320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    põhjendasin lihtsalt, mis antud juhul suht spontaanselt ajendas. ega ka varasemast sellist poolte meeste minemahiilimist tõtt-öelda ei mäletagi.

    ja põhimõtteliselt võiks muidugi olla nii, et igaüks teeb nagu ise tahab - kui üks tunneb soovi vastu plaksutada, siis plaksutab, teine jälle mitte. see ei tundu ka eriti asi, mille üle oleks suuremat mõtet hakata üldse omavahel paukuma ja isa mängima, kisub nagu natuke sinna 'tõeliste fännide' arutelu võtmesse ära, et õige on ainult nii, nagu mina teen. ehk et pmtslt Raivo postituse viimane lause.

    PS viimase lõigu suhtes - pidasin ikka mängijate käitumist silmas.
    On juhtunud küll ja alles hiljuti. Kahjuks täpset mängu ei mäleta.
    Antud hetkel olen sinuga ühes paadis. Kui mängijad arvavad, et ainult neil on sellise mannetu mängu juures sitt olla, siis eksivad. Poolehoidjatel oli samuti nadi olla. Kahjuks ei jagunud paljudel mängijatel nii palju austust fännide vastu, et neid tänada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      Päris ilusad kommentaarid siin meie meeste mängu kohta. Itaalialt tappa saamine võõrsil 3:0 on tõesti tulemus, mille üle peaks ülimat piinlikust tundma. Fännid on kohustatud koondist sellise tulemuse tõttu välja vilistama ? Olematu keskväljaga oleksime pidanud ilusat söödumängu tegema ja palli vastastest rohkem hoidma ? Häbi oleks siis, kui me homme ei suuda Fääri Saari võita.
      Asi pole vast selles, et 3-0 tappa saadi vaid selles kuidas tappa saadi. Ilma väravaraamideta ja Pareikota oleks seis võinud olla märksa inetum. Samas meie ei suutnud peale paari kehva kauglöögi millegiga hakkama saada.

      Kommentaar


        Ühes Modena puhvetis õnnestus kohata sellist jooki:

        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar

        Working...
        X