320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Kes vana asja meelde tuletab... noh, sellel on hea mälu:

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #92
      kui mees koondises hästi esineks siis põletagi kas või kogu ida-virumaa maha et sellest vaid koondisele kasu oleks
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas lennat Vaata postitust
        Korter oli küll Kulikule üüritud, mille remont läks maksma klubile (Flora) 100.000 EEK. Florast saadeti peale seda intsidenti Kohtla-Järve Lootusesse mängija Andrei Pruss: "Kui ma Sillamäel ja Kohtla-Järvel elasin, polnud ma kunagi nii tubli inimene, nagu ma nüüd siin olen olnud."
        Kamba peale tuld tehti, keegi pidi süüdi jääma. Otsige vana "Põhjarannik" välja seal peaks kõigest lähemalt juttu olema. Pohlaku enda intervjuu oli seal sellest.
        Artiklis "Põhjarannik" ajalehes ei ole infot, et "Kulik ISE (!)oma korteri põrandal lõket tegi". Loe tähelepanelikum.

        Kommentaar


          #94
          Issand jumal............. Tõeline valesti hukkamõistetute kaitseingel. Ma arvan, et see ei ole juba normaalne kui külaline su põrandal lõket teeb. Ning see ei olnud Kuliku ainuke minemasaatmis põhjus. Hullumaja lihtsalt. Kui Kulik saab koondises ründesse siis tahaks mina Posti ründes näha ja Saag kah.

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            Issand jumal............. Tõeline valesti hukkamõistetute kaitseingel. Ma arvan, et see ei ole juba normaalne kui külaline su põrandal lõket teeb.
            Kus (mu postituse number) ma kirjutasin et see on normaalne?! Mina lihtsalt küsisin Epic, kas temal on usaldatavad andmed, et Kulik ISE (!) oma korteri põrandal lõket tegi. Tõtt öelda ma ei tea, kes selle tegi-kas Kulik ISE (!) või tema korteri külalised. Kahjuks, "Põhjarannik" ei anna infot sellest.

            Kommentaar


              #96
              Kuliku karistati selle eest järelikult võttis tema süü endal, lihtne ja LOOGILINE (!)

              Kommentaar


                #97
                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Kuliku karistati selle eest järelikult võttis tema süü endal, lihtne ja LOOGILINE (!)
                Kui sul on USALDAVAD ANDMED (!), et Kulik ISE (!) oma korteri põrandal lõket tegi siis ta on "metslane".

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas Edson Vaata postitust
                  Konkreetne mängijatevalik on treeneri otsus”.
                  Loodan ka, et Viggo määrab kutselehte ise.

                  Algselt postitas Edson Vaata postitust
                  Samas on väravahi koha täitmine meil kõige väiksem probleem. Niiakaua kui Poom on terve, pole siin küsimustki.
                  Mis sa arvad “terve” all ? Kas “füüsilise tervise” või “mänguvormi” ?

                  Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                  Ei kujuta ette, mis imemees peaks olema, kellel on rohkem kogemusi ja paremad oskused kui Poomil ja kellel on EW pass.
                  Mis “kogemusest” sa räägid ? Igal hooajal Kotenko mängib eurokarika mängudes aga Poom mängib vs. noormehi duubli meeskonnade võistluses… Mis “parematest oskustest” sa räägid ? Kui sulle meeldib Poomi möödanud/selle hooaja mänge koondiseks rohkem kui Kotenko möödanud/selle hooaja mänge koondiseks ning eurokarikas siis…

                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  minu meelest on Kotenkot proovitud juba küll. Ning ei ole näidanud Poomiga võrdväärset mängu.
                  Kui sulle meeldib Poomi möödanud/selle hooaja mänge koondiseks, siis…

                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  Eesti liiga (tõesti vabandan oma sõnu, aga nii see tegelt on) sitt tase ei suuda anda talle piisavat stabiilsust ning tugevate mängude kogemusi.
                  Sa eksid kui arvad, et duubli võistluse mängud annavad stabiilsusele, oskustele ning kogemusele rohkem kui ML ning eurokarika mängud.

                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Samas ei ole näiteks mina viimastel aastatel sattunud nägema ühtegi mängu, kus Poom oleks kindlalt tegutsenud.
                  Mina ka. Aga Edson, Bobik, mehis ja nendetaolised on sattunud nägema selliseid mängu. Ma ei taipa mitte üks raas kus…

                  Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                  ärgem unustagem ka psühhoogilist momenti, mis jalgpallis on ülioluline..... Mart Poom väravas on kaitsjate jaoks hoopis midagi muud kui Kotenko ....sama käib ka Nahki
                  Loosung.

                  Algselt postitas duff_K Vaata postitust
                  isegi levadias on Nahk varus kui Dmitrievil ning Vassiljevil terved....
                  Vale info. Vaata, NÄITEKS, siia:

                  Kommentaar


                    #99
                    Mina lõpetan siinkohal Kuliku korteripõrandal tehtud lõkkeloo kommenteerimise. Kui mõni ei oska (või ei taha) ridade vahelt lugeda siis on see tema probleem. Pealegi, heitkem pilk teema peatsisse. Käesoleva teema nimi on Viggo Jensen.

                    Kommentaar


                      Võib-olla tundub mulle valesti ja ma ei viitsi statistikat hakata vaatama, kuid mulle tundub, et kui Kotenko on väravas olnud siis tulemused on paremad olnud. Mingi psühholoogiline moment vms.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                        Loodan ka, et Viggo määrab kutselehte ise.

                        Mis sa arvad “terve” all ? Kas “füüsilise tervise” või “mänguvormi” ?
                        Mõte peaks olema arusaadav.

                        Saan aru, et sulle meeldiks kui Kotenko oleks koondise väravas. Mina jälle arvan, et Poom on parem valik. Mis siin ikka pikalt vaielda, ega meie kumbki ei otsusta, las selle valiku teevad meist paremad spetsialistid, näiteks koondise treener

                        Olen nõus, et Kotenko on hea väravavaht. Aga mitte veel Poomist parem. Usun, et kui Arsene Wengeri taoline tegelane omale Poomi võistkonda tahtis ja mitu teistki Inglise kõrg- ja esiliiga klubi, siis äkki peaks see olema piisav argument.

                        Loodetavasti saab Poom Watfordis see hooaeg ka korralikku liigamängu praktikat. Kuigi Poomi professionaalsuse juures ma ei kahtle, et ka väiksema mängupraktikaga on ta piisavalt heas füüsilises vormis, et koondises mängida.

                        Võiksime pigem arutada kes äärekaitses, keskpoolikus võiks mängida. Usun, et Poom, Stjopa, Piiroja, Oper, Klavan on kindlad mehed algkoosseisus. Teistega saab vangerdada.
                        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                        http://www.jkpiraaja.ee/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                          Võib-olla tundub mulle valesti ja ma ei viitsi statistikat hakata vaatama, kuid mulle tundub, et kui Kotenko on väravas olnud siis tulemused on paremad olnud. Mingi psühholoogiline moment vms.
                          Pole vaja aega raiskada, kõik teavad et Kotenkol on parem statistikat.

                          Ma SUUREPÄRASELT saan aru miks EJL ametnikud ning foorumi külastajad (enamus) hakkavad Poomi kinni. “Jätke Legendi rahule, las ta mängib partiid lõpuni!”. Mul oli sama tunne mil Bragin hakkas kaotama järskust, aga Kristal-stardikiirust.

                          Kommentaar


                            Londak väravasse ja kõik on rahul

                            Kommentaar


                              Viggo Jensen käis Venemaal http://www.epl.ee/sport/395022

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lennat Vaata postitust
                                Viggo Jensen käis Venemaal http://www.epl.ee/sport/395022
                                “aga loomulikult tuleb praegu teha väga palju tööd”

                                “Võib julgelt väita, et iga minut on arvel!“

                                “Tahan enne kohtumist Andorraga näha mänguväljakul võimalikult paljusid koondise kandidaate“

                                “Kuna esimene mäng on juba kolme nädala pärast, siis tundus mõttekam alustada välismaal leiba teenivate meeste külastamisest“

                                “Soovin oma mängijatega esmakordsel kokkupuutel ikka näost näkku suhelda! Telefonikõne pole minu arvates piisavalt hea moodus isikliku ja hea kontakti saavutamiseks“.

                                TUNDUB, et saime Peatreeneri, vaid mitte kontoritöötaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X