320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Olympi Vaata postitust
    2005 aastal sai Kotenko päris hästi hakkama koondises, Jensen võiks kasvõi proovida Kotenkot, mees on selle kuhjaga ära teeninud
    minu meelest on Kotenkot proovitud juba küll. Ning ei ole näidanud Poomiga võrdväärset mängu. Eesti liiga (tõesti vabandan oma sõnu, aga nii see tegelt on) sitt tase ei suuda anda talle piisavat stabiilsust ning tugevate mängude kogemusi. Meenutan, et Poom tegi sellel ajal ilma juba Inglismaal.

    Kommentaar


      #62
      Samas ei ole näiteks mina viimastel aastatel sattunud nägema ühtegi mängu, kus Poom oleks kindlalt tegutsenud. See võis küll olla tingitud vähesest mängupraktikast ning nüüd, kui ta Watfordis suudab hoida esiväravavahi kohta, siis ehk muutub asi paremaks. Aga usun, et Kotenko oleks pidanud saama mõnes mängus siiski platsile, isegi kui Mart terve oli.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        #63
        ärgem unustagem ka psühhoogilist momenti, mis jalgpallis on ülioluline..... Mart Poom väravas on kaitsjate jaoks hoopis midagi muud kui Kotenko või Pareiko....sama käib ka Nahki (või Naha? ) kohta..... võimalik, et tema väljakul viibimine mõjub kellegile negatiivselt(kuigi kahtlen).....ise ootasin ammu, et Nahk võiks koondises mängida, aga nüüd ma usun, et vanuse poolest pole mõtet kui siis ainult viimases hädas....sest hetkel mina teda küll põhis ei näeks......keskpoolik peaks hetkel olema klavan-dmitrijev-vassiljev......... sest isegi levadias on Nahk varus kui neil kõik terved....
        fc pohmell

        Kommentaar


          #64
          aga kas leitanil on eesti kodakonsus ,sest midagi oli kuulda et treener oli tema mänguga väga rahule jäänud
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            aga kas leitanil on eesti kodakonsus ,sest midagi oli kuulda et treener oli tema mänguga väga rahule jäänud
            ei ole kahjuks
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              #66
              Minu andmete kohaselt Vitali Leitanil ON Eesti kodakondsus.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Minu andmete kohaselt Vitali Leitanil ON Eesti kodakondsus.
                Kui nii, siis ta on viimase poole aasta jooksul selle saanud.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  Minu andmete kohaselt Vitali Leitanil ON Eesti kodakondsus.
                  Kust sa seda teavet said siis?
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Minu andmete kohaselt Vitali Leitanil ON Eesti kodakondsus.
                    Kas ta mitte nagu Gruznovgi see "ne rõba,ne mjaso" pole?

                    edit:soccerneti väitel ongi ilma igasuguse kodakondsuseta!

                    edit2:Ja nii ongi nagu 17 väidab.Kirjas ka Levadia kodulehel.Ega midagi,tubli!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      #70
                      Meistriliiga registreerimislehel ilutseb mehe nime järel igatahes Eesti. Ainus Levadia mittekodanik on Andrei Kalimullin.

                      Kommentaar


                        #71
                        Levadia kodukas väidab ka, et on Eesti kodanik.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #72
                          Levadia kodulehel samuti kirjas et Eesti kodakondsus.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Meistriliiga registreerimislehel ilutseb mehe nime järel igatahes Eesti. Ainus Levadia mittekodanik on Andrei Kalimullin.
                            Soccernetis tal kodakondsus puudub aga levadia kodulehel on tal aga Eesti kodakondsus.
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              #74
                              Keegi 183. võiks ka seda mainida, et Levadia kodukal on tal Eesti kodakondsus.

                              Kommentaar


                                #75
                                ma võin korrata kui tahad.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X