320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh Pohlaku vihkajad, skeptikud ja kiibitsejad, andke tuld!

    Samast artiklist:

    "Kuna mul on praegu vähe aega, siis tuleb usaldada eelmist peatreenerit."
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Algselt postitas gianluca Vaata postitust
      Noh Pohlaku vihkajad, skeptikud ja kiibitsejad, andke tuld!

      Samast artiklist:

      "Kuna mul on praegu vähe aega, siis tuleb usaldada eelmist peatreenerit."


      pareikoga ei kohtunudki, miks ei tea

      Kommentaar


        Algselt postitas gianluca Vaata postitust
        Samast artiklist:
        "Kuna mul on praegu vähe aega, siis tuleb usaldada eelmist peatreenerit."
        Ilus žest eelkäijale poole (kutsesolidaarsuse tõttu), "julgestus" ebaedu puhuks või Viggo on näinud Jelle töös mõnesid positiivseid mõteid mis tuleb jäätma ning arenema edasi ?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
          Ilus žest eelkäijale poole (kutsesolidaarsuse tõttu), "julgestus" ebaedu puhuks või Viggo on näinud Jelle töös mõnesid positiivseid mõteid mis tuleb jäätma ning arenema edasi ?
          Rohkem õige mõte, jätkata sealt kus pooleli jäi eelmisel peatreeneril. Pealegi ega mehi pole ju ka juurde kuskilt võtta.

          Kommentaar


            Ma mõtlen kah, koondisekandidaadid olid ja jäävad samadeks palluriteks, selles küll midagi ei muutu.

            Kommentaar


              Luban, et rohkem peatreeneri teemat ei risusta....

              Sats1, Sul on kala mälu, et sa ei mäleta, kuidas koondisemängudes Kotenko iga kord suutis oma eriti nõrkade väljatulekutega vastastele löömise eriti lihtsaks teha.

              Poom on jah Eesti mõistes legend ja selleks, et sellest mehest, tema kogemustest ja oskustest, ka mänguprakikata, parem olla, peaks Kotenko millegagi tõestama end.
              Ühe mehe oskused on sellised, et ta võetakse Champioshipi klubisse ka Sinu arvates peale kahte aastat mittemängimist. Teine on aga selline, kes mängib pidevalt, aga pole seni saanud ühe Euroopa nõrgima meistriliiga meistermeeskonnast kaugemale. See probleem peaks isegi Sinu jaoks lahenema kuniks Poom on Watfordi esiväravavaht. Ma usun, et sellisel juhul pole Sul argumente Kotenko kasuks. Või tahad öelda, et ka sellisel juhul peaks eelistama Kotenkot?

              Kui Jensen valib Kotenko esiväravavahiks, pole mul sellega probleemi. Kuniks jalgpalliasjatundjad leiavad, et Poom on nr.1, siis vähemalt selles küsimuses usaldan neid küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                Ma usun, et sellisel juhul pole Sul argumente Kotenko kasuks. Või tahad öelda, et ka sellisel juhul peaks eelistama Kotenkot?
                Psühholoogiline moment? Sats on seda siin juba mitu korda maininud ka.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                  Kuniks jalgpalliasjatundjad leiavad, et Poom on nr.1, siis vähemalt selles küsimuses usaldan neid küll.
                  Keda (perekonnanimed) sa arvad "kuniks jalgpalliasjatundjad" all?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    Keda (perekonnanimed) sa arvad "kuniks jalgpalliasjatundjad" all?
                    Vesipruul ja Tatikas

                    Koondise peatreenerist peaks piisama
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Sats1, Sul on kala mälu, et sa ei mäleta, kuidas koondisemängudes Kotenko iga kord suutis oma eriti nõrkade väljatulekutega vastastele löömise eriti lihtsaks teha.
                      See oli suureks probleemiks 2-3 aastat tagasi. Kui sa jälgid (pidevalt) FC Levadia ning koondise mänge siis sa pead nägema, et Kotenko väljatulekute oskuste on parendanud.

                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Poom on jah Eesti mõistes legend ja selleks, et sellest mehest, tema kogemustest ja oskustest, ka mänguprakikata, parem olla, peaks Kotenko millegagi tõestama end.
                      Poomi jooksevad (!) oskused? Kas sa nägid selle hooaja koondise mänge?

                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      Teine on aga selline, kes mängib pidevalt, aga pole seni saanud ühe Euroopa nõrgima meistriliiga meistermeeskonnast kaugemale.
                      Ta on “kodusistuja”.

                      Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                      See probleem peaks isegi Sinu jaoks lahenema kuniks Poom on Watfordi esiväravavaht. Ma usun, et sellisel juhul pole Sul argumente Kotenko kasuks. Või tahad öelda, et ka sellisel juhul peaks eelistama Kotenkot?
                      Ma tahan öelda, et tuleb muutma (osaliselt) kooseis mis kaotab. Vastasel juhul pallurid kaotavad mänguedukuse stimuli.

                      Kommentaar


                        huvitav kas jensen kutsub Zelinski ka andorra mängule?
                        real

                        Kommentaar


                          loodaks küll jh ta Esti üks parimaid, vähemalt Neemelost parem

                          Kommentaar


                            Algselt postitas danel25 Vaata postitust
                            huvitav kas jensen kutsub Zelinski ka andorra mängule?
                            ta ju lõpetas ammu koondisekarjääri ära!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                              ta ju lõpetas ammu koondisekarjääri ära!
                              Lemsalu lõpetas ka ära.
                              Mine magama parem
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                                Loodan ka, et Viggo määrab kutselehte ise.



                                Loosung.


                                Vale info. Vaata, NÄITEKS, siia:
                                http://www.jalgpall.ee/tulemused/p23430.html
                                Mis mõttes loosung? Nii on jalgpallis lihtsalt. Iga peatreener Eesti koondisest noorte liiga treenerinigi teab seda. Kui sina ei tea, siis võid kodus seina peale loosung kirjutada.

                                See et ühes mängus Nahk põhis ole ei näita midagi. Kõik ju sõltub sellest kuidas kellelgi vorm ja tervis on. Eelmine hooaeg näitas, et euromängudes olid näiteks Dmitrijev Vassiljev põhis ja Nahk pingil. Üldiselt on nad kõik väga võrdsed ja sõltub kõik vastasest, aga ma tõin lihtsalt näite, et ta ei pruugi alati Levadiaski põhis olla.
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X