320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaallased maksid Eestis peetud mängu teleõiguste eest mitteametliku informatsiooni kohaselt enam kui 3 miljonit eurot. - link
    4 real?
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Mõeldes Eesti keskvälja nigelavõitu seisule Itaalia mängu eel, tekkis küsimus, et huvitav miks ei ole Rüütli Daniil Ratnikovi katsetanud. Tundub, et Bulgaarias sai ta hooaja teisel poolel juba täitsa kenasti hakkama. Koondise jaoks oleks ta aga nagu täiesti unustatud.

      Kommentaar


        Cesare Prandelli on Itaalia starting XI avalikustanud:
        Italy starting XI: Buffon; Maggio, Ranocchia, Chiellini, Balzaretti; Montolivo, Pirlo, Marchisio, Aquilani; Cassano, Rossi.


        Kommentaar


          Ott Järvela arvab treeningu põhjal, et vasakkaitses tegutseb homme Teniste. Täitsa huvitav ju :P
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Päris nobe rünepaar pandi meie puujalgade vastu mängima.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Andyboy Vaata postitust

              Poolkaitsjad:
              Aquilani (Juventus), Pirlo (Milan)
              Pakuks, et need mehed on nüüdseks klubi vahetanud
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                Ott Järvela arvab treeningu põhjal, et vasakkaitses tegutseb homme Teniste. Täitsa huvitav ju :P
                Klavan siis keskpoolikus ilmselt, mis on ka loogiline, kuna valdab palli paremini kui meie ülejäänud poolikud peale Vassiljevi

                Kommentaar


                  Minnakse siiski kaitset betoneerima ja pikka palli ette taguma, mis on ka mõistlik asjaolusid arvestades. Platsil pmst 4 kaitsjat ja 3 kaitsva suunitlusega poolkaitsjat. Pikad poisid ette. Zenjov ja Kink lõpus sisse teravust looma. In Täri we trust!

                  Kommentaar


                    Prandelli intervjuudes kommenteeris, et Eesti pikkade vastu pole pm Pazzot (või mingit muud pikemat ründajat) kasutada ja strateegilistel kaalutlustel minnakse 2 väikse ründaja (ehk Cassano-Rossiga) peale. Esimene neist küll suure tõenäosusega üle tunni mängida ei suuda. Ja kogu meeskonna puhul panustatakse mängijate tehnilisele kvaliteedile- Itaalia meedia võrdlus Barcelonaga Prandellile ei meeldinud, aga põhimõtteliselt peaks point sama olema. Ja muidu halas ikka oma "on aasta lõpp, mängijad on väsinud, kõik läheb perse" nagu koguaeg.

                    Kommentaar


                      palju meedikute mäng lõppes?
                      Ja tõesti, väga,väga kaitsva taktikaga minnakse ja lõpuks toob Rüütli Zenka ja Kingi sisse ja siis hakkab juhtuma..kui mitte ennem juba.

                      Kommentaar


                        Loodame siis et Teniste näitab head mängu ja teenib endale järgmiseks aastaks välismaale uue lepingu

                        Kommentaar


                          Ma ei imestaks, kui Teniste siiski pingil oleks. Ütleme nii, et Teniste vasakkaitses näib olevat suurem risk kui Kingi kasutamine vasakpoolikuna.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Ma ei imestaks, kui Teniste siiski pingil oleks. Ütleme nii, et Teniste vasakkaitses näib olevat suurem risk kui Kingi kasutamine vasakpoolikuna.
                            hmz, ma näiteks usun Tenistesse vasakaitses palju enam kui Vunki keskpoolikus.

                            Kommentaar


                              aga ma usun et lõppkokkuvõttes pole mingit vahet mis nimed ja asetus Eesti eest platsil on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                aga ma usun et lõppkokkuvõttes pole mingit vahet mis nimed ja asetus Eesti eest platsil on.
                                mina ei usu sind.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X