320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

armeenia eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    no kui meeste taset võrrelda siis peaks ikka aksalu välja jääma
    taseme poolest võimalik jah, kuigi Aksalu on viimasel ajal väga hästi mänginud ja ei kahtlegi, et ta hakkama ei saaks.
    FC Flora

    Kommentaar


      #62
      Vessenbergi ja Tohveri võiks ka sinna lisada oleks vaat kirju seltskond siis

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        taseme poolest võimalik jah, kuigi Aksalu on viimasel ajal väga hästi mänginud ja ei kahtlegi, et ta hakkama ei saaks.
        kuna sa ei kahtle, et ta hakkama ei saaks, siis sa järelikult kahtled, et ta hakkama saaks.

        Kommentaar


          #64
          ei tea kas sellist koosseisu oleks liiga palju loota??
          -----------Londak------------
          -Jääger-Piiroja-Klavan-Kruglov-
          -Puri-Vassiljev-Dmitjrev-Lindpere-
          ----Zenjov-------Kink-------

          Kommentaar


            #65
            siin ju vastatakse selle peale, et meie noored ei pea veel sellisel tasemel mängima. koondisekutse saavad ehk 21 aastaselt kätte. hea kui niigi läheb.

            samas mujal maailmas mängitakse oma rahvuskoondise eest juba 18 aastaselt.

            siis imestatakse, et oi kui keeruline on 21.-aastastel ja vanematel meie mängijatel välismaale saada. aga loomulikult on see nii, kui mujal liigades löövad lained alla 20 aastased juba.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #66
              eh ojamaa ja anieri kohapealt nõus. aga parem on kui zahhovaikot pole ja veel parem kui viikmäed poleks. mees lööb mööda ja ytleb ise et ega see mul esimene ega viimane sihuke ämber pole! uskumatu suhtumine ju!

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas pedro
                Anierist ja Ojamaast pole mõtet rääkidagi. Rüütli laseb enne Viikmäel veel 3 aastat koondises uimerdada, kui kutsub need kaks A-koondisesse.
                Anier käib testimas Itaalia Serie A ja Serie B klubides, Ojamaa lööb Inglismaal väravaid nii akadeemia kui reservide eest. Kumbki aga ei ole isegi kandidaatide seas. Olen küll kaua aega juba sama juttu rääkinud, aga saagem aru, et Anier saab sel aastal 19 ja Ojamaa 18 - varsti oleks aeg neid proovima hakata. Meie koondis pole nii tugev, et sellised mängijad ei peaks võimalust saama.
                See on muidugi minu arvamus.
                Hakkab pihta,mis sa tõesti arvad et Ojamaa kutsutakse ilma ühtegi mängu nägemata MM-valikmängule,pole see Armeenia mingi 16-17 a poisikeste kamp kelle vastu väravaid koksida,Ojamaa pole koondise vaateväljast kuhugi kadunud.
                Ma käisin ka ükskord Trefneris katsetel,oleks ehk pidanud ka mulle korraga lõputunnistuse andmist kaaluma?Valikmängud pole mingi proovimise koht,poistel on tulemas U-19 turniir,kus on endale siuksed munad võimalik alla kasvatada et terve Euroop näeks!

                Väravavahtidest võib Kotenko koh emaha kriipsutdaa,mehe mängupraktika võrdub trenniga

                Kommentaar


                  #68
                  Nu Viikmäest on kindlasti paremaid mehi valida.miks on seda mees vaja?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                    kuna sa ei kahtle, et ta hakkama ei saaks, siis sa järelikult kahtled, et ta hakkama saaks.
                    ups...

                    ühesõnaga ma olen kindel, et Aksalu saaks hakkama!
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #70
                      koondises on "hakkama saamisest" vähe! seal peab parim olema!

                      Kommentaar


                        #71
                        Seda kindlasti, aga võib kahelda, kas näiteks Viikmäe on parim, seega piisab ilmselt ka hakkama saamisest. Kuigi Viikmäe kohta on kahjuks ka vist hakkama saamisest raske rääkida.

                        Kommentaar


                          #72
                          Viikmäe ilmselt avaldas Rüütlile muljet Rootsis kui Florale värava kõmmutas aga eks näis kuidas ta mängib kuigi jah midagi roosilist ta koondise eest näidanud pole, kui nüüd Leedu vastu mängu teine poolaeg välja jätta.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            #73
                            Viikmäe ei ole kindlasti hetke parim, kes võtta oleks. see on mingi arusaamatu asi et ta seal uimerdab

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              koondises on "hakkama saamisest" vähe! seal peab parim olema!
                              Saag ja Viikmäe seda aga ei ole...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                Viikmäe ei ole kindlasti hetke parim, kes võtta oleks. see on mingi arusaamatu asi et ta seal uimerdab
                                ma ei olegi väitnud, et ta hetke parim on, kes võtta oleks...
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X