320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadial nagu poleks käind siis ju Kotenko, Šisov, Lemsalu, Vassiljiev, Dmitrijev, Smirnov, Kruglov, Voskoboinikov, Kink see ju nagu rohkem kui Flora omadest. Levada on vist saatanast ja mõjutab jalgpalliliidu kaudu koondise treenereid.

    Kommentaar


      Algselt postitas käbi Vaata postitust
      Levadial nagu poleks käind siis ju Kotenko, Šisov, Lemsalu, Vassiljiev, Dmitrijev, Smirnov, Kruglov, Voskoboinikov, Kink see ju nagu rohkem kui Flora omadest. Levada on vist saatanast ja mõjutab jalgpalliliidu kaudu koondise treenereid.
      vahelduseks võiks vaadata mis klubi näitab hetkel paremaid tulemusi. ja seda juba mitu aastat
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas jansa Vaata postitust
        Reim, Viikmäe, Zaho on jah küll sitaks viimasel ajal koondise eest pelanud...
        Või sa danileike mõtled viimast aastakümmet???
        ma mõtlesin kes on pelanud viimasel ajal mitte see aasta vaid eilmine
        real

        Kommentaar


          kuulge, äkki teeks uue teema? Koondise väravavaht?
          ma ei mõtle seda üldse pahaga, sest pigem see on vaat et enam poleemikat tekitav küsimus eesti jalgpallis ja seega vääriks ehk ka eraldi teemat. Eriti arvestades, et selle teema alla see väga ei mahu- kui see välja arvata, et Viggo valib.
          Aga kuna mul on siin teemas ka oma seisukoht, siis ütlen ka oma arvamuse: Poom peaks jääma esiväravavahiks. Miks? Stabiilsus + nüüd Watfordis peaks saama ka piisavalt praktikat.
          Ignoreerides kõiki koondise mänge, võtame korraks nt tippklubide skautide arvamust: ühed on hinnanud Poomi viimased 15a, ning mitte vaid 15a tagasi, vaid ka nüüd: Wenger ja nüüd siis Watfordi boss. Kotenko on tubli mees, kuid miskipärast teda ei soovita samasuguse tasemega klubidesse kui Poomi.
          See puhtalt ütleb juba miskit.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            vahelduseks võiks vaadata mis klubi näitab hetkel paremaid tulemusi. ja seda juba mitu aastat
            Flora on olnud mitu korda Eesti meister? komöödia täielik ikka, mina saan aru et võetakse parimad mängijad parimatest klubidest. Levadia on praegu parim ja sealt on nii palju mängijaid kui võimalik. Kui Flora oli parim siis oli sealt parimaid nii palju kui võimalik, mitte nii palju kui Pohlak nägi ette jalgpalliliidus. Puhtad tsirkuseartistid on siin ikka mõned. Läheb viis aastat mööda ja siis karjutakse, et Levada rõhub treenereid ja jalgpalliliitu, meie head vutifännid tahame mängijaid Tartust näha. Circus Barcelona Eestis, no ma ei või.

            Kommentaar


              Ongi nii et, et rohkem mehi tuleb võtta meister klubidest sest seal kõige paremad.Mitte neid keda bossid lubavad võtta

              Kommentaar


                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                Ongi nii et, et rohkem mehi tuleb võtta meister klubidest sest seal kõige paremad.Mitte neid keda bossid lubavad võtta
                Ongi nii raisk, läheks teeks burksi ?

                Kommentaar


                  Minule on meelde jäänud, et koondise kutselehtedel on viimasel ajal olnud Flora ja Levadia mängijaid enam-vähem pooleks. Trend on siiski positiivne. aasta tagasi olid kerges ülekaalus Flora mängijad, nüüd juba Levadia mängijad.

                  Kuigi tõsi, Florast kutsutud mängijad pääsevad vähem platsile, kui Levadia mängijad.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Peavadki saama ju nad halvemad ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Minule on meelde jäänud, et koondise kutselehtedel on viimasel ajal olnud Flora ja Levadia mängijaid enam-vähem pooleks. Trend on siiski positiivne. aasta tagasi olid kerges ülekaalus Flora mängijad, nüüd juba Levadia mängijad.
                      koondise lehel vilksab silma ka mõni tmka mees
                      real

                      Kommentaar


                        Algselt postitas danel25 Vaata postitust
                        koondise lehel vilksab silma ka mõni tmka mees
                        Jahjah.. Mõni välismaal palliv tegelane ka ikka leidub . Sõnastusega panin veits puusse lihtsalt. Tahtsin öelda, et enam-vähem võrdne arv mõlemast meeskonnast. Sorri :P
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Võrdne arv meeskonnast kuigi levadia on ülekaalukalt eesti parim ja flora teine või kolmas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                            Võrdne arv meeskonnast kuigi levadia on ülekaalukalt eesti parim ja flora teine või kolmas
                            Ma ei saa aru keda sa täpselt sealt veel võtta tahad?

                            Eriti ei anna võtta enam, kõik kellel eesti kodakonsus ja saavad Levadias regulaarselt algkoosseisus platsile on ka koondises (v.a. vanameistrid Nahk, Zelinski, Lemsalu kes on koondisekohast siis loobunud)
                            www.jkpiraaja.ee

                            Kommentaar



                              Üleeilse kangalese Nahki lugu.

                              Ma tsiteeriks ühe koha:"Ühes on mees aga kindel – rahvuskoondises kaasa teha ta ei soovi. 2003. aastal tollase peatreeneri Arno Pijpersi kutsele eitavalt vastanud ning siis koondisenimekirjast lõplikult maha kriipsutatud mees vastas 2004. aasta sügisel eitavalt ka uuele peatreenerile Jelle Goesile. Kui nüüd tuleks Viggo Jensen Nahki koondisega liituma meelitama, järgneks ilmselt sama vastus.

                              «Absoluutselt ei taha koondisesse minemisest rääkida,» tõrjus Nahk. «Ütleme nii – Eestis on palju noori andekaid jalgpallureid ja sellepärast pole koondis minu soov.»"
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                Flora on olnud mitu korda Eesti meister? komöödia täielik ikka, mina saan aru et võetakse parimad mängijad parimatest klubidest. Levadia on praegu parim ja sealt on nii palju mängijaid kui võimalik. Kui Flora oli parim siis oli sealt parimaid nii palju kui võimalik, mitte nii palju kui Pohlak nägi ette jalgpalliliidus. Puhtad tsirkuseartistid on siin ikka mõned. Läheb viis aastat mööda ja siis karjutakse, et Levada rõhub treenereid ja jalgpalliliitu, meie head vutifännid tahame mängijaid Tartust näha. Circus Barcelona Eestis, no ma ei või.
                                ma ei räägi praegusest aastast ja ka mitte eelmisest. millal üldse Flora Eesti meister oli viimati? ennäe, 2003 aastal. peale seda on oldud kolmandad. Levadia oli meister 2004 ja 2006. TVMK 2005. kes siis nendel aastatel koondises olid? pole hetkel nimekirja käepärast, aga suht kindlalt võib öelda et enamuses oli Flora mängijad. võrrelduna siis Levadia või TVMK mängijatega. või eksin?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X