320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

armeenia eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pedro
    Selge on see, et võitu on vaja. Koondises on piisavalt tasemel mängijaid ning viigiga ei saa kindlasti rahul olla.
    Rõõmustab, et nüüd meie väravavahtide vahel on sportlik konkurents, vaid mitte „Poom on №1 ning kogu lugu“. Muutub tähelepanelikuks, et koondise tulemus sõltub ühest pallirist. Piirojaga on üks tulemus (ning kaitsekvaliteet) aga ilma Piiroja…

    Kommentaar


      postimees.ee s oli , et20 esimest e-maili saatjat saavad pileti Eesti-Armeenia mängule, sain 2 piletit

      Kommentaar


        Kui vaadata kellele Viikmäe kolle löönud on siis on lootust, et ta seda ka Armeenia vastu teeb juhul kui ta vormis on. Muidugi pooldaks, et koos Kink'iga alustaks ründes Vosko, aga mõned räägivad et pole vormi :P ja muidugi ootaks ka, et Zenjov saab mingi aeg platsile.

        Kommentaar


          mina ootan Operit ja Neemelot.

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            mina ootan Operit ja Neemelot.
            No siis tuleb loota Roda lahkuse peale, aga nojah Roda pole just eriti lahke meeskond

            Ja Neemelo Saagi asemele oleks minuarust parem variant.

            Kommentaar


              mina saatsin ka postimehele andmed, aga ju siis ei olnud esimese 20 hulgas kes pileti said splitsplit.

              Neemelo peaks igakell asendama Viikmäed, tema mängust ei meenu ka minul mitte ühtegi head momenti, no see Leedu mäng oli selline keskmine tase.. Neemelo mängust vähemalt on meeles viigivärav Türgi vastu..

              Kommentaar


                Olgem ausad Viikmäe on ikkagi stabiilselt sitt olnud ja ega Saagi erilise talendikusega välja pole paistnud!!!ma isiklikult kahtlen ka Neemelos kuna mai tea ple midagi väga erlisega silma paistnud kuid mudugi saada belgia kõrgliiga klubise ei sa olla tegu minig Sitakotiga!Samas ple ta seal algkooseisust platsil olnud ja värvaidl löönud!!!M aoleks õnnelik kui Roda tuleks kordgi koondisele vastu ja laseks Operi !!!Eesti parimad on siisgi parimad präägu Oper Kink ja Zenjov Ja siis alles ülejäänud Vosko oli ka ea aagah Viimasel ajal ple mänguaega saaand!!!Ylejäänudes Saagis Viikmäes Ma kahtlen kas nad suudavad midagi korda saata Ja veel selle Ojamaa ja Anieri Teema pihta veel et valikmängus oleks vb tõesti palju tahta neid mängu panna aaga Neid võiks hakata juba sõprusmängudes proovima Aeg naq oleks!!! ja nAd mängivad ästi mai näe pähjust miks mitte neid Koondises proovida!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                  Olgem ausad Viikmäe on ikkagi stabiilselt sitt olnud ja ega Saagi erilise talendikusega välja pole paistnud!!!ma isiklikult kahtlen ka Neemelos kuna mai tea ple midagi väga erlisega silma paistnud kuid mudugi saada belgia kõrgliiga klubise ei sa olla tegu minig Sitakotiga!Samas ple ta seal algkooseisust platsil olnud ja värvaidl löönud!!!M aoleks õnnelik kui Roda tuleks kordgi koondisele vastu ja laseks Operi !!!Eesti parimad on siisgi parimad präägu Oper Kink ja Zenjov Ja siis alles ülejäänud Vosko oli ka ea aagah Viimasel ajal ple mänguaega saaand!!!Ylejäänudes Saagis Viikmäes Ma kahtlen kas nad suudavad midagi korda saata Ja veel selle Ojamaa ja Anieri Teema pihta veel et valikmängus oleks vb tõesti palju tahta neid mängu panna aaga Neid võiks hakata juba sõprusmängudes proovima Aeg naq oleks!!! ja nAd mängivad ästi mai näe pähjust miks mitte neid Koondises proovida!
                  pole sõnu..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tännnu Vaata postitust
                    Olgem ausad Viikmäe on ikkagi stabiilselt sitt olnud ja ega Saagi erilise talendikusega välja pole paistnud!!!ma isiklikult kahtlen ka Neemelos kuna mai tea ple midagi väga erlisega silma paistnud kuid mudugi saada belgia kõrgliiga klubise ei sa olla tegu minig Sitakotiga!Samas ple ta seal algkooseisust platsil olnud ja värvaidl löönud!!!M aoleks õnnelik kui Roda tuleks kordgi koondisele vastu ja laseks Operi !!!Eesti parimad on siisgi parimad präägu Oper Kink ja Zenjov Ja siis alles ülejäänud Vosko oli ka ea aagah Viimasel ajal ple mänguaega saaand!!!Ylejäänudes Saagis Viikmäes Ma kahtlen kas nad suudavad midagi korda saata Ja veel selle Ojamaa ja Anieri Teema pihta veel et valikmängus oleks vb tõesti palju tahta neid mängu panna aaga Neid võiks hakata juba sõprusmängudes proovima Aeg naq oleks!!! ja nAd mängivad ästi mai näe pähjust miks mitte neid Koondises proovida!
                    Kas sina kasutada Google Translator? Kus sa pärit oled?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Kas sina kasutada Google Translator? Kus sa pärit oled?
                      See on tõlge armeenia foorumist.

                      Kommentaar


                        Tänapäeval täiesti tavaline noorte grammatikatase või siis selle taseme puudumine.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          See on tõlge armeenia foorumist.
                          Որոշել էի այս թեմայով չգրել, ու վերջերս էլ որոշել եմ, որ ինչպես միշտ, այս անգամ էլ Հայաստան-Էստոնիա խաղի համար ինքս վճարել ու գնելու եմ իմ ՄԵԿ տոմսը` խոսելուց ու ՖԱՖ-ի շրջանակներում ակտիվիստ լինելուց բացի, նաև այդ կերպ օգնելու ֆուտբոլի զարգացմանը: Բայդ դա իմ սուբյեկտիվ մոտեցումն է, ու ես բարոյական իրավունք չունեմ` որևէ մեկին առաջարկելու նույն կերպ վարվել:

                          Kommentaar


                            Որոշել էի այս թեմայով չգրել, ու վերջերս էլ որոշել եմ, որ ինչպես միշտ, այս անգամ էլ Հայաստան-Էստոնիա խաղի համար ինքս վճարել ու գնելու եմ իմ ՄԵԿ տոմսը` խոսելուց ու ՖԱՖ-ի շրջանակներում ակտիվիստ լինելուց բացի, նաև այդ կերպ օգնելու ֆուտբոլի զարգացմանը: Բայդ դա իմ սուբյեկտիվ մոտեցումն է, ու ես բարոյական իրավունք չունեմ` որևէ մեկին առաջարկելու նույն կերպ վարվել

                            Algselt postitas Google translate Vaata postitust
                            Me pole veel suutelised tõlkima armeenia keelest eesti keelde.

                            Kommentaar


                              Ups sorri et mu keele kasutus kellegi silma riivas ple see mingist google trantslationist!!! aa phmtslt sisu on ju oluline või ple sellest aru saada???

                              Kommentaar


                                Põhimõtteliselt käib ikka väga närvidele, kui nii jubedalt eesti keelt mõnitatakse...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X