniku väited? Või vastupidi? Mõlemad pooled ajavad ju ainult mingit ebamäärast pläma, Pohlak räägib \"sekretariaadi inimesed ütlevad ka, et Kannik...\" ja Kannik vastu \"Flora kontori inimesed ütlevad ka, et Pohlak...\" - aga mitte ühtegi konkreetset nime selle kohta, KES ütleb, kuskilt ei kõla. Üks on võlgu ja teine on võlgu - kahe kuu jooksul mitte ühtegi paberit mitte millegi kohta kumbki pool ei ole näidanud. Ainult lalin.
                    Ja kuna ma tunnistan täiesti ausalt, et ei tea mitte kottigi ei EJLi ega Flora rahaasjadest, siis ma ei pea end absoluutselt pädevaks \"sõjas poolt valima\", nagu ajakirjanikuhärra oma loo pealkirjas väljendub. Mis kuradi sõda. Mind kui Eesti jalgpalli fänni absoluutselt ei huvita, kas Pohlakul on kehv suhtlemisoskus või kas Kannik on kuiv ja tige bürokraat või kumb neist nüüd ikkagi autoritaarsema juhtimisstiiliga on. Ma tahan näha, et Eesti vutt läheks edasi tõusuteel, nagu ta on viimased aastad läinud. Mitte kahe mehe isiklikku kukepoksi. Simple. Ja kuna vaieldamatult pole ei Kannik ega Pohlak kumbki loll inimene, siis tahaks väga loota, et võimalikult varsti tõuseb mõlemal mõistus tillist pähe tagasi, suudetakse oma egost üle olla, istuda laua taha ja lükata asjad sirgeks. Selmet (klassikuid tsiteerides ) \"iniseda läbi peanaha\" kuskil ajakirjanduses nagu kaks eite omavahel
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Aga Vincent, kuna nimetatud härrad leppida ei soovi, siis tuleb ikkagi mingi pool valida.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas luutik


                        Aga Vincent, kuna nimetatud härrad leppida ei soovi, siis tuleb ikkagi mingi pool valida.
                        miks peaks?
                        Mida annab fännile mingi poole valimine? Kas valin poole ja saan kaasa rääkida,et teine pool lahkuks või ikkagi lepitaks?
                        Ei saa ju.
                        Seega pole poolte valimisel tavafännil,kel kõrini sest sitaloopimisest;mingit tulu...
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Minu meelest,kui poleks Pohlakut-siis poleks olnud ka Teiturit,Pijpersit ja Goesi.Vähemalt mitte nii varajastel aastatel.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas Lenzo


                            Minu meelest,kui poleks Pohlakut-siis poleks olnud ka Teiturit,Pijpersit ja Goesi.Vähemalt mitte nii varajastel aastatel.
                            möhh. Et enamus ida-bloki maid on endale välistreenerid saanud ja meie oleks siis ilma pohlakuta lollid ja teistsugused?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              msi järgmiseks? ilma karvaseta poleks ka e-valimisi ja id-kaarti?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                \"Meeskondi osales 1993 aasta meistrivõistlustel vaid 12 MLis ja 9 I liigas, rohkem liigasid polnudki\" /c/ LUUTIK

                                ???... 1993/94 hooajal I liigas oli 11 meeskonnat, ning oli ka teise liiga (6 meeskonnad, ühe ridades-FC Lelle-s, mängis Aivar Pohlak).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X