320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    Juhul, kui Jelle saab samas printsiibil (targade, hea tehnikaga, mittemehaaniliste mangijate baasil) koondise koostama, me saame NAUTIMA meie koondise mangu. Kui Jelle Pohlaku and Co. sunnil jatkab kooseisu loo-jookse mangijatest moodustama, saame me loo-jookse jalgpall: uks-kaks sootu-kaotus, uks-kaks sootu-kaotus ... nagu Eesti koondis naitas 15 aastat jooksul enne eile mangu (välja arvatud moodanud aasta kena mang vastu Lati Riias).

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      Algselt postitas Bobik

      Ma olins eal lätlaste tribüüni lähedal ja Neemelo kukkumisele küll pennut ei oleks pidanud järgnema. Mängis lõpus juba pennu peale asja. Mannetu. Piiroja MoM igatahes (Y)
      6ige, ei saa nagu korvpallurid igal hetkel kohtunikku suudistada, Neemelol lihtsalt ei j2tku kiirust,
      kahjuks ei oska ta ka jalaga m2ngida ja 90min vormis ta pole, kui vahetus oleks teistpidi (Neemelo/Viikmae), siis l2heks ju m2ng kehvemaks,
      aga oma rolli, vahetusest sissetulles \'sheringhami teha\', t2idab ta ilusti, v6ites enamiku peapalle, mis v2hegi tema poole suunduvad

      p6neva 2.poolaja algul ei suutnud ka Terja kahjuks realiseerida, aga oli t6esti parem kui eelmine kord, sest vasakul ei pea ta m2ngima kokku Enariga, kes ei suuda rynnakut toetada


      Algselt postitas jansa
      .. noh poisid ja plikad...meest sõnast härga ... eks siis varsti tuleb siia üks pildireportaazh tatoosalongist
      Ahjaa...mulle meeldis eile väga ka Liivo mäng...
      Olime kõik eile ajaloo juures
      tasus 65a elada nagu oeldakse sellised kaubanduslikud tehingud tavaliselt h2sti ei l6pe, jumalale meeldib keerata, kui sa oleks lubanud tattood kaotuse puhul Portugalile v. Venemaale, v6inuks kogemata v6it varem tulla
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        mart44,


        Olen sinuga taiesti nous eile Leetma mangu hinnanguga. Liivo oli eile tore !!! Ei tule meelde, et kedagi Eesti koondises vordse voitleja vastu ametnikus mangus mangis tipp tasemel. Saatke eile mangu video-kassetti tipp klubi ja Leetma saab pakkumist et ta teenib.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          Algselt postitas Stas


          mart44,


          Olen sinuga taiesti nous eile Leetma mangu hinnanguga. Liivo oli eile tore !!! Ei tule meelde, et kedagi Eesti koondises vordse voitleja vastu ametnikus mangus mangis tipp tasemel. Saatke eile mangu video-kassetti tipp klubi ja Leetma saab pakkumist et ta teenib.
          no tore et sa nõus.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            mart44,

            Miks ?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Hmm, ennast ka 8les aetud!
              Njah, esiteks tuleb originaalselt t6deda, et oli t6esti viimase peal p2ev. Alates Senni korraldatud tammis6idust kuni eduka p2evanaelani.

              M2ng oli selline, mida ma ei oleks osanud uneski n2ha. Viimati, kui Eesti ligil2hedast m2ngu n2itas oli aasta 2004 ja oktoober, kui pidime leppima 1 punktiga l6unanaabrite vastu.
              Palju kiruti kohtunikke, kuid minu arvates ei olnud vilepartii kindlasti alla keskmise. Kohati kohtunik eksis meie kahjuks, kuid kohati ka kindlasti meie kasuks. See Neemelo pendlah6ngulise olukorra kohta 8tles herr Kannik, et tema vaatas asja 8le videost ja et pigem ei olnud pennut. Kui kohtuniku t88d laita, siis mulle tundus imelik, kuidas ta j2rjekindlalt Neemelo vastu vilistas (v.a. pennal)
              L2ti meeskonna tegelikku taset n2itas t6siasi, et kahest olukorrast, mis neil selle sita m2nguga tekkis (kotenko jalgadega t6rje 1. poolajal+ 2:1 olukord), suutsid nad 8he 2ra realiseerida. Kui Eesti oleks oma v6imalusi 50%selt realiseerinud, oleks skoor v6inud j22da 4:1
              Suur vigastustelaine, mis eriti keskv2lja r2sis, ei j2tnud endast mingit j2lge. Duo Leetma-Dmitrijev said v2ga h2sti hakkama.
              Samuti t88tasid 22red v2ga h2sti(eriti j2i silma Smirnov, kes jagas 8limalt tarku ja t2pseid s88te) ja kaitse oli kindel ning ei teinud 2htegi suurt viga.

              Kui tuleks valida m2ngu parim, siis j22ksin mina k8ll h2tta. Valik tuleks ilmselt teha nende meeste vahelt: Leetma, Dmitrijev, Piiroja, Smirnov
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                Algselt postitas Stas


                mart44,

                Miks ?
                niisama

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  Ärkasin Tartus ilge pohmelliga. Mis juhtus?
                  League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                    neemelo aka jan koller. vennalt ikka arske palli kätte saada, suur jurakas teine hoiab palli ja võitleb seda vajagi ette

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      Algselt postitas oku
                      Ärkasin Tartus ilge pohmelliga. Mis juhtus?
                      Ma ei tea, kes sa oled ja kus sa öösel käisid ja miks sa ei mäleta, aga Püssirohu keldris sind ei olnud ja Kasepere Juks ka ei tea ja Tohlaku Aivar ammugi mitte ja selle peale mõeldes hakkab mul natuke kurb.

                      Aga eile võitis Eesti Lätit kaks-üks ja veel hommikul kuue paiku karjus seda keegi jalgpallifänn üle Karlova ja Kasepere Juks ütles seepeale, et Eesti surus Läti läbi muru ja Tohlaku Aivaril oli murust hirmus kole kahju.

                      its sammetaim!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        Keegi mängu mõnda serverisse pole veel uppinud?Kui ei siis võiks seda teha

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          Algselt postitas kaupo

                          Ma ei tea, kes sa oled ja kus sa öösel käisid ja miks sa ei mäleta, aga Püssirohu keldris sind ei olnud ja Kasepere Juks ka ei tea ja Tohlaku Aivar ammugi mitte ja selle peale mõeldes hakkab mul natuke kurb.

                          Aga eile võitis Eesti Lätit kaks-üks ja veel hommikul kuue paiku karjus seda keegi jalgpallifänn üle Karlova ja Kasepere Juks ütles seepeale, et Eesti surus Läti läbi muru ja Tohlaku Aivaril oli murust hirmus kole kahju.
                          Ei olnud mina, siis ma olin juba daamidega põhus hullamas. Iva on selles, et mul ei olnud vähimatki põhjust Tartusse minna (eriti pidades silmas Raixi sünnipäeva) ja kuidas ma siia sain, on ka veel uurimisel.

                          Aga mängust.

                          Ainult positiivsed mälestused. Ootamatult head olid Smirnov, Dmitrijev (Sorry, kui nimi valesti, olen veel suht jääknähuline), Leetma ja Terehhov. Ehk siis kogu keskväli. Keskvälja põrumist kartis vist kogu eestimaa. Mis puutub Viikmäesse, siis mängis ta ju oma tavalisel tasemel - suht sitasti. Neemelo sissetulek muutis mängupilti positiivselt juba teist mängu järjest. Ja juba teist mängu järjest tegi ta ka täiesti arusaamatuid eksimusi.

                          Kohtunik vilistas tõesti kogu aeg Neemelo vastu. Kuna videost kordust näinud ei ole, siis penaltiolukorda eriti ei kommenteeriks. Tundus nagu viga.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            Algselt postitas eestimees


                            neemelo aka jan koller. vennalt ikka arske palli kätte saada, suur jurakas teine hoiab palli ja võitleb seda vajagi ette
                            minu arvates seob kollerit ja neemelot vaid kasv, koller on palju tehnilisem. ...aga neemelo veel kyllaldki noor, ehk kunagi jõuab veel kolleri tasemele.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              uh, lähen varsti sauna ja siis saan silmad õndsalt kinni panna ja kogu eilset päeva meenutada...lätlasi oli mitmesuguseid. Naljakas oli see tüüp, kes fännisektoris üks passis, sattusin \"juhuslikult\" ta kõrvale ning koos poistega me ta sealt minema puksisme. Ma arvan et ta oli ikka lätlane
                              õhtul pärast oli neid tüüpe ikka igasuguseid, enamus siiski normaalsed.
                              Mängust ka, minu jaoks oli kõige üllatavamaks hoolimata mitmete põhimeeste vigastustest meie kindel mäng, ei tekkinud kordagi momenti, kus oleks tulnud tunda kaotust. Võitlesime ja võitsime selle mis eile meile õigusega kuulus. Dimitrjev oli fantast, nii nii meie keskväli on nüüd ju täitsa nitševoo
                              Pärast mängu oli mõnus ka mängijaid bussile saata, sai ka Kaljuveeri kallal lõbusalt ilgutud, loodetavasti ta ei solvunud.
                              ütleme nii, et mõnus on olla lihtsalt täna, hoolimata igast pasast tundest, mida eile alkopruukimine endaga kaasa on toonud, ja eile ka ilma ühegi suitsuta!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                                Algselt postitas dreyd

                                Pärast mängu oli mõnus ka mängijaid bussile saata, sai ka Kaljuveeri kallal lõbusalt ilgutud, loodetavasti ta ei solvunud.
                                mis te siis tegite?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X