320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Horvaatia (26. mai 2010, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Mingi leitud uudise järgi peaksid Olic ja Prjanic Eesti mänguks liituma küll. Petric on samuti nimekirjas ja klubihooaeg läbi, ju siis ikka mängib siin ka. Iseenesest on neil selline list kõigi kolme maikuu mängu kohta (Austria, Wales, Eesti):
    austria mängu jälgisin poole silmaga, ei ole kindel, et Olic kooseisus oli....

    Teda tahaks küll näha

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas martn26 Vaata postitust
      Nuvot, selline jalgpalliliidu töö on juba midagi head, ning kui nii jätkatakse, võib loota ka Eesti tulemuste paranemisele... selleks ajaks on ehk vorm ka parem, huvitav, mis need piletihinnad sellele mängule tulevad umbes.. tahaks ka minna
      Äkki põhjendad,kuidas on seotud jalgpalliliidu "hea" töö ja koondise tulemuste paranemine???

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas martn26 Vaata postitust
        austria mängu jälgisin poole silmaga, ei ole kindel, et Olic kooseisus oli....

        Teda tahaks küll näha
        Loomulikult oli Olic Bayerni juures,homme ju klubil tähtis mäng.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas martn26 Vaata postitust
          austria mängu jälgisin poole silmaga, ei ole kindel, et Olic kooseisus oli....
          doh... sellepärast ma kirjutasingi, et Olic ja Pranjic liituvad mänguks Eestiga.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            doh... sellepärast ma kirjutasingi, et Olic ja Pranjic liituvad mänguks Eestiga.
            Ma ei lugenud sealt


            PS! MIDa parem Jalgpalliliidu töö=rohkem vaatajaid=rohkem adrenaliini, motivatsiooni meeskonnas.....


            Loodaks siis nüüd näha Horvaatiaks siis koosseisu

            ----------------------Pareiko---------------------------

            Kams-----------Piiroja----Rähn/Stepanov---------Sidorenkov

            Kink/Puri---- ---Dmitrijev-----Vassiljev------------Kruglov

            ------------------Oper/Purje-------Post----------------------

            need võiks olla algkooseis, kindlate vahetustega.... Ülejäänud tehku Rüütli vahetused, kuidas ise heaks arvab, ise sooviks neid mehi näha----- eeldades, et on minek võidu järgi, mitte kõigile mänguaega jagama...
            NB! Kas Kink ja Vosko kolmapäevaks liituvad?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas martn26 Vaata postitust
              Ma ei lugenud sealt


              PS! MIDa parem Jalgpalliliidu töö=rohkem vaatajaid=rohkem adrenaliini, motivatsiooni meeskonnas.....


              Loodaks siis nüüd näha Horvaatiaks siis koosseisu

              ----------------------Pareiko---------------------------

              Kams-----------Piiroja----Rähn/Stepanov---------Sidorenkov

              Kink/Puri---- ---Dmitrijev-----Vassiljev------------Kruglov

              ------------------Oper/Purje-------Post----------------------

              need võiks olla algkooseis, kindlate vahetustega.... Ülejäänud tehku Rüütli vahetused, kuidas ise heaks arvab, ise sooviks neid mehi näha----- eeldades, et on minek võidu järgi, mitte kõigile mänguaega jagama...
              NB! Kas Kink ja Vosko kolmapäevaks liituvad?
              Kes keegi teab kedagi,kes tahab Voskot näha?Mina mitte!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Kes keegi teab kedagi,kes tahab Voskot näha?Mina mitte!
                Kuni meil on koondise valikus Post, Purje, siis hetkel ei taha vist küll....(enam)

                Kommentaar


                  #23
                  Horvaatia vastu tahaks Kinki pommitamas näha

                  Kommentaar


                    #24
                    Kink võiks tegelt ju pm isegi ründes mängida ning Puri võik enda äärele sibama jääda. Siis jääks Post jällegi super-subŽiks.
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      #25
                      Oh issand .. mõtlesin, et kindlasti kohal kuna mäng peaks hakkama jälle kell 7 ja jõuan täpselt poole 10nesele rongile, kuid nüüd avastasin et 21.30 hakkab alles mäng ja järgmine päev kool (tegelt see savi) aga ööbimiskohta pole. Nii, et nüüd kahtluse all minek.. kurja miks nii hilja hakkab?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas martn26 Vaata postitust

                        Kams
                        Florakaid Balti liigat mängima ei lasta?

                        Kommentaar


                          #27
                          Miks hilja algab, just sellepärast, et kaugeltnurgamehed, mängule jõuaksid ju. Hakka Valgamaalt peale tööpäeva lõppu tulema 19sele mängule ei jõuaks....
                          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                          Kommentaar


                            #28
                            Aga reedene mäng oli ka ju kell 19.00. Hakkas küll nädalavahetus, aga tööd lõppevad minuteada E-R samal kellaajal, seega kuidas siis rahvas jõudis?

                            Aga noh jah, mis teha.. mõistan teid siis.

                            Kommentaar


                              #29
                              Krt Horvaatia tuleb ning sellest tõotab tulla tuline lahing - kellaaeg on see ämber, miks ma staadionile ei jõua. (kriitika EJL-i suunas)
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Krt Horvaatia tuleb ning sellest tõotab tulla tuline lahing - kellaaeg on see ämber, miks ma staadionile ei jõua. (kriitika EJL-i suunas)

                                Uneaeg?

                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X