320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas luutik
    OK, võlad makstakse ju tagasi, Schwede väitel on liit koguni võlgu, see selleks, aga mis muid soodustusi Pohlak kuritarvitab?
    Sellega sa siis oled nõus, et Pohlak kasutas EJL rahasid Florale laenu andmiseks?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      Algselt postitas priity


      Algselt postitas luutik
      OK, võlad makstakse ju tagasi, Schwede väitel on liit koguni võlgu, see selleks, aga mis muid soodustusi Pohlak kuritarvitab?
      Sellega sa siis oled nõus, et Pohlak kasutas EJL rahasid Florale laenu andmiseks?
      Laenud olid, seda ei eita ju keegi. Kas ülekanded tegi Sirel või Pohlak? Neil olid ju volitusd, seega ükskõik, kes ülekandeid tegi. Ei nimetaks seda kuritarvituseks. Neid tõelisi kuritarvitusi aga tundub nappivat. Kuna ilmselt on laenud tagasi makstud, eks audiitor selgita selle ehk täpselt välja. Seega võiks laenuteema lõpetatuks lugeda. Siinses keskkonnas.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Schwede artikel on loosungikomplekt.

        \"Pohlak on viimased 15 aastat olnud täielikult pühendunud jalgpalli arendamisele\" /c/

        Kust siis täielikult pühendunud jalgpalli arendamisele inimesel on eraomandusel umbes 100 hektarit maad, üle 20 kinnistu ja mõned saared...


        \"kaotustele vaatamata näitavad täiesti uut kvaliteeti Eesti noortekoondised, kes suudavad luua rohkelt väravavõimalusi ja periooditi ka endast tugevamate vastaste mängu vastu dikteerida\" /c/

        Jama. Olen kindel, et sel aastal Schwede ei käinud meie noortekoondiste mängude.


        \"Kui Kannik Pohlaku jalgpallist välja tõrjub, jääb järele suur tühi auk meistri- ja esiliigasse. Kaob suur ja kvaliteetne tükk eestikeelset tippjalgpalli\", \"Rünnakud Pohlaku aadressil tähendavad rünnakut meie rahvusjalgpalli vastu\" / c/ .

        100 %-loosungid.


        \"Eesti jalgpallist lahkuks visionäär ja tegudeinimene, kelle algatusel ehitati jalgpall üles peaaegu nullist\" / c /

        Nullist ? : ) Schwede ei tea, et enne Pohlaku & Co. tulekut Jalgpalli (90-te algus) Eesti Meisriliiga külastatavus oli mitu korda suurem. Aga sel aastal (:
        \"Parim mängu baromeeter on vaatajad tribüünidel\" /c/ Konstantin Beskov.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas luutik
          Laenud olid, seda ei eita ju keegi. Kas ülekanded tegi Sirel või Pohlak? Neil olid ju volitusd, seega ükskõik, kes ülekandeid tegi.
          Sellega oled nõus, et teistel klubidel peale Flora süsteemi omade polnud võimalik teha EJL arvelt endale ülekandeid siis kui tuju tuli?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            Algselt postitas Sats1


            Schwede artikel on loosungikomplekt.

            \"Pohlak on viimased 15 aastat olnud täielikult pühendunud jalgpalli arendamisele\" /c/

            Kust siis täielikult pühendunud jalgpalli arendamisele inimesel on eraomandusel umbes 100 hektarit maad, üle 20 kinnistu ja mõned saared...


            Pohlak oli see kes müüs teleülekande õigusi endise NSVL lõunavabariikidesse ja oli päris paljude mängijate agent.Kui ta sealt teenitud rahast kõik eesti jalgpalli hüvanguks oleks pannud,ilma,et endale midagi soetaks,tuleks ta ravile saata.
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

              luutik - asi pole laenu tagasi maksmises või kes kellele võlgu on, vaid selle laenuraha saamise viisis. kui ülejäänud klubid peavad selleks esitama ejl\'ile avalduse, mille peab heaks kiitma ejl juhatus ja selle alusel tagab ejl pangalaenu, siis isand aivari klubid saavad raha siis kui vaja. kas või öösel kell 3.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

                Algselt postitas priity


                Algselt postitas luutik
                Laenud olid, seda ei eita ju keegi. Kas ülekanded tegi Sirel või Pohlak? Neil olid ju volitusd, seega ükskõik, kes ülekandeid tegi.
                Sellega oled nõus, et teistel klubidel peale Flora süsteemi omade polnud võimalik teha EJL arvelt endale ülekandeid siis kui tuju tuli?
                Väga õige küsimus.

                Pealegi - ülekanded tegi Pohlak isiklikult, Sirelil ei olnud sellega pistmist, õigemini mõne \"öise\" laenu puhul sai Sirel rahade liikumisest alles hommikul või veel hiljem teada. Ei usu, et Pohlakule EJL poolt sel viisil raha kantimiseks volitusi anti. Nii et herr lüütik, mitte lahmida. Nii mõnigi ülekanne oli täiesti volitusteta ja ülekande hetkel vaid Pohlakule teada.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik

                  Algselt postitas luutik


                  OK, võlad makstakse ju tagasi, Schwede väitel on liit koguni võlgu, see selleks, aga mis muid soodustusi Pohlak kuritarvitab?
                  Ma juba korra küsisin, küsin veel. Kas kellelgi on aimu, kuskohast pärinevad Schwede nii täpsed andmed EJL võla kohta? Kas tegu on mingi fraasiga Samarüütli intervjuust, mis mul kahe kõrva vahele ei jäänud? Rahvusvaheline audit EJL ja Flora rahaasjades ei ole veel toimunud. Ilma selleta ajakirjanduses nii täpsete numbrite (või üldse numbrite) tõe pähe esitamine (seda tegid muide ka Pohlaku vastased) paneb artikli üldises usutavuses sügavalt kahtlema.
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas Sats1


                    \"Eesti jalgpallist lahkuks visionäär ja tegudeinimene, kelle algatusel ehitati jalgpall üles peaaegu nullist\" / c /

                    Nullist ? : ) Schwede ei tea, et enne Pohlaku & Co. tulekut Jalgpalli (90-te algus) Eesti Meisriliiga külastatavus oli mitu korda suurem. Aga sel aastal (:
                    \"Parim mängu baromeeter on vaatajad tribüünidel\" /c/ Konstantin Beskov.
                    Mis sa arvad, kui mitmed tollastest pealtvaatajatest ja klubidest EMV-l eesti keelsed ja -meelsed olid? Mulle tundub, et sa vastasid loosungile loosungiga.

                    NB! Kui uurid veidi Eesti jalgpalli ajalugu, veendud isegi, et tööd tuli alustada peaaegu nullist.

                    Schwede võinuks jah öelda, kuskohast ta info pärineb ning see artikkel võinuks ka varem valmida, kuna praegu tundub see minu jaoks osaliselt juba vana teema hilinenud jätkamisena. Mõttega olen siiski nõus..

                    Oku, kas see on kuskil ametlikult välja öeldud, et Sirelil ülekannetega pistmist polnud ja raha öösel üle kanti?
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas Sats1

                      \"kaotustele vaatamata näitavad täiesti uut kvaliteeti Eesti noortekoondised, kes suudavad luua rohkelt väravavõimalusi ja periooditi ka endast tugevamate vastaste mängu vastu dikteerida\" /c/

                      Jama. Olen kindel, et sel aastal Schwede ei käinud meie noortekoondiste mängude.
                      Jutt käib siin siiski üldisest arengust 10 aasta jooksul, mitte viimasest aastast.
                      Ja kas vaidled vastu et ei suudetud rohkelt luua väravavõimalusi või et periooditi dikteeriti tugevamate vastu mängu? Ei näe küll mingit loosungit schwede poolt.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        Algselt postitas sicmic


                        Mis sa arvad, kui mitmed tollastest pealtvaatajatest ja klubidest EMV-l eesti keelsed ja -meelsed olid? Mulle tundub, et sa vastasid loosungile loosungiga.
                        ca 1/3 olid eestikeelsed. 1990 siis. Praegu on seis umbes pooleks. Või noh... kas Levadia on venekeelne klubi (kõik need noored + treenerid)? Või Flora eestikeelne (Sidorenkov)?

                        Aga selles mõttes on eelpoolkõnelejal küll õigus, et infrastruktuuri tuli nullist ehitama hakata.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Jaan


                          Algselt postitas sicmic


                          Mis sa arvad, kui mitmed tollastest pealtvaatajatest ja klubidest EMV-l eesti keelsed ja -meelsed olid? Mulle tundub, et sa vastasid loosungile loosungiga.
                          ca 1/3 olid eestikeelsed. 1990 siis. Praegu on seis umbes pooleks. Või noh... kas Levadia on venekeelne klubi (kõik need noored + treenerid)? Või Flora eestikeelne (Sidorenkov)?

                          Aga selles mõttes on eelpoolkõnelejal küll õigus, et infrastruktuuri tuli nullist ehitama hakata.
                          A selleks saadi ju ka UEFA ja FIFA onudelt selgelt X miljon krooni erinevaid toetusi. Küsimus on ju kuidas need jagati.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            «NB! Kui uurid veidi Eesti jalgpalli ajalugu, veendud isegi, et tööd tuli alustada peaaegu nullist» / c / SICMIC

                            Kas 90-te alguses EML-a mängudes tribüünid olid tühjad ? Kas registreetitud jalgpallurite arv oli palju vähem kui 90-te kesel/lõppus/tänasel ?

                            Samal ajal olen nõus, et rahvusvaheline jalgpall tuli alustada peaaegu nullist.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas sicmic
                              Oku, kas see on kuskil ametlikult välja öeldud, et Sirelil ülekannetega pistmist polnud ja raha öösel üle kanti?
                              Eip. Nagu ka peaaegu kõik siin teemas väljaöeldu.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Ma arvan, et laenuteema on ennast juba ammendanud. Veel kuu aega tagasi väideti tavaliselt, et Flora lihtsalt kasutab EJLi rahasid, seda, et need vaid laenud on ja kuuluvad ka tagastamisele, see selgus alles praeguse \"sõja\" käigus. Kui tõesti Flora aegade jooksul vaid laene on saanud ja ka andnud, siis on minu arvates asi palju korrektsem olnud, kui arvati. Kui nüüd ausalt öelda, siis minu arvates on Flora oma tegude ja tulemustega väärinud ka seda, et lihtsalt kasutada EJLi raha.Seega on antud teema minu jaoks ammendunud ja rohkem ma seda ei kommantaariks.
                                Mis need teised kuritarvitused olidki?
                                .............................
                                Eestikeelne vutt oli 80date lõpul ja 90date alguses ikkagi väga kurvas seisus. Oli Viljandi ja Pärnu ning ka Norma, kusjuures päris eestlastest ei koosnenud ükski neist. Eriti Norma. Praegune seis on ikka kordades parem. Meeskondi osales 1993 aasta meistrivõistlustel vaid 12 MLis ja 9 I liigas, rohkem liigasid polnudki. Pregune ca 150 võistkonda on 7,5 kordne kasv. Ja see, et Levadia on pooleldi eestikeelne, on ka paljuski tänu Florast ületulnutele.Ei tegele eestikeelse vuti arendamisega MLi meeskondadest peale Flora süsteemi ja Tammeka keegi. Merkuuri kohta ma andmeid ei oma, kuid vaevalt neil eestikeelseid gruppe on.
                                See, et meil on praegu eestlastest mängijate buum, on ikka täiega Pohlaku teene.
                                Ja ega neid pealtvaatajaid siis väga palju vanasti ka ei olnud, liigamängudel ma mõtlen. Tallinna Sport kogus tavaliselt tuhatkond vaatajat, seega praeguse koondisega raske võrrelda. Nüüd on vaatajaid rohkem, kuid vastasedki tugevamad.Muidugi, edukal 1987 aastal oli vaatajaid rohkem, kuid peale skandaali vv Kuznetsoviga meeskond murdus ja ka publik hakkas kaduma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X