320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No minu arvates tegi EJL praegu alale ses suhtes karuteene, et oleks mänguaega nihutatud, oleks aasta nö. finaalmäng, mida teles ikka lõiguti näidatakse, olnud natuke kaubandusliku välimusega.

    Praegust jäi jalgpallist selline mulje, et seda mängitakse kuskil lasnamäe traataedadega puurides. Ühesõnaga isegi käsipalli finaalid on atraktiivsemad ja teles kenamad kui Eesti meistriliiga lõpplahendus, mis on kuhugi x-kohta saadetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Samas tal on ju selles suhtes õigus, et Levadia oleks võinud nende aastate jooksul juba ise oma kodustaadionil valgustuse olemasolu tagada. Mitte et EJL poleks jälle lollusega hakkama saanud, aga samas praegu jääb ka selline mulje, et kõik teised on süüdi, ainult Levadia omad on ilmsüüta lambukesed, kellele jälle ära tehti. No ei ole päris nii.
      Mehuke see Levadia kodustaadion on? Kalevi staadion mis kuulub riigile või Maarjamäe millel veel mänge pidada ei saa?
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Kadriorgu mõtled vist ikka. See selleks, ajutine valgustus on ka olemas. Ja ise nad on selle endale kodustatkaks valinud ju, ega keegi ei sundinud. Kuid jah, see on siiski väiksemat sorti möödalaskmine võrreldes jalkaliidu järjekordse lollusega. Ja siis räägitakse, et miks meil publikut ei ole. Bööh.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Argem unustagem, et Kadriorgu peab oma koduks ka TVMK, seega võiksid nad koos Levadiaga valgustuse orgunnida.

          Kommentaar


            Algselt postitas boobek Vaata postitust
            Mehuke see Levadia kodustaadion on? Kalevi staadion mis kuulub riigile või Maarjamäe millel veel mänge pidada ei saa?
            ma küll ei tea, et kalevi staadion riigile kuulub...

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Aga, Pohlakule omast põhjendamatult emotsionaalset kõnekasutust kõrvale jättes häirib mind isiklikult antud artikli juures kõige rohkem see, et autori nime alla on märgitud "jalgpallijuht". Jääbki nagu "natuke" arusaamatuks, et kellena ta siis nüüd seekord esineb. Liidu asepresidendina? Konkureeriva klubi juhina? Lihtsalt "isakesena"? Sest mulje kaldub just selle viimase variandi poole, mis paraku on ka neist kõige hullem. Taheti kuidas taheti, välja kukkus igatahes jälle jõle magedalt .
              See "jalgpallijuht" on küll SLÕhtulehe toimetuse enda poolt pandud.
              Y R A

              Kommentaar


                Arvata on, kuid kellena ta ikkagi sõna võtab? Sisulises mõttes siis. Mina igatahes küll aru ei saanud. On see tema kui asepresidendi ametlik seisukoht või niisama ühe antud valdkonnas tegija mehe jauramine? Kõik need on retoorilised küsimused, millele pole vaja vastata, ma arvan. Point on selles, et ega enne ei hakkagi keegi aru saama, kui üks mees ise mõistab, et korraga kahel toolil istuda üritades käid varem või hiljem kolinal põrandale käntsa. Lihtne - ja mõne jaoks ometi nii keeruline.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  ma küll ei tea, et kalevi staadion riigile kuulub...
                  Tegelikult mõtlesin ma Kadrioru staadionit. Ja Kalevi keskstaadion vist tõesti ei kuulu riigile. Aga postituse mõte oli lihtsalt see, et valgustuse paigaldamine ei olene Levadiast vaid sellest organisatsioonist kes staadionit omab.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Tegelikult mõtlesin ma Kadrioru staadionit. Ja Kalevi keskstaadion vist tõesti ei kuulu riigile. Aga postituse mõte oli lihtsalt see, et valgustuse paigaldamine ei olene Levadiast vaid sellest organisatsioonist kes staadionit omab.
                    Algatus(ja raha)peaks ikka tulema Levadia ja TVMK (ka vutiliit võiks raha ja nõuga abiks olla,nende huvides ka,et sellist ämbrit enam ei tuleks) poolt.Kergejõustiku õhtumiitingud toimuvad suvel kui õhtuti valge.Oktoobris,novembris keegi õhtuti kaugust hüppama ei lähe...
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Levadia vastus Pohlakule
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        "Üleeilse vooru ja Levadia mängu osas oleks kriitikat saanud teha ka teise nurga alt. Miks valis Levadia mängupaigaks Punase tänava kunstmuruväljaku, kui see neile meistriks tulemise paigana ei meeldinud? Eesti Jalgpalli Liit andis neile võimaluse väljakut valida ja valiku tegemise hetkel oli vaba ka Sportland Arena "/c/Pohlak

                        Milleks Levadial on vaja otsekonkurendile (FCF omab Sportland Arena) raha anda?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marcello Vaata postitust
                          Algatus(ja raha)peaks ikka tulema Levadia ja TVMK (ka vutiliit võiks raha ja nõuga abiks olla,nende huvides ka,et sellist ämbrit enam ei tuleks) poolt.Kergejõustiku õhtumiitingud toimuvad suvel kui õhtuti valge.Oktoobris,novembris keegi õhtuti kaugust hüppama ei lähe...
                          Etsiis kui ma sõidan firma autoga ja teenin sellega firmale raha siis bensiini pean ma oma palga eest ostma?
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Minu arvates pole ju üldse oluline, et kas on mingid tuled või kellaajad jne jne. Hetkel jääb mulje, et meistriliiga otsustavat mängu läheb vaja ainult Levadiale. EJL-il oleks nagu täiesti poogen, et kas tiitel otsustatakse ilusal staadionil publiku ees või kuskil krdi pärapõrgus. Peaasi vist tegelikult polegi see, et Eesti meister selgus, vaid selles, et ikka saaks noorte jalgpalli ja mai tea mida arendada.

                            EJL ja Meistriliiga võiks ikka lahku ajada.

                            Lisaks võiks olla Pohlakul keegi PR-inimene, kes ei laseks tal vahel totaalseid lapsusi välja ajada.

                            Kommentaar


                              Kadrorgu tahavad endale koduplatsiks kaks suurt klubi kelle huvides on seda ka õhtupimeduses kasutada.Kadriorgu haldavatel inimestel pole mingit huvi hunnik pappi valgustuse alla matta,nemad saavad oma rendiraha ikka kätte kuna enamus hooajast siiski valgel ajal.Ja põhiliselt tegeletakse seal ikka kergeraksuga.
                              Kui need klubid koos vutiliiduga teeksid algatuse ja ettepaneku siis küllap jõutakse ka mingile kokkuleppele kui suur kellegi panus valgustuse paigaldamisel on.Praegu aga tuleb välja,et kumbki klubi pole mitme aasta jooksul lillegi liigutanud!

                              Teine variant on,et linnavalitsus,kellele staadion kuulub,teeks selle investeeringu linna eelarvest.Siin tuleb aga jälle mängu Rootsi Kunni poolt kritiseeritud kossu rahastamine.Jalgpalli jaoks ei jagu lihtsalt!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                                "Üleeilse vooru ja Levadia mängu osas oleks kriitikat saanud teha ka teise nurga alt. Miks valis Levadia mängupaigaks Punase tänava kunstmuruväljaku, kui see neile meistriks tulemise paigana ei meeldinud? Eesti Jalgpalli Liit andis neile võimaluse väljakut valida ja valiku tegemise hetkel oli vaba ka Sportland Arena "/c/Pohlak

                                Milleks Levadial on vaja otsekonkurendile (FCF omab Sportland Arena) raha anda?
                                Kui Levadial ei sobi konkurendile raha anda, siis on loogiline ise midagi valmis ehitada. Paljud vaesemad klubid on suutnud endale normaalsed mängutingimused rajada, asi see siis Levadal oleks. Eriti kui konkurendi juures mängimine peaks olema alandav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X