320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EESTI-läti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

    Uhke on olla eestlane. Sellist mängu mida laupäeval Lillekülas sai nähtud, mina Eesti koondiselt näinud ei ole. See mis tribüünidel toimus oli vähemalt sama ilus mis väljakul. Pärast Neemelo niinimetatud penalti olukorda, läks asi ikka täiesti käest ära.Tundus, et publik tahtis kohtuniku kõrvadele karjumisega väheke viga teha.
    Samas pole olnud ka palju selliseid mänge, kus koguaeg midagi ilusat väljakul toimub. Tõepoolest Viikmäe oli ainuke sel päeval kes ansamblist välja langes, ülejäänud tegid elumängu.
    Kõige paremini iseloomustab meeskonna mängu ühe lätlase pärast mängu öeldud lause: EESTASED MÄNGISID NAGU BRASIILASED!!!!!!!!!!!!!!!!


    PS. Kuna ise viibisin Lillekülas ja inimene kes selle mängu VHS-i peale pidi võtma viibis emotsionaalselt teisel planeedil, siis oleks väike palve. Kui kellelgi on see mäng kasseti peal, siis teeksin heameelega sellest mängust koopia. KIIRE.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

      Artur Kotenko - 8 Hea esitus, ühtegi prohmakat ei teinud ja imesid polnud vaja ka korda saata. Väravas tema süüd polnud, liiga täpne löök oli.

      Enar Jääger - 8 Korralik mäng, vana rahu ise, arvestades veel mehe noorust.

      Andrei Stepanov - 9 Supermees, alati õigel ajal õiges kohas.

      Raio Piiroja - Samad sõnad mis Stepanovi kohta aga lisaks veel, et Raio on meeskonna hing, tema kompromissitu võitlejahing annab teistele ka võitlusvaimu juurde ja meeskonnamängu puhul on Raio taoliste mängijate olemasolu väga tähtis!

      Dmitri Kruglov - 8 Korralik esitus, midagi väga silmapaistvat ei korraldanud aga see näitabki kaitsja headust.

      Liivo Leetma - 7 Hea töö aga video pealt üle vaadates tegi siiski päris mitmeid valesööte. Meelde jäi 2 kauglööki, üks neist väga korralik sooritus.

      Aleksandr Dmitrijev - 8 Keskväljal pole meil probleeme. Mängis vea piiril, tegi õigeaegseid \"maha võtmisi\" keskväljal. Jäi mulje, nagu oleks aastaid koondises mänginud. Üks parimaid üllatusi!

      Maksim Smirnov - 10 Smirre on üks minu lemmikutest. Võttis julgelt ette, üks moment üritas lausa kolmest vastasest mööduda. Video pealt üle vaadates tõusis arvamus veelgi, palju häid sööte! Ja lõi värava ka. Mängu üks parimaid mehi minu meelest!

      Sergei Terehhov- 8 Ilus mäng, kahju, et ei suutnud väravat lüüa.

      Andres Oper - 10. Uskumatu mees ikka, teeb tohutult tööd ja lõi ka värava!

      Kristen Viikmäe - 2. Ei võitnud ÜHTEGI peapalli ees, mis on target mehe peamine ülesanne. Ei saa aru miks on algkooseisus.

      Tarmo Neemelo - 8. Peale Tarmo sissevahetamist muutus pilt ees totaalselt. Võitis peaaegu KÕIK kõrged pallid. Kahju muidugi, et värava eest üle lõi, ilmselgelt peab Tarmole rohkem mänguaega andma ja küll siis lähevad need pallid ka varsti sisse. Rõhutaks veelkord, et esimese ründaja kohale sobib ta väga hästi, võtab pallid maha ja suudab neid ka hoida erinevalt Viikmäest kes ei saa palligi kätte.

      Ingemar Teever - 7. Mängis suht vähe aega.

      Eesti koondis - 9. Oleks nulliga võitnud, oleks 10 pannud!
      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

      http://www.jkpiraaja.ee/

      Kommentaar


        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

        väga optimislikud hinded - eks ole ka põhjust!
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

          Edsonil on videos see mäng nägu ma jutust aru sain. Anna mulle kontakt, teeksin võimalusel koopia.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

            Algselt postitas Edson
            Enar Jääger - 8 Korralik mäng, vana rahu ise, arvestades veel mehe noorust.
            Ei viitsiks üldse kogu seda janti siin kommenteerida, aga nii palju siiski ütleks, et Jääger tegi esimesel poolajal paar väga jämedat kaitseprohmakat. Selles mõttes pisut kõrge hinne.

            Ja Viikmäe sõimajatele tahaksin öelda, et ainsa ettenihutatud ründaja positsioon on alati väga raske ja seal mängiv mees saab harva kiita. Neemelo sai kindlasti paremini Läti keskkaitse vastu hakkama, kuid ilmselgelt pole ta valmis seda rolli 90 minutit täitma. Mina Viikmäed tahtmatuses ei süüdistaks, vähestes tehnilistes oskustes küll. Aga see pole mingi uudis.

            Aga õhkkonna poolest oli laupäev pärast ammust Shotimaa-lahingut Kadriorus parim, mida olen kogenud. Algusest lõpuni olid ikka närvid viimseni pingul. Olime tublid kõik.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

              Algselt postitas mcnamara

              Ja Viikmäe sõimajatele tahaksin öelda, et ainsa ettenihutatud ründaja positsioon on alati väga raske ja seal mängiv mees saab harva kiita. Neemelo sai kindlasti paremini Läti keskkaitse vastu hakkama, kuid ilmselgelt pole ta valmis seda rolli 90 minutit täitma. Mina Viikmäed tahtmatuses ei süüdistaks, vähestes tehnilistes oskustes küll. Aga see pole mingi uudis.
              Well.. härra ei oska isegi palli trajektoori õieti hinnata - hüppab nii meetri jagu vales kohas maast üles, mis sa sellisega teed?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                Nüüd võime siis \"65 aastat võiduta\" teema lõplikult unustada ja hakata rääkima sellest millal Läti meid viimati võitis
                Juhtus see 2001 juulis Riias,kui kaotasime Balti turniiri kohtumise 1:3.
                Seega - Läti vastu 4 aastat kaotuseta!!:P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                  mis toimub!! mingine ülemäärane emotsioonide kontsetratsioon ühel nädalavahetusel, uuh!! krt mu noor-vana süda ütleb niimoodu üles veel, rääkimata õllekogusest, mida kere peab välja kannatama

                  ainult kiitust tuleb siitpoolt, kogu meeskonnale ja publikule. (noooh, kripeldab ikkagi keelel veike verbaalne laitus viikmäe suunas siiski... ja kohtunik.. los pedros temaga!) Piiroja - \"masendavalt\" hea nagu alati!!! ei, väga hea kõik, priima!! kas Jelle nägu nägite kui väljakult lahkus?

                  lätlased olid sõbralikud nagu alati. hea oli hüüda neile \"lätlased ahju!\" ja seejuures suurelt naeratada, mispeale neilgi suu kõrvuni läks

                  HEIA, EESTI! Hevi Metal olgu Sinuga \\,,/

                  p.s. savisaar oli jah kohal. hea, et poliitiliseks asi ei läind
                  p.p.s. mul ka on asi videos, tglt

                  veel pilte kellelgi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                    Algselt postitas ullenn


                    mis toimub!! mingine ülemäärane emotsioonide kontsetratsioon ühel nädalavahetusel, uuh!! krt mu noor-vana süda ütleb niimoodu üles veel, rääkimata õllekogusest, mida kere peab välja kannatama

                    ainult kiitust tuleb siitpoolt, kogu meeskonnale ja publikule. (noooh, kripeldab ikkagi keelel veike verbaalne laitus viikmäe suunas siiski... ja kohtunik.. los pedros temaga!) Piiroja - \"masendavalt\" hea nagu alati!!! ei, väga hea kõik, priima!! kas Jelle nägu nägite kui väljakult lahkus?

                    lätlased olid sõbralikud nagu alati. hea oli hüüda neile \"lätlased ahju!\" ja seejuures suurelt naeratada, mispeale neilgi suu kõrvuni läks

                    HEIA, EESTI! Hevi Metal olgu Sinuga \\,,/

                    p.s. savisaar oli jah kohal. hea, et poliitiliseks asi ei läind
                    p.p.s. mul ka on asi videos, tglt

                    veel pilte kellelgi
                    Kust ma siis läbi tulema pean. Anna oma number. Või kui saad helista 5070403, või pane oma number sundu@hot.ee

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                      No keegi kena inimene võiks selle asja ette võtta ja video ära arvutisse convertida

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                        Jep. Kaspy jutus on iva - tahaks 65 aasta pärast oma lastelastelegi näidata, kuidas kõik see alguse sai

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                          Algselt postitas xsess

                          Jep. Kaspy jutus on iva - tahaks 65 aasta pärast oma lastelastelegi näidata, kuidas kõik see alguse sai
                          Muidugi, 65 aasta pärast viid lapse tehnoloogiamuuseumi, pistad plaadi salaja arvutisse ning siis vaatate koos
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                            Algselt postitas Kaspy
                            No keegi kena inimene võiks selle asja ette võtta ja video ära arvutisse convertida
                            asi täitsa DVD\'l olemas...kusjuures väga hea kvaliteediga
                            kel huvi andku märku: toniskymnik@gmail.com

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                              Algselt postitas users


                              Algselt postitas Kaspy
                              No keegi kena inimene võiks selle asja ette võtta ja video ära arvutisse convertida
                              asi täitsa DVD\'l olemas...kusjuures väga hea kvaliteediga
                              kel huvi andku märku: toniskymnik@gmail.com
                              DVD-d, arvutisse convertimised kõike juba pakutud.VHS-il mida mul vaja on ei taha keegi pakkuda. Mehed ärge jamage, mul on hädasti seda kassetti vaja.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'EESTI-läti\'

                                Algselt postitas sitys


                                Algselt postitas users


                                Algselt postitas Kaspy
                                No keegi kena inimene võiks selle asja ette võtta ja video ära arvutisse convertida
                                asi täitsa DVD\'l olemas...kusjuures väga hea kvaliteediga
                                kel huvi andku märku: toniskymnik@gmail.com
                                DVD-d, arvutisse convertimised kõike juba pakutud.VHS-il mida mul vaja on ei taha keegi pakkuda. Mehed ärge jamage, mul on hädasti seda kassetti vaja.
                                On siis keegi asja juba arvutisse convertinud?Minu teada küll mitte..Kui aga on siis võiks julgelt teada anda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X