320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      Algselt postitas www


      Algselt postitas ats-wiking


      savisaar oli jah, aga ma märkasin liiga hilja ja teised ei märkand üldse ja siis ei saandki teda välja vilistada
      aga mäng oli väga tore, olex veel toredam olnd kui viikmäed poleks olnd, temast oli väga vähe kasu.. aind üks kena liigutus oli, siis kui ta väravavahi eest peaga palli ära lõi, aga sellest ei tulnd kah midagi nagunii. Keskväli oli hea.. tea kas reimi meil nüüd üldse enam vaja ongi? rähni võibolla, kui on vaja lõhkuvat meest-- kuigi dimitrev(või kuidasiganes seda kirjutataxe) sai lõhkumisega väga hästi hakkama- väga tark mäng tema poolt. Opi oli tasemel ja keskkaitse oli kah tasemel, piiroja oli super, aga mängib fännide närvidel, vahel tõesti liiiiiga kompromissitu- tõesti kartsin juba et jälle vigastus. Stepa täitis väga hästi oma ülesande nii kaitses kui kaptenina. Artur tegi mis vaja, suutis ära hoida 1:1 seisu esimesel poolajal. Aga jah.. neemelo möödalöögid on vist ikkagi närvipingest.. ja see kus pennat nõuti- seal olex ta pidand opile söötma juba ammu enne viga- opi avanes väga hästi.rohkem mänguaega neemelole, siis tulevad ka väravad ja kaob pinge. Ja kusjuures.. tõesti.. kui viikmäe kaitses muhvigi ei teind siis võiks ka kingi, kes kaitsta ei oskavat, koondisse võtta, sest neemelo ei olevat 90min mees.
      aga meeleolu on hea, eesti koondist ära ei küüditatud (nagu peale 65 aasta tagust mängu), slovakid saavad kodus nutta veel- a vast nad nii kurvad kah ei ole pärast kaotust, et oma viha meie fännide peale välja valada.
      Järgmisel aastal näeme, kallid kaasvõitlejad
      Ainult võit!!!!!!
      Savisaar sai ilusti välja vilistatud ja kogu fännitribüün karjus Savisaar on pede. Tegelt ma ei tea, kas kogu fännitribüün, ma olin keskel, seal oli kisa küll kõva, nii et tundus nagu oleks terve tribüün karjunud.
      Kahju, et minu kõrvu see ei kostund ...olin ka suhteliselt keskel. Enivei, kõik oli SUPER ....as we already know
      Money talks BS walks..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        Algselt postitas Lipp-ee


        Lõpuks sain siis enda pildid ka ülesse http://www.pilt.ee/view/559189/. Mul on ka kolm videot trammi sõidust, need on suht halva kvaliteediga mingid 30-ne sekundilised aga kui keegi neid tahab siis andku teada.
        Päris hääd pildid...mõnus meenutada
        Btw...sry selle purgi pärast, mida veic rammisin
        Money talks BS walks..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          Kust mängu pilte oleks võimalik näha?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            Mina loodan, et noored- 7-10 aastased noored fännid väga ei hirmunud, kui peale teist väravat Lätile paljast tagumikku näitasin... Emmed ja issid olid küll šokeeritud- aga kui tuled perega fännisektorisse, pead ka sellisteks asjadeks valmis olema...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Algselt postitas Evu


              Siin on minutehtud pildid rongkäigust ja fännitribüünist. Kui keegi leiab ennast piltidelt öelge ka! :P
              Hea pilt minust, kus ma nagu jorr ülesse vahin

              Kommentaar


                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                Algselt postitas symbio


                Kust mängu pilte oleks võimalik näha?
                pilt.ee-s on neid albumeid päris palju juba
                pane otsingusse Eesti-Läti

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  Mõned pildid siis minult kah.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'



                    suurepärane ugla

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      Algselt postitas users

                      suurepärane ugla
                      Aasta spordifoto?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        kas kellegil oleks vöimalus see mäng netti ka yles panna????????
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          Algselt postitas mcnamara


                          Algselt postitas Edson
                          Enar Jääger - 8 Korralik mäng, vana rahu ise, arvestades veel mehe noorust.
                          Ei viitsiks üldse kogu seda janti siin kommenteerida, aga nii palju siiski ütleks, et Jääger tegi esimesel poolajal paar väga jämedat kaitseprohmakat. Selles mõttes pisut kõrge hinne.

                          Ja Viikmäe sõimajatele tahaksin öelda, et ainsa ettenihutatud ründaja positsioon on alati väga raske ja seal mängiv mees saab harva kiita. Neemelo sai kindlasti paremini Läti keskkaitse vastu hakkama, kuid ilmselgelt pole ta valmis seda rolli 90 minutit täitma. Mina Viikmäed tahtmatuses ei süüdistaks, vähestes tehnilistes oskustes küll. Aga see pole mingi uudis.

                          Aga õhkkonna poolest oli laupäev pärast ammust Shotimaa-lahingut Kadriorus parim, mida olen kogenud. Algusest lõpuni olid ikka närvid viimseni pingul. Olime tublid kõik.
                          Vaatsin eile veel teist korda mängu üle. Huvitav millised olukorrad sa lugesid Jäägeri jämedateks prohmakateks? Anna minutid teada, siis vaatan üle. Igaljuhul oli esimene poolaeg parem äär (Jääger, Smirnov) vägagi korralik ja sealt kaudu tuli minu arust rohkem õnnestunud rünnakuid.

                          Ja mida rohkem mängu vaadata, seda selgemaks saab, et võidu tõi kompromissitu võitlus ja meeste enesekindel tegutsemine. Leetma ja Dimitrjev tegid keskel ikka väga hea mängu. Ei näe põhjust seda paari järgmiseks mänguks välja vahetada, võitjakoosseisu ju traditsiooniliselt ei vahetata (hm, Viikmäe küll aga ehk on tal järgmine kord parem päev).
                          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                          http://www.jkpiraaja.ee/

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            olles mängu videos üle vaadanud siis polnud sel Viikmäel viga midagi...ainuke viga et läti kaitse sai ta kenasti kinni nagu eesti kaitse verpakovskise....tegi viikmäe tööd ja andis kenasid sööte jne.kui vaadata siis tegid kõik vigu nii et viikmäe polnud väga hea kuid väga ansamblist välja ei langenud...nagu öeldakse arenemis ruumi on
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              Legend räägib pildist, kus Smirnov pärast väravat JL vappi suudleb. Kas keegi puistaks konkreetse lingi, mul ei õnnestu endal seda kuidagi leida.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                                vaata www.sportnet.ee pilte - täpsemalt on raske aidata.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X