320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Rüütli kavatseb Pohlaku kohtusse kaevata - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=14279827
    oli ka aeg! levada palkab head advokaadid rüütlile

    Kommentaar


      Saadet ennast saab kuulata siin: http://www.r2.ee/index.php?lang=est&main_id=1185

      Algus on paljutõotav. Tarmak on pehmeke ja Kannik on kaabakas natuuri poolest. Kuulame aga edasi.
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        Algselt postitas Raix Vaata postitust
        Saadet ennast saab kuulata siin: http://www.r2.ee/index.php?lang=est&main_id=1185

        Algus on paljutõotav. Tarmak on pehmeke ja Kannik on kaabakas natuuri poolest. Kuulame aga edasi.
        mulle meeldib kuidas ta asjade üle arutab, hästi huvitav on kuulata, kas või seda pedofiilia asja, mis ta arutas ühiskonna arengus. tema rääkimine on nagu loeks mõnda seiklusraamatut. oleks kõik ülikooli õppejõud tema suguse rääkimisega oleks põnevam loengutes käia

        Kommentaar


          Pohlak mainib seal ka mingi aeg olnud "flora joodikute kampa" keegi nimedest ei tea miskit ?

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Pohlak mainib seal ka mingi aeg olnud "flora joodikute kampa" keegi nimedest ei tea miskit ?
            ikka teame aga pole siin viisakas mainida

            Kommentaar


              Kõik FC LEVADIA “kohtuinitsiatiivid” (mis ma tean) lõpetati määratud etaabil. Näided:

              1) EJL-u Põhikirja võltsimisega seotud asi; selle sajandi algusel
              2) “Helle Hundi Pubi” asi; 2005 aastal
              3) “Sander Post vs. Cepauskas” asi; 2005 aastal

              Kommentaar


                Juba selle intervjuu algust kuulates viskas Pohlaku suur ego nii keema et tuli media player ära kinni vajutada.No mismoodi see ego tal sinna stuudiosse üldse ära mahtus.Hästi oli küsitud et kas inimesed tema ümber on siis valetajad?Tuleb nii välja,kugi Pohlak hakkas oma vaenlaste häid külgi järsku välja tooma,ajuvaba.
                No millal küll see mees ennast natukenegi tagasi tõmbab,tänu temale usun ma on see hooaeg ka rahvuskoondisel üsna nutune olnud,nii ka nooremate võistkondade poolt,samas on arenenud naiste jalgpall,kus tema õnneks teab mis suur niiditõmbaja pole

                Kommentaar


                  Ja jälle läheb lahti üksteise poriga loopimine :
                  Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                  Võib vist suht kindel olla et selle uudise on üles lasknud rippida herr Karv isiklikult ?

                  Kommentaar


                    JUMALA KULDSED SÕNAD!

                    Millal Eesti jalgpall saab järgmise Pohlaku?

                    Seda on suhteliselt võimatu järele teha, teist nii ennastsalgavat ja energilist inimest on raske leida. Nüüd ma ütlen väga tähtsa lause, mis on minu edu võti ja mida ei suuda paljud suurklubide juhid: jalgpalli emotsionaalsus tuleb tõlkida ratsionaalsesse keelde. Ma olen uhke, et seda suutsin, ja seda näitab kas või, kurat võtaks, seesama staadion siin, mis on Eesti oludes muinasjutt!

                    Mis oleks Eesti jalgpall ilma teieta?

                    Ma tean ainult seda, täiesti kindlalt ja ilma häbenemata, et mina ta üles ehitasin. Eesti jalgpall on midagi väga unikaalset: me oleme tulnud 150. kohalt 62. kohale viie-kuue aastaga. Kindlasti tean seda, et kui mind ei oleks, poleks siia tulnud häid välistreenereid, ainsana endistest liiduvabariikidest.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      JUMALA KULDSED SÕNAD!

                      Millal Eesti jalgpall saab järgmise Pohlaku?

                      Seda on suhteliselt võimatu järele teha, teist nii ennastsalgavat ja energilist inimest on raske leida. Nüüd ma ütlen väga tähtsa lause, mis on minu edu võti ja mida ei suuda paljud suurklubide juhid: jalgpalli emotsionaalsus tuleb tõlkida ratsionaalsesse keelde. Ma olen uhke, et seda suutsin, ja seda näitab kas või, kurat võtaks, seesama staadion siin, mis on Eesti oludes muinasjutt!

                      Mis oleks Eesti jalgpall ilma teieta?

                      Ma tean ainult seda, täiesti kindlalt ja ilma häbenemata, et mina ta üles ehitasin. Eesti jalgpall on midagi väga unikaalset: me oleme tulnud 150. kohalt 62. kohale viie-kuue aastaga. Kindlasti tean seda, et kui mind ei oleks, poleks siia tulnud häid välistreenereid, ainsana endistest liiduvabariikidest.
                      No siis kui ta need treenerid juba siia tõi kes Eesti jalgpalli paremaks kruttisid võiks tal mingi respect ka tagantjärgi ikka nende vastu olla,mitte nii et kõik sitt luuaga minema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        Ja jälle läheb lahti üksteise poriga loopimine :
                        Premium Liiga V voorus alistas FC Flora Sportand Arenal tõelises põnevusetenduses JK Narva Transi tulemusega 4:3. 41. minutil avas Mark Anders Lepik peanltipunktilt skoori, kaks minutit hiljem lõi sama mees 2:0. Pausilt tulles jätkasid rohesärgid samas taktis ning 51. minutil sai Maksim Kalimullin kirja oma Premium Liiga esimese värava. Seejärel haarasid initsiatiivi külalised, tulles vähem […]

                        Võib vist suht kindel olla et selle uudise on üles lasknud rippida herr Karv isiklikult ?
                        Eksid ja mõtle parem selle üle, mis roidevigastus lubab korduvalt mängida ja nüüd alles ravi vajab?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Eksid ja mõtle parem selle üle, mis roidevigastus lubab korduvalt mängida ja nüüd alles ravi vajab?
                          Näedsa, luutik võtab jälle sõna.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Näedsa, luutik võtab jälle sõna.
                            Paluks ikka teemast rääkida, mitte teemavälist mulinat puhuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              No siis kui ta need treenerid juba siia tõi kes Eesti jalgpalli paremaks kruttisid võiks tal mingi respect ka tagantjärgi ikka nende vastu olla,mitte nii et kõik sitt luuaga minema
                              Kas tal ei ole siis respecti nende vastu? Huvitav, mida ta siis jahub kogu aeg, et Teitur ja Arno aitasid koondist tohutult areneda?

                              Ja miks kehtib sinu jaoks võrdus "lepingu mitte pikendamine = luuaga minema pühkimine"?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                Kas tal ei ole siis respecti nende vastu? Huvitav, mida ta siis jahub kogu aeg, et Teitur ja Arno aitasid koondist tohutult areneda?

                                Ja miks kehtib sinu jaoks võrdus "lepingu mitte pikendamine = luuaga minema pühkimine"?

                                Siin on võimalikud 2 varianti:
                                1. Kas ta on loll
                                2. Talle makstakse, et ta niimoodi kirjutaks

                                Ilmselt on siinkohal tegu esimese variandiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X