320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    tere kodu, finally
    mäng oli ideaalne, pole oma elu jooksul nii ilusat mängu näinudki eesti koondise esituses.
    atmosfäär oli super
    ning kohtunik - mitte mingeid pretensioone, lubas karmi ja kõva heitlust, ning iga kukkumise peale ei peagi vilistama. lõpus imestasin, et kas siis eesti ei saagi kollast kaarti. palju oli selliseid olukordi, kus oleks võinud anda
    koht tribüünil oli ideaalne, täpselt keskel, teise korrusel, sai näha kõike. siinjuures suured tänud INCE´le, kes viitsis asja organiseerida, super.
    fännid - mängu alguses 5 minti umbes ja teise poolajal ka umbes 5 minti - läti fänne oli kuulda, peale seda vaid episoodiliselt tegid häält. karjusime nad kapitaalselt üle. see oli igatahes kõige parema atmosfääriga mäng, mida ma olen vaatamas käinud.
    savisaar siis üldse oli ka või?
    mängijad olid suurepärased, viikmäe küll langes ansamblist välja, kuid tema puhul on see tavaline. ning teistest tõstaks natuke rohkem esile - piiroja (täielik õhukunn) ja dmitrjev (ma usun, et paar päeva tagasi poleks ta unistanudki mängida, kuid nüüd algkoosseisus, ja veel millise mängu tegi. lihtsalt suurepärane)

    AITÄH SELLISE FANTASTILISE MÄNGU EEST.
    EESTI SURMANI
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      ILUS MÄNG!!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        Algselt postitas EgoTrip
        savisaar siis üldse oli ka või?
        Oli küll

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          savisaar oli jah, aga ma märkasin liiga hilja ja teised ei märkand üldse ja siis ei saandki teda välja vilistada
          aga mäng oli väga tore, olex veel toredam olnd kui viikmäed poleks olnd, temast oli väga vähe kasu.. aind üks kena liigutus oli, siis kui ta väravavahi eest peaga palli ära lõi, aga sellest ei tulnd kah midagi nagunii. Keskväli oli hea.. tea kas reimi meil nüüd üldse enam vaja ongi? rähni võibolla, kui on vaja lõhkuvat meest-- kuigi dimitrev(või kuidasiganes seda kirjutataxe) sai lõhkumisega väga hästi hakkama- väga tark mäng tema poolt. Opi oli tasemel ja keskkaitse oli kah tasemel, piiroja oli super, aga mängib fännide närvidel, vahel tõesti liiiiiga kompromissitu- tõesti kartsin juba et jälle vigastus. Stepa täitis väga hästi oma ülesande nii kaitses kui kaptenina. Artur tegi mis vaja, suutis ära hoida 1:1 seisu esimesel poolajal. Aga jah.. neemelo möödalöögid on vist ikkagi närvipingest.. ja see kus pennat nõuti- seal olex ta pidand opile söötma juba ammu enne viga- opi avanes väga hästi.rohkem mänguaega neemelole, siis tulevad ka väravad ja kaob pinge. Ja kusjuures.. tõesti.. kui viikmäe kaitses muhvigi ei teind siis võiks ka kingi, kes kaitsta ei oskavat, koondisse võtta, sest neemelo ei olevat 90min mees.
          aga meeleolu on hea, eesti koondist ära ei küüditatud (nagu peale 65 aasta tagust mängu), slovakid saavad kodus nutta veel- a vast nad nii kurvad kah ei ole pärast kaotust, et oma viha meie fännide peale välja valada.
          Järgmisel aastal näeme, kallid kaasvõitlejad
          Ainult võit!!!!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            Mäng oli hea, lõpptulemus kena, kuid EI TOHI niimoodi võimalusi raisata. Krt. Peab hakkama korralikult realiseerima, sest tippmeeskonnad väravavõimalusi niimoodi ei kingi. Aga suva see praegu muidugi Peaasi, et kolm punkti kotis ja kena mänguga.

            Mängijatest:
            Kotenko - tegi paar olulist tõrjet ja puterdas korra palli, kuigi siis vilistati vist tema ründamise eest lätlastele viga. Värava puhul polnud mitte midagi teha.

            Stepanov - väga kindel. Eesti selgelt parim mängija, Euroopa tipptase.

            Äärekaitsjad - polnud väga viga, kuig söötmine vedas alt.

            Leetma - sai vist enda ülesannetega hakkama, kuid taas: söödule tuleb rohkem rõhku panna, eksis mitmel korral päris rängalt ja tugevam vastane suutnuks ehk kiirelt vastu nõelata.

            Dmitrijev - mõnel korral veidi hilines, kuid mängis kas õnnega pooleks või oskuslikult just selle kollase kaardi piiril. Ehk lähitulevik ongi Lindpere - Dmitrijev? Dmitrijevil on muidugi lhtsalt enam praktikat ja julgust vaja. Kuid see tuleb ajaga, loodetavasti teda kasutatakse. Üldiselt ongi natuke niru, et süprusmängudes sellistele poistele praktikat ei anta, seegi kord pidi suht külmalt mängu tulema, kuigi Bosnia vastu võinuks ju kasvõi 20 minti joosta ja proovida.

            Smirnov - meeldiv, julge. Peaks rohkem kiirust kasutama.

            Terehhov - ei meeldinud. Ei suuda väravale pihta saada. Ei ole kiirust ja kardab vastaseid. Söödud vedasid ka nagu alt. Võibolla eksin, kuid paneks nõrgima hinde.

            Oper - hea, kuid platsinägemine ja sööt võiks parem olla, jäi liialt mökutama paaril korral.

            Viikmäe - ma olen teda kokku ühe korra kiitnud. Täna pole teine kord.

            Neemelo - jõuline, kuid aeglane, löök oh issand. Kunagi ei arvanud temast midagi, pidasin täiesti kasutuks meheks. Kuid nüüd tundub oma koha kohta täitsa okei. Vajab rohkem mänguaega.

            Läti - täiesti mannetu, tundus, et nad ei tahtnud mängida ega pingutada.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Mängu kohta on eespool kõik oluline juba ära öeldud... Viikmäe kohta on mul raske midagi uut lisada, kuid pean Kristeni tunnustuseks ütlema, et tema esituses on olnud ka häid ja väga häid mänge - endal on eredalt meeles näiteks Läti - Eesti mäng eelmise aasta oktoobris. Eile aga oli mees tõesti nõrgim lüli platsil... Ei oskagi öelda, kas asi on motivatsioonis või milleski muus, igal juhul ei olnud Kristenist eile platsil erilist kasu...

              Omalt poolt ei saa mainimata jätta, et õhkkond staadionil oli tõepoolest suurepärane ja võib-olla isegi enneolematu... Vähemasti ei mäleta ma A. Le Coq Arenal sellist melu ja kaasaelamist, ehkki olen käinud kõikidel A. Le Coq Arenal peetud Eesti koondise mängudel.

              Täismaja oli katlemata meeldiv vaatepilt, kuid ametlik pealtvaatajate arv on enam kui kummaline. Kas tõesti oli staadionil 10 000 inimest? Portugali mängu jälgis ametlikel andmetel 10 300 inimest, kuid tookord paigaldati lisatribüünid...

              Oli kuidas oli, pealtvaatajaid oli palju ja mäng oli meeliülendav...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                Mäng oli tõesti super, ärevust oli küllaga ja enne mängu ning peale mängu sai korralikult pulli, niiet loen Tallinna reisi tõesti õnnestunuks.. Tegin veel sümboolse särgivahetuse Läti fänniga

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  Algselt postitas AndreK


                  seekord siis:

                  2-1

                  oper 21 min
                  verpakovskis 22 min
                  neemelo 90+min (astub kogemata väravavahi alas palli peale ja kukub koos mänguvahendiga väravasse)
                  Sai ju räägitud, midagi on siin ikka õiget ka!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                    Algselt postitas AndreK


                    Algselt postitas AndreK


                    seekord siis:

                    2-1

                    oper 21 min
                    verpakovskis 22 min
                    neemelo 90+min (astub kogemata väravavahi alas palli peale ja kukub koos mänguvahendiga väravasse)
                    Sai ju räägitud, midagi on siin ikka õiget ka!
                    jep aga sul oli peaaegu neemelo suhtes ka õigus

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      Algselt postitas Kaspy


                      Keegi mängu mõnda serverisse pole veel uppinud?Kui ei siis võiks seda teha
                      just endal ka sama küss sest jäi mäng nägemata mõningatel asjaoludel kahjuks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        See mäng oli kindlasti eest parim.Paras neile kilu varastele.Kuue varbaga kah ei ole mõtet mängida, mängigu parem tennist.Ja veel INTS jätka samas vaimus,fännireisid peavad jääma alatiseks,see on ülikõva.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          Nii palju kui ma mängu nägin (lõpust paarkümmend minutit) jättis Eesti koondis tohutu hea mulje. Lust oli organiseeritust vaadata. Parim üllatus Leetma.
                          Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            Martin,kas sul mingi eriline põhjus Raiot ignoreerida või unustasid ta lihtsalt ära?
                            Raio ja Stjopa olid mängu parimad!
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              Algselt postitas marcello
                              Martin,kas sul mingi eriline põhjus Raiot ignoreerida või unustasid ta lihtsalt ära?
                              Raio ja Stjopa olid mängu parimad!
                              Mul polnud tema kohta midagi erilist öelda. Nagu ka äärekaitsjate kohta eraldi.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                                Selge siis
                                Samas ei olnud vist ühtki tsendertust mille Raio oleks vastastele jätnud.Teise korruse kunn ja tohutu võitleja.
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X