320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

    Algselt postitas lorenzo


    Algselt postitas luutik


    Kas ära ei tüüta juba nende laenude arutelu. Uusi \"kuritegusid\" ikka veel leitud ei ole või? Siis on asi peris ias seisus.
    pole viitsinud ammu aega siin sulle vastata luutik, aga palju sinu jaoks siis peab kuritegusi olema? mulle piisab uhest. panid siin kirja, et vaata kui palju pohlak on mangijaid muunud jne.. kas need on EJL-i pohikirjas kirjas mille alusel laene antakse ja mingid klubid eelisseisuses on?

    ja koigile kes siin arvavad, et flora ja pohlaku isikus peaksid olema eelistatud- mis ajas te elate? sohvoosi-kolhoosiajastus kus esimehed tarbisid igasugu huvesid eelistatuna oma positsioonist?
    See teema on tõesti lõpetamist väärt. Kui Flora valmistab koondisele staadionit varakevadeks ette, siis selleks puhuks saadud laen on ka õigustatud. Panen punkti.

    PS: järgmises vastuses puudutan seda müstilist mängu, mis olevat 8000 pealtvaatajat platsi äärde toonud! Kas pole tegu siiski vaid väljamõeldisega, või siis lihtsalt eksitusega.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

      [i]
      Minul on tekkinud aga hoopis teistsugune küsimus. Ma tahaks teada, mis on see müstiline positiivne programm, mille alusel praegu Eesti jalgpalli arendatakse või siis arendama hakatakse.

      Näite Schwede loost: \"Olen Kanniku pooldajatelt küsinud, milline on presidendi positiivne programm meie jalgpalli arendamisel.\" Samasugust positiivse programmi juttu on ajanud ka Pohlak. Eile, Sporditähte sirvides, jäi mõte sellel peatuma. Misasi see on? Anybody? Kas on olemas ka negatiivne programm?
      Pohlaku positiivne programm on see, mismoodi vutt praegu meil areneb! Kõik ju tunnistavad, et vutt on teinud kõva arengu, või äkki on keegi erineval arvamusel?
      Kusjuures on kõik oponendid tunnistanud, et Pohlak on ainuisikuliselt asju otsustanud! Kas polnud mitte nii!
      Järelikult on areng ikkagi Pohlaku teene!
      Kes suudaks vastupidist tõestada? Hakkake ajusid ragistama.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

        Eesti Ekspress, 09.11.2005.
        \"Kas Eestis eksisteeris jalgpall ka enne 1990ndaid? Aivar Pohlak armastab öelda, et enne teda Eestis jalgpalli ei mängitud.
        Pjotr Sedin: Teate, suurushullustus on tegelikult igale inimesele omane. Aga vastuse asemel näitaksin fotot aastast 1989. Norma ja TVMK mängust Kalevi staadionil, kus pealtvaatajaid oli umbes 8000. Ma muidugi täpselt ei tea, palju neid seal oli, aga staadion oli täis. See ongi vastus.
        .................................................. .................................................. ....................
        Nüüd siis räägiks sellest \"rekordhooajast\" 1989, kus olevat olnud too mäng. Esitades selle küsimuse ühele tolleaegsele amatöörstatistikule ja ka ajaloolasele, lubas ta mulle, et uurib oma paberitest, mida selle aasta kohta säilinud on. Kuna tollal internetti polnud, siis tuleb lihtsalt tsitaate ajalehtedest välja võtta.
        1. Tollase EJF vanemtreener Heinard Kaat kirjutas hooaja lõpetuseks Õhtulehes järgmist: jalgpalli tase pole muutunud halvemaks, ega paremaks, pigem tammume paigal. Eesti mv mängud peetakse enamasti tühjade tribüünide ees.
        2.Spordilehes kirjutab Ivo Laino:\" Pealinnas puudub endiselt teave mängude kohta. Kellele siis mänge korraldatakse, kui mitte pealtvaatajatele?Näib, et ei EJF presiidiumi ega võistluste läbiviijaid huvita reklaamimine. Puudub informaator jne. Tallinna Jalgpallikooli väljakul, kus mängib TVMK, ei ole ainsatki istekohta ... Oma saamatuse ja mugavausega võib jalgpalli varsti viia niikaugele, et ka mängijail kaob huvi võistluste vastu. Kust küll võtta see jõud, mis pealinna (ka mujalgi) korra majja looks?\"
        See oli Ivo Laino täpne tsiteerimine ja tuletan teile meelde, et kirjutatud ajal, kui Pohlak oli veel mitte-mitte keegi eesti vutikaardil.Mängis ta kaasa Eesti Tööstuse/Flora meeskonnas, kes oli I liiga autsaider ja Pohlak lõi mõne väravagi.
        3. Veel üks tsitaat Ivo Lainolt, mis oli Spordilehes tumedalt ära märgitud lausa :
        Igale võistlusele peab eelnema reklaam. Pealegi jalgpalli 80dal juubeleaastal. Kõikjal on, aga Tallinnas pole.Küllaltki huvitavad mängud peetakse käputäie fanaatikute silme all. Kas tõesti pole jõudu, mis pealinnas reklaamimisel korra majja lööks.

        Kokkuvõtvalt: Ilmselt ei mängitud mälestusväärsel 1989 aastal Kalevi sttadionil üldsegi vutti. Norma ja Eesti Tööstus mängisid Norma staadionil, TVMK Jalgpallikooli staadionil, kus nagu märkasite puudusid üldsegi istekohad. Tempo mängis Kirovi staadionil, Dvigatel oma staadionil, Zvezda ilmselt maardu staadionil.

        Neil, kes seda mälestusväärset 8 tuhande mängu mäletavd( ) pangu pea täpsemalt tööle. Mis mänguga oli ikka tegu? Äkki mõni Tallinna KSMK mäng 1983 või 1984, kus oli Kalevi staadionil (tollal vist Komsomoli staadion) nii palju rahvast. Alates 1985 mängis Sport kadrioru s´taadionil, kuhu 8000 ei mahtunudki.

        Resümee: Sedini jutt pole kirbumustagi väärt. Kes proovib vastupidist tõestada?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

          Algselt postitas luutik


          Algselt postitas lorenzo


          Algselt postitas luutik


          Kas ära ei tüüta juba nende laenude arutelu. Uusi \"kuritegusid\" ikka veel leitud ei ole või? Siis on asi peris ias seisus.
          pole viitsinud ammu aega siin sulle vastata luutik, aga palju sinu jaoks siis peab kuritegusi olema? mulle piisab uhest. panid siin kirja, et vaata kui palju pohlak on mangijaid muunud jne.. kas need on EJL-i pohikirjas kirjas mille alusel laene antakse ja mingid klubid eelisseisuses on?

          ja koigile kes siin arvavad, et flora ja pohlaku isikus peaksid olema eelistatud- mis ajas te elate? sohvoosi-kolhoosiajastus kus esimehed tarbisid igasugu huvesid eelistatuna oma positsioonist?
          See teema on tõesti lõpetamist väärt. Kui Flora valmistab koondisele staadionit varakevadeks ette, siis selleks puhuks saadud laen on ka õigustatud. Panen punkti.

          PS: järgmises vastuses puudutan seda müstilist mängu, mis olevat 8000 pealtvaatajat platsi äärde toonud! Kas pole tegu siiski vaid väljamõeldisega, või siis lihtsalt eksitusega.
          luutik, oled vist maailma osavaim kusimuste-vastuste vaanaja, imetlen sind selles suhtes, aga loe mu postitused labi ja leia kasvoi ukski kord kus ma salgan maha laenuandmise oiglase otstarbekuse oiglastel alustel, korra-reglemendi jargi

          ja kuna sa ei vasta jaadavalt minule, siis kiusan sind edasi pohimotteliste kusimustega. sinu teooria jargi voiks pohlak teha ejl-i kassa tuhjaks ettekaandel et raha on vaja koondise staadioni ettevalmistamiseks? kuigi tegelikult akki kasutab seda raha hoopis flora kui klubi huvanguks?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

            [i]Algselt postitas lorenzo[/i


            luutik, oled vist maailma osavaim kusimuste-vastuste vaanaja, imetlen sind selles suhtes, aga loe mu postitused labi ja leia kasvoi ukski kord kus ma salgan maha laenuandmise oiglase otstarbekuse oiglastel alustel, korra-reglemendi jargi

            ja kuna sa ei vasta jaadavalt minule, siis kiusan sind edasi pohimotteliste kusimustega. sinu teooria jargi voiks pohlak teha ejl-i kassa tuhjaks ettekaandel et raha on vaja koondise staadioni ettevalmistamiseks? kuigi tegelikult akki kasutab seda raha hoopis flora kui klubi huvanguks?
            Muidugi võiks pohlak kassa tühjendada, aga ta ei olegi varas, tuleb välja! Ilmselt sina teeksid kassa tühjaks, kui vaid voli on!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

              Vaatan, et Sats lahkus siit foorumist ja ei vastanudki mu kirjutisele 89-st aastast! Ilmselt toimub praegu põhjalik ajude ragistamine.
              ja veelkord : laenude asja võiks siin lõpetada.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                Kannik on süüdi ja asi vaska aitab nüüd!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                  Algselt postitas eestimees


                  Kannik on süüdi ja asi vaska aitab nüüd!
                  Aga milles?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                    Algselt postitas luutik


                    Algselt postitas eestimees


                    Kannik on süüdi ja asi vaska aitab nüüd!
                    Aga milles?
                    milles ta pole??? süüdi on ta selles mida pohlak ütleb

                    kuidas ta riietub varkuad on pikemad kui käevarred et jube, näpud ei paistagi välja ja püksid on 30cm pikemad. kes talle ülikonda ostab, korvapllur?? peale kauba nii kortsus et jube

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                      Algselt postitas eestimees


                      Algselt postitas luutik


                      Algselt postitas eestimees


                      Kannik on süüdi ja asi vaska aitab nüüd!
                      Aga milles?
                      milles ta pole??? süüdi on ta selles mida pohlak ütleb

                      kuidas ta riietub varkuad on pikemad kui käevarred et jube, näpud ei paistagi välja ja püksid on 30cm pikemad. kes talle ülikonda ostab, korvapllur?? peale kauba nii kortsus et jube
                      Mulle selline jutt meeldib.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                        \"Shwede võiks seletada, millele toetudes ta oma numbritega manipuleerib . . . mina ei usu enne midagi kuni EJL kongressil on esitatud majandusaasta aruanne ja audiitori otsus\" /c/ Corinthian

                        Meie korteriühistujuhatus mitu korda püüdis (sõltumatu auditori abiga) esimehe finantskuritarvitamistes süüstada, aga iga kord sai auditori käest neutraalsed, ilusasti kujundanud aruanned. Paljas raharaiskamine.


                        \"Vaatan, et Sats lahkus siit foorumist ja ei vastanudki mu kirjutisele 89-st aastast!\" / c / LUUTIK.

                        Kui ma saan kinnitust (fakt) et Sedini jutt pole kirbumustagi väärt, siis olen sinuga nõus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                          Algselt postitas Sats1


                          \"Shwede võiks seletada, millele toetudes ta oma numbritega manipuleerib . . . mina ei usu enne midagi kuni EJL kongressil on esitatud majandusaasta aruanne ja audiitori otsus\" /c/ Corinthian

                          Meie korteriühistujuhatus mitu korda püüdis (sõltumatu auditori abiga) esimehe finantskuritarvitamistes süüstada, aga iga kord sai auditori käest neutraalsed, ilusasti kujundanud aruanned. Paljas raharaiskamine.


                          \"Vaatan, et Sats lahkus siit foorumist ja ei vastanudki mu kirjutisele 89-st aastast!\" / c / LUUTIK.

                          Kui ma saan kinnitust (fakt) et Sedini jutt pole kirbumustagi väärt, siis olen sinuga nõus.
                          Tore.
                          Nüüd teen teatavaks ühe huvitava fakti, mis Eesti pole vist veel kajastmist leidnud. Nimelt muutub põhjalikult U21 EM turniiri süsteem. kuna see on hetkel kõige kuumem foorumi teema, siis võib ka selle siia üles riputada.
                          Uus süsteem on kirjas siin. Vene keelne lugu.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                            Algselt postitas luutik


                            Algselt postitas eestimees


                            Algselt postitas luutik


                            Algselt postitas eestimees


                            Kannik on süüdi ja asi vaska aitab nüüd!
                            Aga milles?
                            milles ta pole??? süüdi on ta selles mida pohlak ütleb

                            kuidas ta riietub varkuad on pikemad kui käevarred et jube, näpud ei paistagi välja ja püksid on 30cm pikemad. kes talle ülikonda ostab, korvapllur?? peale kauba nii kortsus et jube
                            Mulle selline jutt meeldib.
                            saatke padari naine ja see ninja katrin kannikut riietuma.peale kauba kannik on nii äpu et loomulikult ta ei julgeks eesrindel võidelda nagu pohlak.....chill luutik

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                              Algselt postitas luutik


                              [i]Algselt postitas lorenzo[/i


                              luutik, oled vist maailma osavaim kusimuste-vastuste vaanaja, imetlen sind selles suhtes, aga loe mu postitused labi ja leia kasvoi ukski kord kus ma salgan maha laenuandmise oiglase otstarbekuse oiglastel alustel, korra-reglemendi jargi

                              ja kuna sa ei vasta jaadavalt minule, siis kiusan sind edasi pohimotteliste kusimustega. sinu teooria jargi voiks pohlak teha ejl-i kassa tuhjaks ettekaandel et raha on vaja koondise staadioni ettevalmistamiseks? kuigi tegelikult akki kasutab seda raha hoopis flora kui klubi huvanguks?
                              Muidugi võiks pohlak kassa tühjendada, aga ta ei olegi varas, tuleb välja! Ilmselt sina teeksid kassa tühjaks, kui vaid voli on!
                              naita mu postitust kus mainin et ilmselt teeksin kassa tuhjaks! sinu postitusi kui aga lugeda, siis sina ei pilgutaks silmagi kui pohlak seda teeks.

                              et sina siin tahad seda laenudejama lopetada, siis jareldan et nii ka toimus nagu ajakirjanduses kirjas ja m.o.t.t.

                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\'

                                Minu teada toimus asi nii, et volitus laenudeks oli Sirelil ja Pohlakul. Ju siis asi nii toimuski. Rikkumisi, kui oligi, siis ainult formaalseid. Laenud maksti tagasi, kusjuures TVMK polegi veel tagasi maksnud? M.O.T.T.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X