320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Kas tal ei ole siis respecti nende vastu? Huvitav, mida ta siis jahub kogu aeg, et Teitur ja Arno aitasid koondist tohutult areneda?

    Ja miks kehtib sinu jaoks võrdus "lepingu mitte pikendamine = luuaga minema pühkimine"?
    Sa tead ju ise ka mis jutte ta oma lahti lastud treenerite vastu ajab ja iga oma vaenlase kes tema pihta midagi solvavat on öelnud.
    Nüüd aga Vassiljevi juurde.Milleks on vaja Flora kodukal kajastada Eesti koondises toimuvat lahkheli,selle vigastuse tõsisuse võiksid välja uurida koondise arstid mitte mingi tarkpea oma oletustega Flora kodukal oleval artiklil.Las Levadia ja Flora ajavad oma tülid ikka koondisest väljaspool korda.Algas ju asi sellest Pohlaku artiklist millele ka Rüütli võlgu ei jäänud ja ju siis oli nüüd Pohlakul vaja järgmised söed tulle visata,kuigi ma olen kindel et ka Levadia pole süüst puhas,kasvõi selle vigastuse näitlemise pärast.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Siin on võimalikud 2 varianti:
      1. Kas ta on loll
      2. Talle makstakse, et ta niimoodi kirjutaks

      Ilmselt on siinkohal tegu esimese variandiga.
      Ma pakuks 3. varianti,et sina oled Pohlaku kent ja ta maksab sulle et sa sõna võtaksid
      Ja mis kuradi pärast pean ma kohe loll olema kui ma oma arvamust valdan?Siis oled sina ka ju loll

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        Ma pakuks 3. varianti,et sina oled Pohlaku kent ja ta maksab sulle et sa sõna võtaksid
        Ja mis kuradi pärast pean ma kohe loll olema kui ma oma arvamust valdan?Siis oled sina ka ju loll
        Selle eest, et ma siin sõna võtaksin, ei maksa mulle küll keegi ja ka palunud ega nõudnud mu siinset esinemist pole keegi.
        Kas sulle endale ei tundu imelik, et mees mängis Floraga mängus saadud vigastusega 3 täispikka mängu ja alles nüüd vajab ravi? Või makstakse sulle selle eest, et mitte mõelda? Roidevigastused peaksid selle ajaga juba ära paranema iseenesest. Kui edasi mängid, siis ilmselt muidugi ei parane.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Selle eest, et ma siin sõna võtaksin, ei maksa mulle küll keegi ja ka palunud ega nõudnud mu siinset esinemist pole keegi.
          Kas sulle endale ei tundu imelik, et mees mängis Floraga mängus saadud vigastusega 3 täispikka mängu ja alles nüüd vajab ravi? Või makstakse sulle selle eest, et mitte mõelda? Roidevigastused peaksid selle ajaga juba ära paranema iseenesest. Kui edasi mängid, siis ilmselt muidugi ei parane.
          Ma vist mainisin üleeelmises postituses et kindlasti teeb ka Levadia siin mingit näitemängu ja ma saan aru,kuid see on siiski sama lapsik käitumine kui ka Karviku kirjutatud artiklid Levadia pihta.
          Aitab,ma ei viitsi mingi sõimlemise läbi siin küll oma feimi tõsta,panin kirja lihtsalt enda arvamuse ja kõik !

          Kommentaar


            urmar ehk lüütik, neid Flora lugusid kirjutad ju sina? Eksole.

            P.S. Miks sa nime vahetasid?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              see naitab kui haige on meil jalgpallisusteem. liidu asepresident ja uhtlasi peaotsustaja on liiga uhe klubi omanik. nuud soimeldakse klubi kodulehtedel. huvtav, miks selline inf pandi ules Flora kodukale? miks ei ole selline suudistus EJL-i kodulehel, sest ju EJL-i peaks huvitama kes koondise eest mangivad ja kes mis pohjusel puuduvad. miks peaks Florat kottima mis pohjusel keegi teisest klubist puudub koondisemangust? moelge kui naiteks samasuguse suudistusega esineks naiteks Chelsea mone ManU mangija suhtes vms looge ukskord lahku need asjad EJL-s, kaua voib seda jama vaadata!
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                JUMALA KULDSED SÕNAD!

                Mis oleks Eesti jalgpall ilma teieta?

                Ma tean ainult seda, täiesti kindlalt ja ilma häbenemata, et mina ta üles ehitasin. Eesti jalgpall on midagi väga unikaalset: me oleme tulnud 150. kohalt 62. kohale viie-kuue aastaga. Kindlasti tean seda, et kui mind ei oleks, poleks siia tulnud häid välistreenereid, ainsana endistest liiduvabariikidest.
                poleks pohlakut old oleks keegi teine tuld....alati kellegi koha täidab keegi teine inimene...loogiline areng ühiskonnnas ma vaidleks vastu tegelt ehitasid eesti jalka ülesse ubakivi/piir & CO (mõtsniku, kõmper, henperi põlvkond)...nad võitlesid et eestis saaks jalkat mängida korralikult ja proffi tasemel - KSKM/Tln Sport. poleks seda alust old oleks pohlakul kellad olnud. teatavasti pohlak ei tunnista eetsi jalgpalli mis oli ennem 1991. paratamatu fakt on see

                Kommentaar


                  TASA, JUMAL RÄÄGIB!!!!



                  Pohlak aastal 2001 Viktor Levadale:

                  Pohlak: Jajah, aga teie klubi on rahvusvahelise perspektiivita. Meie klubide meeste vahe on juba puhtfüüsilisel tasandil üüratu. See, et üks teie meestest valis Spartaki asemel Levadia, näitab, et tal pole ambitsioone. Ja oleks ta näiteks Soome läinud, oleks ta juba surnud olnud.

                  Sergei Rantikovist:

                  Ratnikov on avantürist. Sellise stiiliga ei tee Euroopa meeskondade vastu mitte midagi. Isegi Kuressaare klubi oskab Ratnikovi meeste nõrku kohti ära kasutada. Kuule, ma olen ju ise nende meeste peale, kes nüüd sinu juures mängivad, kah palju mõttetult kulutanud.

                  ja veel:

                  Võibolla oleks suurvõite rohkem näha, kuid Eesti meistermeeskonna FC Levadia tase tirib Pohlaku väitel Eesti jalgpalli oma arengult viis aastat tagasi. «Kelle viga see on, et [Levadia omanik] Viktor Levada ostis halbade nõuandjate nõu kuulates just need mehed, kes on Eesti jalgpalli kõige põhjaläinumad?» küsib Pohlak kurjustades. «Mina ju maksin nende eest uskumatult suuri summasid ja sain teada, mis mehed nad tegelikult on. Need põhjakäinud tüübid lasidki Eesti koondise põhja.»

                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    see naitab kui haige on meil jalgpallisusteem. liidu asepresident ja uhtlasi peaotsustaja on liiga uhe klubi omanik. nuud soimeldakse klubi kodulehtedel. huvtav, miks selline inf pandi ules Flora kodukale? miks ei ole selline suudistus EJL-i kodulehel, sest ju EJL-i peaks huvitama kes koondise eest mangivad ja kes mis pohjusel puuduvad. miks peaks Florat kottima mis pohjusel keegi teisest klubist puudub koondisemangust? moelge kui naiteks samasuguse suudistusega esineks naiteks Chelsea mone ManU mangija suhtes vms looge ukskord lahku need asjad EJL-s, kaua voib seda jama vaadata!
                    Täpselt seda ma öelda üritasingi.100% nõus !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                      TASA, JUMAL RÄÄGIB!!!!



                      Pohlak aastal 2001 Viktor Levadale:

                      Pohlak: Jajah, aga teie klubi on rahvusvahelise perspektiivita. Meie klubide meeste vahe on juba puhtfüüsilisel tasandil üüratu. See, et üks teie meestest valis Spartaki asemel Levadia, näitab, et tal pole ambitsioone. Ja oleks ta näiteks Soome läinud, oleks ta juba surnud olnud.

                      Sergei Rantikovist:

                      Ratnikov on avantürist. Sellise stiiliga ei tee Euroopa meeskondade vastu mitte midagi. Isegi Kuressaare klubi oskab Ratnikovi meeste nõrku kohti ära kasutada. Kuule, ma olen ju ise nende meeste peale, kes nüüd sinu juures mängivad, kah palju mõttetult kulutanud.

                      ja veel:

                      Võibolla oleks suurvõite rohkem näha, kuid Eesti meistermeeskonna FC Levadia tase tirib Pohlaku väitel Eesti jalgpalli oma arengult viis aastat tagasi. «Kelle viga see on, et [Levadia omanik] Viktor Levada ostis halbade nõuandjate nõu kuulates just need mehed, kes on Eesti jalgpalli kõige põhjaläinumad?» küsib Pohlak kurjustades. «Mina ju maksin nende eest uskumatult suuri summasid ja sain teada, mis mehed nad tegelikult on. Need põhjakäinud tüübid lasidki Eesti koondise põhja.»

                      Kust need klauslid pärit?

                      Kommentaar


                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          endine koondise mängija urmas kaljend ütleb pohlaku kohta et ta on eesti jalgpalli hauakaevaja. eesti sai küll 90ndatel iseseisvaks aga meie jalgpallis kestab nagu NSV riigisüsteem edasi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Eksid ja mõtle parem selle üle, mis roidevigastus lubab korduvalt mängida ja nüüd alles ravi vajab?
                            Sa mitte kunagi jalgpalli mängunud ning sul pole teada et pallirid SAGELI mängivad valuvaigisti kasutades või üle valu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                              Sa mitte kunagi jalgpalli mängunud ning sul pole teada et pallirid SAGELI mängivad valuvaigisti kasutades või üle valu.
                              miks ta siis üle valu platsil ei ole?siin ikka teine seos ja muud huvid mängus,kas sa nii ei arva?
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Raivo19

                                Sa ütle veel et tuleb üle valu trennides osaleda : )

                                Kommentaar

                                Working...
                                X