320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aivar Pohlak - kasulik või kahjulik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PM jalgpallilisas ilmus Aivarilt kena arvamus Klubide hooajast. Martin võiks siia üles panna, tal ju PMis tuttavad tööl.

    Muidu igasugust paska paneb, aga asjalikke teateid ei pane

    Kommentaar


      Pohlak oli oma mängija karjääri ajal suur kobiseja kohtunikega. Tase polnud endal minu andmete järgi ollagi. Florat ta võib edukalt juhtida aga EESTI JALGPALLI mitte.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
        Raivo19

        Sa ütle veel et tuleb üle valu trennides osaleda : )
        sa ei saa päris hästi aru vist,mis sa kõneled?sina rääkisid valuvaigistitest,mina osatasin su kallal...ehk seleta mulle ära,mis eelistuse järgi vassiljev valib,millal valuvaigisteid sööb,kas levadia mängu ajal tarvitab ja koondise mängu ajal mitte?
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          PM jalgpallilisas ilmus Aivarilt kena arvamus Klubide hooajast. Martin võiks siia üles panna, tal ju PMis tuttavad tööl.

          Muidu igasugust paska paneb, aga asjalikke teateid ei pane
          ära pahaks pane,inimesel muud huvid ka,ju siis tähtsamad,kuigi õige su arvamus

          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
            ära pahaks pane,inimesel muud huvid ka,ju siis tähtsamad,kuigi õige su arvamus

            http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=4931
            Nojah, las igaüks tegeleb oma lemmiktegevusega. Alati ei saa ju jalgpallile mõelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Pohlak oli oma mängija karjääri ajal suur kobiseja kohtunikega. Tase polnud endal minu andmete järgi ollagi. Florat ta võib edukalt juhtida aga EESTI JALGPALLI mitte.
              Su andmed pole päris täpsed. Ühel aastal kobistas Pohlak esiliigas 29 väravat ära, justkui Andrejev mullugi. Pohlakul oli küll kasutada 28 mängu, Andrejevi 36 vastu. Muidugi oli ta tollal juba vana, Nikita vastu ta siiski ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                PM jalgpallilisas ilmus Aivarilt kena arvamus Klubide hooajast. Martin võiks siia üles panna, tal ju PMis tuttavad tööl.
                Muidu igasugust paska paneb, aga asjalikke teateid ei pane
                Aga palun, kulla lüütik. Alati rõõm aidata. Poleks isegi su rumalat ila vaja, sest palvetele tulen tavaliselt alati vastu.

                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  sa ei saa päris hästi aru vist,mis sa kõneled?sina rääkisid valuvaigistitest,mina osatasin su kallal...ehk seleta mulle ära,mis eelistuse järgi vassiljev valib,millal valuvaigisteid sööb,kas levadia mängu ajal tarvitab ja koondise mängu ajal mitte?
                  Ma ei rääginud konkreetselt Vassiljevist. Asi on teises-pallur võib (kui ta vilistab oma tervisele) üle valu ametnikutes mängudes osaleda aga mängima (ja osalema trennides) üle valu sõprusmängudes... Jama.

                  Üks asi kui Sul on hematoom jalal aga Sa paned soni pähe ning käid kooli, teine asi-kui palluril on hematoom jalal ning temal tuleb mängida TASEMEL.

                  Kommentaar


                    “Valeri Bondarenko areng meeskonna juhina on saanud tajutava toetuse Jelle Goes´i poolt ülesehitatud treenerite koolitussüsteemi poolt. Tõsi, seda tendentsi on näha teistegi treenerite juures, kes koolituse läbinud, eriti aga nende meeste puhul, kes viimase aasta rassinud profitreenerilitsentsi saamise nimel igakuiselt” / c/Pohlak

                    Koolituse ajal, treenerid ei saanud vastuse põhi (ma arvan nii) küsimusele -kuidas esimese ning madalate liigade treeneritel tuleb treenida oma meeskondi november-mai perioodil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                      Ma ei rääginud konkreetselt Vassiljevist. Asi on teises-pallur võib (kui ta vilistab oma tervisele) üle valu ametnikutes mängudes osaleda aga mängima (ja osalema trennides) üle valu sõprusmängudes... Jama.

                      Üks asi kui Sul on hematoom jalal aga Sa paned soni pähe ning käid kooli, teine asi-kui palluril on hematoom jalal ning temal tuleb mängida TASEMEL.
                      Hea inimene,jutt käis konkreetselt Vassiljevist.Ning kumba tähtsamaks pidada-kas koondisemängu või tiitel taskus Tammeka vastu?Selge peaks olema,et ta oli mõlema mängu eel juba vigastatud.
                      Igati õigustatud tähelepanek Flora lehel.Võtku vaevaks keegi tagamaid selgitada,vastasel juhul jääb asjale paha maitse juurde.
                      P.S. Koolis ma ei käi ja soni ei kanna,hematoom jalal on hoopis teistsugune vigastus kui Vassiljevil ning jalgpalli olen mänginud umbes 10 aastat,saades seejuures mõnikord ka erinevaid valusid ja vigastusi.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Hea inimene,jutt käis konkreetselt Vassiljevist.Ning kumba tähtsamaks pidada-kas koondisemängu või tiitel taskus Tammeka vastu?Selge peaks olema,et ta oli mõlema mängu eel juba vigastatud.
                        Igati õigustatud tähelepanek Flora lehel.Võtku vaevaks keegi tagamaid selgitada,vastasel juhul jääb asjale paha maitse juurde.
                        P.S. Koolis ma ei käi ja soni ei kanna,hematoom jalal on hoopis teistsugune vigastus kui Vassiljevil ning jalgpalli olen mänginud umbes 10 aastat,saades seejuures mõnikord ka erinevaid valusid ja vigastusi.
                        Sellele on tegelikult täitsa lihtne vastus. Nagu üks jalgpallitreener mulle ütles - arvatavasti ei teinud Levadia arstid oma tööd korralikult ja kuulasid Vassiljevi juttu, et "pole häda midagi". Sellise jutu põhjus võib olla aga tema palgatingimustes - iga võidu eest preemia jne... (samas ka tema enda teadmatus). Ja näiteks äkki ta sai viimase mängu ajal uue vopsu või said arstid lõpuks probleemile jälile, polegi nii oluline.

                        Lisaks on tänapäeva loogika see, et mängija esimene kohtustus on oma klubi ja teine riigi ees - olgu ta siis Vassiljev või Harry Kewell või hoopis keegi teine. Kuid ju polegi see nii oluline ja põhjust tasub pigem otsida esimesest lõigust.

                        Mingit õudsat vandenõuteooriat kerida...no milleks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Ja näiteks äkki ta sai viimase mängu ajal uue vopsu või said arstid lõpuks probleemile jälile

                          Lisaks on tänapäeva loogika see, et mängija esimene kohtustus on oma klubi ja teine riigi ees
                          Norm.seletus.Pidasin ka ise neid asju tõenäoliseks,kuid esmatähtis on asjad alati lahti rääkida,et ei tekiks ähmaseid eri arusaamu.Et Flora koduleheküljel sihuke jutt,võib järeldada,et info on kuskile toppama jäänud.Ka koondise arstid pole midagi öelnud.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            .Et Flora koduleheküljel sihuke jutt,võib järeldada,et info on kuskile toppama jäänud.Ka koondise arstid pole midagi öelnud.
                            Flora kodukale kirjutab neid toredaid lugusid ju just urmar ehk vana nimega lyytik, oh, miks ta küll nime vahetas. Ehk mulle pakuks palju enam huvi, et kas ta tegi selle jutukese päris oma mõistusega või anti selleks käsk. Ja kui käsk, siis kes ja miks selle andis. Kuid seda ei saa me iialgi teada. Loo põhjus on niigi selge - Levadia mängija ja klubi halvustamine.

                            Muidugi eraldi teema on koondise arsti hinnang - kui tema arvates oli Vassiljev (ja teised kaks Levadia meest) vigastatud, ei peaks ühelgi konnal midagi krooksuda olema. Kuid loomulikult on ju alati võimalus, et Vass (ja teised) oli terve kui purikas, kuid tüli ja labasuste - mida on viimasel ajal niigi palju olnud ja EJL on seda kõike täiega ignoreerinud - vältimiseks otsustati ta ühest mängust lihtsalt kõrvale jätta.

                            Kuid pigem usun siinkohal siiski lihtsaid lahendusi.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              ohhoo, minu musike jälle välja ilmunud. Oleks võinud siis oma maskeeringut paremini varjata ja näiteks vigadega kirjutama hakata.
                              Teravat sulge lüütikule ja tule ikka oma nimega tagasi sõber!!

                              Kommentaar


                                Ei tea küll, miks martin nii arvab, aga mina olen ikka urmar ja need kõmulised lood on ikka minu välja mõeldud ja tuletatud loogikavastastest faktidest. Keegi käskinud ei ole, nii kahju kui martinil sellest ka ei oleks. Kahjuks ajakirjanikud tavaliselt selliseid küsitavusi ei märka või siis ei lubata neil seda märgata. On ajakirjanikke, kes väidavad, et nad peavad nii kirjutama, nagu kirjutavad? Mõni jälle ei suuda on viha teatud inimeste vastu endas maha suruda ja kirjutavad seepärast nii, kuda kirjutavad.(oletused)
                                Mis levadialoosse puutub, siis oli info nende kodukal nii vastuoluline, et lausa kiskus kirjutama. Ja üldse, mis selles halba oli? Ei maksa ka Levadia omadel sellest puudutatuna end tunda ja vaevalt nad ongi.
                                Üldiselt ei taha ma foorumistes eriti osaleda, aga nähes ja lugedes seda jura siin, otsustasin ka kaasa lüüa. Muidu lihtsalt liiga palju lolle arvamusi siin.
                                Muide jalkafännid, kas seda diskussi, mis delfis puhkes peale floralehe artiklit Aaviksoo küsitavatest vastustest ka lugema juhtusite? Mul jäi küll tunne, et ei trehvanud? Külastage floralehte ikka mitu korda päevas, äkki leiate huvitavat lugemist?
                                PS: üldiselt on mul hetkel isiklikel põhjustel raske aeg ja ma ei tahaks eriti siin osaleda. Nii, et ärge minge liiga isiklikuks. Ma ei valeta seekord. Ausalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X