320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    Lõpuks sain siis enda pildid ka ülesse http://www.pilt.ee/view/559189/. Mul on ka kolm videot trammi sõidust, need on suht halva kvaliteediga mingid 30-ne sekundilised aga kui keegi neid tahab siis andku teada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      Jap, ta elabki taevas. Sa ei teadnud seda?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        Algselt postitas Martin

        Terehhov - ei meeldinud. Ei suuda väravale pihta saada. Ei ole kiirust ja kardab vastaseid. Söödud vedasid ka nagu alt. Võibolla eksin, kuid paneks nõrgima hinde.
        Ülejäänuga põhimõtteliselt nõus, aga see Terehhovi kohta on ikka irooniga öeldud???
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          Algselt postitas vello99


          Algselt postitas Martin

          Terehhov - ei meeldinud. Ei suuda väravale pihta saada. Ei ole kiirust ja kardab vastaseid. Söödud vedasid ka nagu alt. Võibolla eksin, kuid paneks nõrgima hinde.
          Ülejäänuga põhimõtteliselt nõus, aga see Terehhovi kohta on ikka irooniga öeldud???
          Eriti muidugi see,et Terjal kiirust ei ole...
          Ma olen kõik need aastad järelikult valet meest Terjaks pidanud:P
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            Algselt postitas EgoTrip
            savisaar siis üldse oli ka või?
            oli, ka mina panin teda alles siis tähele, kui ta platsilt juba lahkumas oli. kusjuures täna nägin tv3-s juba ka põhjust miks ta kohal käis - mingi järjekordne keskerakonna valimiseelne \"uudistesaade\"

            mis aga mängu puutub.. kas on enam üldse eelpool öeldule midagi lisada?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Terehhov - ei olnud irooniaga. Võrreldes näiteks Smirnoviga oli Terehhov see, kes rünnakutelt üldjoones hoo maha võttis ja tagasi kaitse poole vaatas. Palliga ta eriti kaitse peale ei läinud. Ääreründajalt ootaks rohkem teravust.

              Mis puutub Piirojasse, siis minust jalgpalli rohkem tundvad inimesed on Piiroja kangelastegude põhjuseks toonud halba kohavalikut. Ehk - kui pall tuleb Stepanovi juurde, siis Stjopa seisab ja lööb selle minema. Kui pall lendab Piiroja poole, siis Raio tuleb kuskilt imekohast metsiku hüppega ja põrutab selle minema.

              Mina muidugi peensusi ei jaga ning kindlasti ei laida Raio ennastsalgavat mängu ja võitlusvaimu. Suurepärane kaitsja. Kuid ehk seal väike tõetera on. Nii peenelt ma muidugi hinnata ei oska. Kuid ehk on selles vahe, miks Stjopat peetakse vaat, et üheks parimaks Venemaa liiga kaitsjaks ja Raio mängib Norras. Läti vastu olid muidugi mõlemad suurepärased. Õnn ja rõõm, et Eestil on sellised keskkaitsjad.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                nojah, valimised ju tulemas
                reklaami on vaja
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  Algselt postitas ats-wiking


                  savisaar oli jah, aga ma märkasin liiga hilja ja teised ei märkand üldse ja siis ei saandki teda välja vilistada
                  aga mäng oli väga tore, olex veel toredam olnd kui viikmäed poleks olnd, temast oli väga vähe kasu.. aind üks kena liigutus oli, siis kui ta väravavahi eest peaga palli ära lõi, aga sellest ei tulnd kah midagi nagunii. Keskväli oli hea.. tea kas reimi meil nüüd üldse enam vaja ongi? rähni võibolla, kui on vaja lõhkuvat meest-- kuigi dimitrev(või kuidasiganes seda kirjutataxe) sai lõhkumisega väga hästi hakkama- väga tark mäng tema poolt. Opi oli tasemel ja keskkaitse oli kah tasemel, piiroja oli super, aga mängib fännide närvidel, vahel tõesti liiiiiga kompromissitu- tõesti kartsin juba et jälle vigastus. Stepa täitis väga hästi oma ülesande nii kaitses kui kaptenina. Artur tegi mis vaja, suutis ära hoida 1:1 seisu esimesel poolajal. Aga jah.. neemelo möödalöögid on vist ikkagi närvipingest.. ja see kus pennat nõuti- seal olex ta pidand opile söötma juba ammu enne viga- opi avanes väga hästi.rohkem mänguaega neemelole, siis tulevad ka väravad ja kaob pinge. Ja kusjuures.. tõesti.. kui viikmäe kaitses muhvigi ei teind siis võiks ka kingi, kes kaitsta ei oskavat, koondisse võtta, sest neemelo ei olevat 90min mees.
                  aga meeleolu on hea, eesti koondist ära ei küüditatud (nagu peale 65 aasta tagust mängu), slovakid saavad kodus nutta veel- a vast nad nii kurvad kah ei ole pärast kaotust, et oma viha meie fännide peale välja valada.
                  Järgmisel aastal näeme, kallid kaasvõitlejad
                  Ainult võit!!!!!!
                  Savisaar sai ilusti välja vilistatud ja kogu fännitribüün karjus Savisaar on pede. Tegelt ma ei tea, kas kogu fännitribüün, ma olin keskel, seal oli kisa küll kõva, nii et tundus nagu oleks terve tribüün karjunud.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                    Mnjah, mulle kusjuures jäi nagu mulje, et Terehhov võttis julgemalt vastast ette kui Smirnov. Kuigi ka Smirnov oli üllatavalt hea.

                    Ma mõtlesin rohkem sedamoodi, et kui järgmiseks mänguks kõik koondise tasemel mängivad isikud oleks vabad vigastusest, siis mis järjekorras paneks väljakule minevat koosseisu kokku ja IMHO oleks pärast keskkaitsjaid ja Operit Terehhov järgmine. Aga võib olla on see mõjutatud sellest trikist, mis ta teisel poolajal nurgalöögi juures Euroopa super-hüper-megaklubi (H.Rumm) endise mängija ja veel ühe kuuevarbalise vastu tegi. Eesti koondise mängijalt ei tulegi midagi sellist kaua aega meelde.

                    Kui jutt juba Piiroja peale läks. Olen varem siin avaldanud oma \"mõnevõrra\" kriitilist arvamust tema \"pea ees whereever whenever\" mängustiili kohta. Eile muidugi sobis selline käitumine nagu rusikas silmaauku ja oli tegelikult vähemalt minu jaoks üheks peamiseks põhjuseks, miks läks nii hästi nagu läks....
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      Stjopa ja Raio on kaks erineva stiiliga mängijat,seepärast Stjopa slaavi jalgpalli viljelevasse liigasse sobibki ja Raio Brtiti stiili mängivasse liigasse.Ja on tõesti suur õnn,et meil sellised keskkaitsjad on kes täiendavad üksteist.
                      Terjat aegluses süüdistada ei saa aga see mäng jättis jah mõned korrad oma sööstud pooleli ja söötis tagasi.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        6nnitlused k6igile f2nnidele v6idu puhul. ja hea meel et pean oma s6nu s88ma, mis peale bosnia m2ngu ytlesin

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          Terja kiiruse ja mängutahte osas pole tõesti midagi öelda - viimase osas on vast ainult Piiroja tast eespool. Aga söödutäpsuse/tehnika osas kipub ta juba väheke kehvemaks teistest jääma. Nii et kui Terja, Kruglov ja Klavan korraga terved ja vormis, siis on juba väga positiivne ja võrdne valik vasaku kaitsja ja ääre kohale.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            Mul tekkis selline küsimus, et juhul kui me oleks näiteks Läti vastu pendla saanud, kes meie poistest seda lööma oleks läinud?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              Algselt postitas laurenzo


                              Mul tekkis selline küsimus, et juhul kui me oleks näiteks Läti vastu pendla saanud, kes meie poistest seda lööma oleks läinud?
                              vahetusest oleks sekkunud slava ja oleks palli meile sülle löönud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'


                                musi ka sulle Smirre

                                Kommentaar

                                Working...
                                X