320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    pareikoga ei kohtunudki, miks ei tea
    pohlak on süüdi selles, keelas ära....usu mind ma tean! üks EJL'is kõrgel kohal olev isik veel teatas seda ka et vähemalt 75% koondisemänijatest peavad olema Florast et kui ei ole siis saab peatreener kohe kinga. kindel info! ma mõtlesin et kirjutad ise juba aga kuna ei kirjutanud siis pidin ikka ise info edasi ütlema.

    sats - kui TÕESTI on kotenko kodusistuja siis koondisesse ei tohiks venda panna (tal pole arengust sooja ega külma ja kui oleks siis ta ka ei areneks sellises kehvas liigas). kotenko kaladest rääkides siis viimatine oli meistrite liiga mäng ja sa ise ka kindlalt nägid kuidas kotenko "tõrjus". kui sellised kalad sisse tulevad siis ei ole ta midagi nii kindel mängija nagu sa räägid (ütlesid et 2-3 aastat tagasi oli ainult kalasid tal). rohkem siiani kirjutatud lauseid ei viitsigi kommenteerida....ainult edaspidiseid kui viitsin uuesti lugeda seda teemat.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      kui TÕESTI on kotenko kodusistuja siis koondisesse ei tohiks venda panna (tal pole arengust sooja ega külma ja kui oleks siis ta ka ei areneks sellises kehvas liigas).
      Sa arvad, et pallur saab arenema Norra-,Soome-,Rootsi ML klubides või Inglismaa, Venemaa, Itaalia, Hispaania, Saksamaa jne. Esiliiga klubides ?

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust

        kui TÕESTI on kotenko kodusistuja siis koondisesse ei tohiks venda panna (tal pole arengust sooja ega külma ja kui oleks siis ta ka ei areneks sellises kehvas liigas).
        See on nüüd küll väga nõme suhtumine, et see kes Eesti liigas tahab mängida, et sellist venda koondisesse ei tohiks võtta. Ime pole miks meie liiga tase nii sitt on sellise suhtumise juures..
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
          See on nüüd küll väga nõme suhtumine, et see kes Eesti liigas tahab mängida, et sellist venda koondisesse ei tohiks võtta. Ime pole miks meie liiga tase nii sitt on sellise suhtumise juures..
          kuidas sa tõestad et kui vend ei viitsi minna välismaale mängima või siis ei taha minna et kardab ühte või teist asja jne et ta koondises mängides sama ei tee (ehk siis kas annab ikka tõesti 100% või annab ainult 90% jnejne)? kui juba antud hetkel ei viitsi või ei taha siis millepoolest koondis teistsugune on? kui ta tahaks esindada ja endast kõik anda siis ta peaks ka mõtlema sellepeale kuidas edasi areneda ja eestis tuleb see lagi väga kähku ette kuhu võiks mängija areneda. kui pole motivatsiooni areneda või on kartus areneda siis psühholoogiliselt on see tema igas käitumises nii ja koondis pole siin küll mingi erand (ta võib öelda küll et annab 100% aga tema käitumine jääb ikka samaks ehk siis ei anna iga kord 100%). kui ei taha areneda (koondise kandidaat) siis ta ei taha ka järelikult ka koondist arendada ja tuleb võtta mõni teine vend. ühesõnaga see ei ole enam profesionaalsus kui vend ei viitsi välismaale minna vaid tahab eesti liigas lõpuni mädaneda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
            Sa arvad, et pallur saab arenema Norra-,Soome-,Rootsi ML klubides või Inglismaa, Venemaa, Itaalia, Hispaania, Saksamaa jne. Esiliiga klubides ?
            Aga loomulikult mitte. Sest Eesti mängijate tase on ju Championshipi, Segunda, Serie B, 2. Bundesliga jne tasemest ikka meeletult üle. Mõelda vaid, tervelt 36 ülipingelist liigamängu, lisaks veel võimalused panna end proovile karikasarjas, kus võimalikeks vastasteks nii tipp-poliitikud kui ka riigi parima jalgpalliportaali esindusmeeskond (!). Sedavõrd viljakalt pinnaselt saavad sirguda vaid mehed, kes on väärt siirduma ainult Euroopa tippliigadesse. Ma olen absoluutselt kindel, et Kotenko saaks vabalt Barisse või Leccesse või Alavesi või siis mingisse Watfordi kasvõi, aga no ta ei ole seni tahtnud minna lihtsalt. Muidu jääb veel areng äkki seisma ja kus siis selle häda ots.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack Vaata postitust
              kotenko kaladest rääkides siis viimatine oli meistrite liiga mäng ja sa ise ka kindlalt nägid kuidas kotenko "tõrjus". kui sellised kalad sisse tulevad siis ei ole ta midagi nii kindel mängija nagu sa räägid (ütlesid et 2-3 aastat tagasi oli ainult kalasid tal).
              Väravavahid teevad aeg-ajalt ikka vigu. Kõik nad on ometigi inimesed ja vahest ikka juhtub. Lihtsalt temal sattus see viga lollile ajale, sest siin oli parasjagu Poom vs Kotenko vaidlus täies hoos ja nii said meie Kotenko vastased omale hea võimaluse millegi üle jälle viriseda. Või kui Poom eksib nt. Andorra vastu siis viskaks ta kohe koondisest välja ja enam tagasi ei laseks?
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Väravavahid teevad aeg-ajalt ikka vigu. Kõik nad on ometigi inimesed ja vahest ikka juhtub. Lihtsalt temal sattus see viga lollile ajale, sest siin oli parasjagu Poom vs Kotenko vaidlus täies hoos ja nii said meie Kotenko vastased omale hea võimaluse millegi üle jälle viriseda. Või kui Poom eksib nt. Andorra vastu siis viskaks ta kohe koondisest välja ja enam tagasi ei laseks?
                seda ma mainisin ainult sellepärast et sats1 rääkis et kotenko tegi kalasid 2-3 aastat tagasi ja nüüd pole see enam probleemiks. poomgi teeb kalasid muidugi ja siin tuleb meelde belgia mäng kus just sellepärast ka kaotus tuli. poomi paneks mina ka väravasse kotenko asemel kui ta terve ja vormis on. kui kotenko oskused + kogemused + jne oleksid sama head või paremad kui poomil siis wenger oleks kotenko võtnud ennem (oleks odavam ka olnud ja noor mängumees mitte vana jne).

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru miks siin võrreldakse Poomi ja Kotenkot? Üks on väravavaht ja teine on veel poisike, kes õpib väravavahiks.

                  Kommentaar


                    Jah, 26 aastane poisike.
                    Algselt postitas Cule
                    Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                    Kommentaar


                      Poom ka suht putistab palle maha
                      real

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Või kui Poom eksib nt. Andorra vastu siis viskaks ta kohe koondisest välja ja enam tagasi ei laseks?
                        Isagi kui Poom laseb 5 (näiteks) palli kahes mängudes vs. Andorra siis Vincenti, Ballaki, Urmari & nende taoliste arvamus Poomi oskuste kohta jääb muutumatu. "Form is permanent, class is temporary" (c). Aga kui Kotenko või Pareiko lasevad 5 (näiteks) palli kahes mängudes vs. Andorra siis ... : )

                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        üks EJL'is kõrgel kohal olev isik veel teatas seda ka et vähemalt 75% koondisemänijatest peavad olema Florast et kui ei ole siis saab peatreener kohe kinga. kindel info!
                        Thordorssoni, Pijpersi või Jelle ajal?

                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        ühesõnaga see ei ole enam profesionaalsus kui vend ei viitsi välismaale minna vaid tahab eesti liigas lõpuni mädaneda.
                        Kui sa arvad "välismaale minna" IGA (!) välisliiga siis nimetan sulle nii "ebaprofessionaale" nagu Allas, Zahovaiko, Smirnov ning palju muid.
                        Kui sa arvad "välismaale minna" hea tase välisliiga, siis 90% meie eelmistest ja praegustest koondislastest on "ebaprofessionaalideks".

                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        sats1 rääkis et kotenko tegi kalasid 2-3 aastat tagasi ja nüüd pole see enam probleemiks.
                        Kus ma kirjutasin, et "kotenko tegi kalasid 2-3 aastat tagasi ja nüüd POLE (!) see ENAM (!) probleemiks"? Mu postitus oli selline "See oli suureks probleemiks 2-3 aastat tagasi. Kui sa jälgid (pidevalt) FC Levadia ning koondise mänge siis sa pead nägema, et Kotenko väljatulekute oskuste on parendanud" /c/.

                        Kotenko ning iga väravavaht tegi ning teeb kalasid edasi. Teine asi-lollide vigade sagedus, korduvus ning oskuste parendamine.

                        Palun lugeda mu postitusi vasakult paremale vaid mitte paremalt vasakule : )

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                          Isagi kui Poom laseb 5 (näiteks) palli kahes mängudes vs. Andorra siis Vincenti, Ballaki, Urmari & nende taoliste arvamus Poomi oskuste kohta jääb muutumatu. "Form is permanent, class is temporary" (c). Aga kui Kotenko või Pareiko lasevad 5 (näiteks) palli kahes mängudes vs. Andorra siis ... : )

                          oh issand küll, KUI, OLEKS, ja muud sellised sõnad....tule maapeale. käisid ennustaja juures et poom saab järgmistes mängudes kohe kalaga hakkama?


                          Thordorssoni, Pijpersi või Jelle ajal?

                          kui sa aru ei saanud siis see oli eestimehele mõeldud ja mitte reaalsus vaid kirjutasin suvalise txti mis ei vasta tõele ja on niiiiii iseloomulik eestimehele (tema jaoks ju on alati pohlak kõigis maailma hädades süüdi ja flora on ka sama mis põrgu).


                          Kui sa arvad "välismaale minna" IGA (!) välisliiga siis nimetan sulle nii "ebaprofessionaale" nagu Allas, Zahovaiko, Smirnov ning palju muid.
                          Kui sa arvad "välismaale minna" hea tase välisliiga, siis 90% meie eelmistest ja praegustest koondislastest on "ebaprofessionaalideks".

                          kus oli tegemist IGA (nagu sa veel lisaks ka rõhutad) välisliigaga? sellest ebaprofesionaali mõttest ei saanud aru ma midagi....töl tegemist ka ja ei jõua süveneda nii.


                          Kus ma kirjutasin, et "kotenko tegi kalasid 2-3 aastat tagasi ja nüüd POLE (!) see ENAM (!) probleemiks"? Mu postitus oli selline "See oli suureks probleemiks 2-3 aastat tagasi. Kui sa jälgid (pidevalt) FC Levadia ning koondise mänge siis sa pead nägema, et Kotenko väljatulekute oskuste on parendanud" /c/.

                          no aga see on ju kirjas sinu tekstis et TEGI.....ehk siis on kirjas et TEGI (mineviku vorm) ja kui nii ütlesid siis see tähendab et enam ei tee. lihtne. paremaks läinud või mitte need välja tulekud kuid poomi väljatulekud on siiani paremad ja kogemusi rohkem. kasvupoolest ka poomil eelis (pikkus). las kotenko õpib ja areneb veel ja küll tema aeg ka tuleb. kaua see poom ikka mängib veel? ma arvan et mitte väga kaua. nagu lapsed kes ei kannata ära oodata ühtegi asja.



                          Kotenko ning iga väravavaht tegi ning teeb kalasid edasi. Teine asi-lollide vigade sagedus, korduvus ning oskuste parendamine.

                          Palun lugeda mu postitusi vasakult paremale vaid mitte paremalt vasakule : )
                          viimasest lausest ei saanud halligi aru mis mõttes nagu?

                          Kommentaar


                            Ma näen küll, et tegu on suhteliselt peaga vastu seina jooksmisega, aga siiski püüaks veel mõnda asja seletada.

                            * Esiteks ma palun tõesti korra veel, ära kisu mu kunagist teises kontekstis öeldud lauset sealt välja. Seda enam, et ma olen korduvalt oma tollast näpukat parandanud, sina aga tsiteerid järjekindlalt vale varianti. Samas on tõsi, et jah, minu arvamus Poomi oskuste kohta püsib endiselt muutumatuna. Vormiga on teine lugu - AGA ma ei leia, et Poom oleks senistes koondisemängudes halvas vormis olnud. Väidetega, et kui Poom laseb viis väravat, kiidavad "minusugused" teda ikka, tegeled sa ju ise täpselt samasuguse loosungite pildumisega, milles sa tihti teisi süüdistad.
                            Igatahes, see on minu arvamus ja loomulikult võid sa teisiti arvata. Aga sel juhul palun põhjenda. Mina põhjendan siinkohal oma seisukohta. Nimelt. Eesti koondisele on senises 7 mängus löödud 14 väravat - fakt. Kui mitmes väravas sina Poomil süüd näed? Mina oskan tema süüks lugeda täpselt ühe - Sahari esimene koll Iisraelis, kus Poom tuli liiga hilja ja väga ebakindlalt välja. Ülejäänute taga on olnud kas kaitsjate pirukad või vastase hea tegutsemine. Pigem on Mart mitmeid häid tõrjeid teinud. Ütle mulle seniste mängude põhjal, miks peaks Poomi välja vahetama? Ma ei ole seni lugenud mitte ühtegi adekvaatset sinupoolset põhjendust. "Minu meelest peaks Poomi asemel Kotenkot proovima, sest minu meelest peaks Poomi asemel Kotenkot proovima" ei ole argument, sorry.

                            * Sa loodetavasti ikka saad aru, et ballacki lause selle 75% kohta oli iroonia? Kui ei, siis paranoia on ikka juba liiga kaugele arenenud.

                            * Välismaale mitte saamine ja välismaale mitte tahtmine on kaks eri asja, sellega sa ju oled ometi nõus? Sinu pakutud Allas (Nantes, Fredrikstad) ja Zaho (Lokeren, see Kuveidi-jama) on käinud testimas, aga pole lepingut saanud. Samas jutt sellest, et on mingi teatud liik "kodusistuja" tüüpi mängijaid, on pehmelt öeldes möga, anna andeks. Seda võib väita Euroopa tipp- või isegi keskmiste liigade, aga mitte Eesti liiga kohta ju ometi. Vabanduseks hea küll, aga lõpuks jooksed ise oma põhjendustega ummikusse, nagu see absurdne väide, et Inglismaa või Hispaania esiliigas Eesti mängijad ei areneks. 26-aastane mängija ei arene mujale Euroopasse minnes, aga siin FC An˛i vastu mängides tõuseb tase mühinal? Ole ikka. Ja keegi ei tee selle jutuga Eesti liigat maha, aga katsume korraks lihtsalt realistid olla, eks.

                            Nii et veelkord puust ja punaseks. Kui mees ei taha siit välja minna, siis järelikult tal puuduvad ambitsioonid. Kui ei saa välja, siis on teine lugu. Olgu selle taga siis agendi saamatus või mis tahes. Enamasti on aga, let's face it, mehe enda nõrk tase. Okei, eeldame, et seal Soome-Rootsi liigades Eesti mängija üldse ei arene. See siis nagu tähendaks, et eestlaste tase on sealsetest liigadest üle. Tore ju. Aga huvitav küll, mis põhjusel meie poisid seal siis tihti pinki nühkima jäävad ja/või esimese hooaja järel tirinal tagasi tulevad? Treenerid ei tunne varjatud talenti ära? Või äkki ikka lihtsalt ei ole taset?
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              See et Sats seda 75% Flora omad tõsiselt võttis tõestas mulle, et ta on tõsiselt Flora vastu meelestatud ja sealt tulevadki need põhjendamatud 0 isiksuste ja lihtsalt halbade pallurite tahtmine koondisesse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                pohlak on süüdi selles, keelas ära....usu mind ma tean! üks EJL'is kõrgel kohal olev isik veel teatas seda ka et vähemalt 75% koondisemänijatest peavad olema Florast et kui ei ole siis saab peatreener kohe kinga. kindel info! ma mõtlesin et kirjutad ise juba aga kuna ei kirjutanud siis pidin ikka ise info edasi ütlema.

                                sats - kui TÕESTI on kotenko kodusistuja siis koondisesse ei tohiks venda panna (tal pole arengust sooja ega külma ja kui oleks siis ta ka ei areneks sellises kehvas liigas). kotenko kaladest rääkides siis viimatine oli meistrite liiga mäng ja sa ise ka kindlalt nägid kuidas kotenko "tõrjus". kui sellised kalad sisse tulevad siis ei ole ta midagi nii kindel mängija nagu sa räägid (ütlesid et 2-3 aastat tagasi oli ainult kalasid tal). rohkem siiani kirjutatud lauseid ei viitsigi kommenteerida....ainult edaspidiseid kui viitsin uuesti lugeda seda teemat.

                                sellest küll head nahka loota pole siis
                                real

                                Kommentaar

                                Working...
                                X